Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • souhlasím s názory pode mnou, Fight Club šel poslední dobou opravdu docela do kytek. Celkově mě na Games asi baví sledovat jen Retro a teď i long play Crusader Kings... podcasty z Hrej mi sedí daleko víc. Nebo Vortex, kde se sešla "starší garda" z Hrej, tam sice neřeší jenom hry, ale mají tam docela zajímavé hosty z herní branže, plus, kluci se prostě fajn poslouchají a i když mají videa většinou ke dvěma hodinám, nenudí ani chvíli.
    • Hrej je fajn, ale osobně mi třeba vadí mladí redaktoři, kteří zkrátka začínali na jiných hrách a nemají vůbec žádný přehled. To se nejvíce projevuje u retro streamů a nových her od starých pák.
    • Ha, Vortex poslechl jsem první díl a jako fajn, ale právě je to moc dlouhé, teď jen poslouchám tu část s hostem. :)

      Nu a abych se teda vyjádřil k FC tak ten mi připadá stále svůj a stále kvalitní, jasně že to hrej dělá jinak, ale mě už nějak neba poslouchat takové to povídání o hrách a hraní. Ale to bude asi věkem, stále hraji, ale zároveň už to tak neprožívám. A ačkoliv hraju hlavně na konzoli, protože japonské hry, tak mě výrok Alžběty nechal chladným, přeci jen ty hry nejsou pro každého a i když třebas nebyl ten výrok nejšťastnější tak normální člověk to bere s nadhledem stejně tak výrok Lukáše o částech že současnosti v sérii AC.

      Závěrem jen dodám, že psát tak dlouhý příspěvek na telefonu je utrpení :) zeditnul jsem snad všechny překlepy.
      • vidíš, já už mám taky skoro tři křížky na krku a právě Hrej mi sedí mnohem víc už skrz jen to, že se tam relativně drží tématu, protože mě herní scéna prostě baví... ale chápu, sto lidí, sto chutí :-)
  • much0J
    Já Vám tam klidně přijdu a něco Vám o hrách a herním byzu řeknu. Rozhodně do toho budu zapálenější než osazenstvo, já ještě syndromem vyhoření netrpím ...
    • TheGGG
      nebylo by to horší než teď
      • Jack1947
        Vypadá to že tvůj komentář byl asi považován za trolling... takže redakce s tím nebude a nechce mít nic společného. Radši bych nepitval jinak bude banán *12* *11*
        • TheGGG
          no jo, ban nějak přežiju... to je občas to nejzábavnější, co se na této stránce může stát... *1*
    • jamar28
      Mají čtenářské recenze, čtenářské gameplaye, tak proč by ne čtenářské fight cluby, že jo. *4*
      • Jack1947
        Vždyt to mají ne každej rok ?
  • Týmová jednotka jede přes mosty, který postavila umělá inteligence, zabít Boha. Fér.
  • sice of topic ale nemáte tip na nejakou dobrou indie hru?
  • Lima
    Nevěřil bych, že to někdy řeknu, ale v poslední době raději poslouchám podcasty kluků z Hrej. Víc se tam dozvím, i se často zasměju a nemají potřebu ukončovat podcasty po hodině stopáže, jako tady na Games. Na Hrej se nebojej nakousnout třeba i témata mimo oblast her, nebo vzpomínají na staré hry, tady na Games se proberou dvě, tři témata, potom se rychle zfouknou dotazy, aby se neřeklo (a ještě se ani nečtou, ale Pavel je předříká svými slovy) a pak tady asi zavládne velká úleva, že už je konec. Zdejší podcasty poslouchám asi 4 roky a tehdy, ty staré, měly větší šťávu. I díky většímu zastoupení zajímavých hostů, to už dneska není.
    • Příjde mi, že po odchodu Petra a Martina jde úroveň webu (slušně řečeno) do hajzlu. To se projevuje i na Fight Clubu. Momentálně z českých herních webů nekoukám a neposlouchám žádné podcasty, protože je to úplně o ničem.
    • To jen opakujes komentare predchozich Jan tare.
    • Hlavně na hrej.cz se opravdu věnují hrám jako celku a nemíchají do toho svoje politické či feministické nebo jiné ideologie atd. Tady opravdu bývá pravidlem se tu vyzvracet a jít po 60min domů, expert je Trojanová v tom to... Nehledě pestrost gamesplayů je opravdu jiná, plus poslední dva ETS s vývojáři je opravdu zajímavé všem doporučuji. Rovněž mají takové koule jít v sobotu do práce kvůli fanouškům aby se společně dívali na PSE2017. Škoda, že hrej nedisponuje takovýma finančními prostředky jako games, protože by opravdu už si zasloužili vyslat někdy pořádnou výpravu na E3 a podobně. Poslední zajímavost, že se zdejší redakce vůbec neobtěžovali napsat souhrn z Game Awards. (Velmi přeji HELL BLADE ty dvě ceny co vyhráli. )
      • No vidíš a já na ně koukám právě kvůli těm ideologickým tématům. Hry mě prakticky nezajímají.
      • jamar28
        *3 ceny. Nejlepší herecký výkon, nejlepší zvuk a hra s největším spol. dopadem. Taky jsem za to rád. *4*
    • Mart9
      JInak podcast z Hrej je trochu jiný žánr *15*
    • Mart9
      Z 90 % na to má vliv moderátor. Když moderují Lukáš nebo Vašek (nedávno ještě Martin), podcasty mají úplně jinou šťávu a délku.
      • Dobrovská to svoji taktovou za mě, zabijí už dlouho. Jiná káva je to s Volejem v Retru. Dobrovský a votrávenýmu xichtu Poldovi bych pseudo FC zakázal *1* , Nechal to mladejm ať to trochu rozjedou.
        • HMM! Sakra, že by to rozjel za ně?? :) :D :D
  • Mart9
    Proč jen hodina? To, že nebyla témata, neberu.
  • skoda ze ste se nevenovali Game Awards. letma zminka byla dost malo. asi to hodlate probirat zpetne az bude vyhlaseno, ale nejake predikce by byli fajn.
    • Letošní Game Awards mi přijdou možná i větší událost, než byla E3. To lehké ignoranství stran herních žurnalistů mě popravdě překvapilo.
      • Tady na to nemaj čas, musej sázet reklamu a mazat *1*
    • Jediný, co mě zajímá na Game Awards, že tam Kojima bude prezentovat Death Stranding.
      • spoock
        no, snad ukáže už něco ze hry, další teaser mě do kolen nedostane
    • Si ještě nepochopil že oni se neradi baví o hrách?
      • jamar28
        A co jiného teda řeší v těch 350 dílech nebo kolik jich už je?
        • Tak poslední dobou až na pár dílů o ho... . Název Fight Club si to dávno nezaslouží, škoda, starý byli fakt pr... *3* .
        • Během těch 350 dílů se změnilo osazenstvo, vyprchalo nadšení a hosté přestali chodit. Tedy hosté co jsou schopní i něco zajímavého říci. Tak nějak už ani nedoufám v nějaký legendární díl s Drdou, Vávrou apod., jelikož jim ani nemá kdo sekundovat. Jediné co vyřešili je zvuk. Poslouchat prostoduché plky je zábavné jen občas.

          Ty dnešní témata byli dost žalostný a celkově i koncept toho pořadu v háji. Možná by stačilo, kdyby si alespoň jednou pustili záznam.
          • Inquisitor
            Možná by stálo zato udělat díl jednou za 14 dní nebo za měsíc. Aby se nahromadilo víc témat a nebyla by to pro přítomné až taková otrava.
            • Jack1947
              Jj každej tejden a ze setrvačnosti jen pro aby byl už nwemusí být nejlepší nápad.
          • jamar28
            Aha. Já jsem games.cz objevil relativně nedávno (ani jsem ho neměl spojený s Levelem) a Fight Cluby jsem si zkusil pustit asi třikrát a zatím jsem asi měl smůlu nebo nevím, protože jsem viděl skupinu otrávených lidí, kteří znuděně řeší něco okolo her. Mohl bys mi (nebo někdo, kdo to čte) doporučit nějaké dobré díly?
            • TheRKD
              Super je special k Zaklinaci 3
            • TheGGG
              cokoliv kde je Drda, nebo Bulíř (ten sice vypadá že spí, ale fakt se vyzná, hodně hraje a baví ho to) + díly s Vávrou, sry ale konkrétní čísla si nepomatuji...
          • Zrovna tenhle podcast byl rozhodně jeden z těch lepších za poslední dobu. Místo zdechlýho brblání o finančním kvartálu Ubisoftu, zákulisní nudě a rubrice o tom, jak jsou mikrotransakce dobrý a kdo si na ně stěžuje, je blbec, se bavili o hrách a všichni byli duchem přítomní, takže oproti některým dílům naprostá extáze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit