Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Matthew1J
    Barbar z D2 vs mnich z Jade Empire?
  • JJ, takhle vypadají obyčejní lidé/hráči her.
  • TheGGG
    Ještě že ovládám celou řadu smrtících bojových umění. Konečně pro ty roky tréningu v Shaolinských chrámech najdu využití. *3*
  • zdeeneek
    Nic moc - jak hra, tak ty dve babovky.
  • Pitomější video jsem dlouho neviděl...
  • Malleth
    jj, kinect je zpátky.....v plné síle, aneb reálné záběry z hraní:
    http://www.youtube.com/watch?v=xYctLfM7ufA

    Tahle hra z vás udělá opravdového Fightera
    • Tenhle způsob hraní vidim jako ekvivalent zběsilýho mačkání čudliků na gamepadu, když hraješ nějakou bojovku prvně. Když budou dva zkušení hráči, tak by to mohla být zajímavá bitka. Komba, countery atd. Ale jak řikám....MOHLA by to být zajímavá bitka.
  • God-of-War
    Ten fighter na obrazku... nekoho mi pripomina *1*
    • mně zas jako první napadlo že vypadá jako barbar z diabla 2 :)
      • deridon
        což je vlastně Kratovo praděda z jiné dimenze
    • Kratos žije!!!
    • Ristoro
      Mně toho indiána z DLC pro AC III. Nevím jak se jmenoval, Medvěd nebo tak nějak :D.
  • Tie holky vyzneli az tragikomicky oproti tomu teaseru , ale asi tazko od toho cakat viac nez obycajny casual kinect titul, ala machanie koncatinamy
    Pochybujem ze priemerny clovek bude robit Mua Thai chmaty, 360´otocky s kopom, alebo nebodaj kapueru, bez toho aby sa pritom dolamal ale zdemoloval pol bytu.
    • Hochu, dik. Fakt si me rozesmal s tim zdemolovanim bytu :D
  • No a já si myslel, že na kop z otočky bude potřeba provést kop z otočky. Ten teaser byl vtipný a to video z reálného hraní ještě vtipnější. Ty borky byly jak v křeči :)
  • Maarta
    No horší hráče než dvě "kraulující" holky nemohli pro video vybrat... Jinak zatím to podle videa moc envypadá, že by se u Kinectu 2.0 nějak zmenšilo zpoždění. Tak doufám, že ve skutečnosti to bude mnohem lepší než na tomto videu... :-/
    • By mě zajímalo jak to můžete poznat z takového vide :D. Když tam jen neustále máchají rukama.
      • Maarta
        jasně, to máchání dává Kinectu bezesporu hodně zabrat. Ale šlo to poznat třeba na úkroku dozadu apod.
    • Mě to zpoždění teda přijde stejný jako na 360,což je zklamání po pr kecech,že snímání dostane na starost zvlášť jedno jádro a bude to šlapat normálně,blablabla.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit