Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já chci trojku Fish Fillets, Martine Klímo
    • Jestlis dal oba předchozí díly, tak to klobouk dolů... Bys měl zkusit Quadrax X, jestli chceš něco opravdu extra těžkého logického (a potom pak Quadrax Neverending, ale to už je tak pro členy Mensy nebo Rainmany či masochisty, ---a nemělo by se to prý hrát před dokončením desítky).
  • Český Witcher sa nekoná! Radšej než pchať peňáze streamerom ste mohli najať testerov.
    • Lool, tak za toto budem v tazkom minuse *2*
      Cesky Witcher sa nekona to mas pravdu. Zato sa KCD dost vyrazne podoba na hry vychodnejsie. Technickou rozbitostou pripomina skor Boiling Point. Takym narodnym zasadenim a zameranim na alkohol a slovanstvo pripomina S.T.A.L.K.E.R.A. Ked sa uz v kazdom clanku porovnava, tak to treba zobrat extremne.
      (Oh wait? S.T.A.L.K.E.R mal cesky dabing *15* )
    • Kdyz uz to pises timhle jazykem.. Kde je naky Slovensky Witcher teda ?
      • Slovenské školstvo stojí za ******** a necháva si ujsť ľudí do zahraničia (napr. Česko), kde po vyštudovaní aj zostanú. Preto je menej pravdepodobné, že by tu niečo také vzniklo. Ani to, že by tu niekto založil pobočku zahraničnej firmy. Mimo Bratislavu je Slovensko len lacná montovňa, a aj na to sem už musia chodiť ľudia zo Srbska a Rumunska.
        • No, říkáš to jak kdyby jsme v tomhle ohledu jako češi měli na růžích ustláno.
  • Robotron3
    No, tak jsem se zasek v kadibudce na záchodě, nemoch jsem se dostat ven. Dal jsem teda cestování po mapě, čímž jsem se vysvobodil, ale spustil jsem tim sérii nějakých bugů, kdy už ani nešel dokončit quest. Naštěstí pomohlo to restartovat a load. Ale mít ve hře záchody teda taková výhra neni ;)
    • je to podle pravdy

      kdyz zesrat, tak zesrat
    • A co tam hledas, mohu-li se zeptat ?
      • kurňa někdo jede pořádný role-play a tobě se to nezdá??? *1*
        • a když o tom tak přemýšlím tak doufám že se na tenhle level role-playingu nedostanu u něčeho s oculusem na hlavě *8*
  • Skvelej fightclub! Martna Klimu na hrad! :D
    • OMG. Ten člověk celou dobu hleděl do stolu. Že tys volil toho jelimana Drahoše? :D
  • Asi nikdy jsem neslyšel tolikrát slovní spojení "ve skutečnosti" jako v souvislosti s Kingdom Come. To je nějakej novej catchphrase?

    Jinak dík za príma Fight Club!
    • Ještě v zásadě.. :)
  • Díky za pěkné video, ale když už máte web prošpikovaný reklamou, tak byste mohli za výdělek pořídit mikrofon pro každého člověka zvlášť. Opravdu mě nebaví poslouchat, jak tam znuděný Poláček klove do klávesnice, zvlášť když kvůli tomu neslyším, co říká HOST
  • Nejlepší FC za poslední rok minimálně.
  • Mart9
    Nejhorší bylo, jak se vyhořelý Pavel opakovaně ptal na tu "hardcore" hratelnost a nemohl pochopit, že to není hra, která ho vodí za ručičku. To jsem opravdu žasl a zároveň litoval pana Klímy, že na to musí odpovídat.
    • U Pavla je problém, že dělá něco, co už ho nebaví...ale nic jiného neumí. Měl by jít makat třeba do továrny, ať pozná co je pořádná práce.
      • Povaleči z kaváren, do polí a továren, co?
    • Jack1947
      Tobě to taky nic neřiká nebo jo ? a co potom ta imerze...
  • KamilZm
    Tohle nebyl Fight Club, tohle byla snad zaplacená reklama Warhorse na obhajobu hry. Moderátoři kolem hosta chodili velmi opatrně, po špičkách. a vůbec do něj nešili a nechtěli věci pořádně vysvětlit a obhájit.
    Celé to na mě působilo tak, že Warhorse má v případě KCD přístup Google: "Sami nejlépe víme, co je pro hráče nejlepší a tak to děláme, i kdyby to bylo proti jejich vůli".
    Nerozumím tomu, proč hru nechtějí zpřístupnit více hráčům. Chápu, že to je jejich hra a mohou si s ní dělat co chtějí, ale ať to natvrdo řeknou a neschovávají to za řečičky, že je to přeci pro hráče lepší (chybějící save, otravné souboje atd.).
    • Ber to tak ze si rekli to co ja a (na rozdil ode me proto taky neco udelali).
      Herni trh je v haji. Pojdme jim ukazat co je to skutecny hrani. A ja mam novou hru, KTEROU SVETE DIV SE.... MUZU HRAT A JESTE SE BAVIM!!!! Well done! *14*
    • Mají svou vizi, za kterou si jdou a tak to se mi líbí. Jestli ta hra někomu nesedí, tak ať ji nehraje a nepřesvědčuje ostatní o tom, že to mělo být jinak.
    • Taronyu
      Oni to nechcú sprístupniť viacerým hráčom? Čo je toto za kec. Práve naopak, to hráči sa nechcú otvoriť inému štýlu hry. 15 rokov dozadu, takto hry totiž normálne vyzerali a nikto sa nesťažoval. Oni nemôžu zato, že moderné hry sa zjednodušujú až do extrému. Klíma toto myslím jasne vysvetlil. Nemusíš to hrať ak sa ti nepáčia mechaniky, máš tu kopec iných hier, ale oni nemajú žiadnu povinnosť sa niekomu prispôsobovať.
    • asi sis sedel na usich
      • Nebo na koulich.
  • Je smutné, že jako Češi se nezmůžeme na to, aby vývojáři do té hry implementovali náš jazyk, obvzláště jedná li se o naší historii. Škoda, kdybych si to mohl užít v naší lokalizaci, šel bych do toho.
    • Zaplati to Cesi poctem zakoupenych kusu? NE.
      Zaplatis to ty ze sveho? NE.
      A chtel bys cekal dalsiho pul roku? NE.

      Tak se hod zpet do reality a vychladni.
    • Škoda to je, ani mi nepřijde, že je ta hra je z domácího prostředí.

      Včera jsem viděl nějaký aktuální rozhovor kde Vávra říká, že se všemi argumenty proč mít dabing souhlasí, ale že to je moc práce blabla.. možná v nějaký speciální edici... blabla.. Takže šance zhruba 0 :)
    • Myšleno dabing.
      • Jack1947
        Je to o zvyku, navíc záleží na eng a jak se ti budou zamlouvat titulky no občas i komicky noo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit