Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dalsia hra po Nascar kde vam netreba sipku do prava :D
  • BoB.2
    Podle videa stejná nuda jako třeba fotbal nebo hokej pořád to samé dokola,něco jako sledovat Nascar.(Kam tet zahnu hmmm třeba doleva protože jinam nemůžu.)
    • Zkus si nekdy Nascars v iRacing. Nejlepsi zpusob jak zjistit jak moc se mylis.
    • nightborne
      Doporučuju díl Top Gearu, ve kterým Hammond právě Nascar řeší - docela mi to změnilo názor, kterej jsem měl zhruba stejnej jako ty =).

      Pokud tedy nemyslíš čistě herní zpracování těchhle sportů, v takovým případě jo, máš recht =).
      • Takže Nascar není o tom, že zablokují volant, na plyn položí cihlu a dají si kafíčko? Protože ty havárie tak občas vypadají. Já si celou dobu myslím, že kdyby si zničeho nic řekli, že se bude jezdit obráceně, že to ty jezdci nezvládnou. *1*
        • nightborne
          Jak říkám, taky jsem si to myslel =). Ale když tam ukázali, jak ta rychlost vypadá z kabiny, jak neuvěřitelně nablízko a kontaktně se v tý zmagořený rychlosti jede a jaký nanosekundový reakce jsou potřeba, aby ses okamžitě nezabil, mám k tomu trochu větší respekt než dřív =).
          • Pro něj je to nuda, protože žádný z takových sportů nedělá a nezažívá tudíž ten adrenalin.
          • souhlas v tv to sledovat stejně nebudu ale má to svoje když jedeš jak prase a auta za tebou před tebou a vedle tebe jsou jen v pár cm tak celkem peklo to samé nobo podobné tahle hra a zlatou přilbu sleduju
        • nezvladnou, ty auta sou vytuneny na jizdu tim jednim smerem *1*

          kdyz jsem kdysi hral prvni nascar na pc, tak jsem dycky tak roztentoval nastaveni, ze uz neslo jet ani doleva, jak jsem chtel ziskat vyhodu nejakym naklonem kol atp. *5*
  • Vypadá to docela dobře a určitě to bude pecka !!!!!!! Já jdu do toho .
  • Mart9
    Podíval jsem se na gameplay video. Za mě 5/10. Obsah (jsou to trapné závody), vzhled, hratelnost, všechno takový budgetový průměr. Vrací se tady bídná osmička Dirt rally od stejného recenzenta. To je vážně tohle jen o bod horší? *8*
    • Ajeee. Blboun zase tasí do boje s bezvýznamnýma číslama u recenzí. Najdi si nějakýho koníčka, ať neřešíš takový pytloviny.
      • Btw proč mu rovnou pan cenzor, který tu oddělává zcela legitimní názory, nedá ban? Stejně jak těm dalším blbounům typu Veskoslav, Jack a GGG? Akorát tu prudí a pak se ve Fajt Klubech divíte, že máte zaplevelený diskuze.
        • Mart9
          Byl to včera trošku agresivnější příspěvek ode mě. Za to se omlouvám. Ale stojím si za vším.
    • "podíval jsem se na gameplay video" :D :D lol hodnocení z videa, no to je debilita :D
      • Mart9
        U závodních her gameplay video napoví snad nejvíc.
        • Naopak skoro vůbec, protože z něho moc nevyčteš ovladatelnost vozů, což je u závodní hry asi úplně nejdůležitější :)
          • Mart9
            To je ale právě vidět.
            • Vidět jak se ti ovládá na klávesnici nebo na gamepadu vozidlo? :D Ne, to fakt není vidět, to musíš zkusit v ruce :D
    • Erien
      To seš takovej ignorant, že srovnáváš plochodrážní motorky s rally? Až bude Dirt simulátor motorek, tak můžeš jejich hodnocení porovnávat. Ale chápu že srovnávání čísílek je důležité. I když co se vlastně divím, když reaguju na člověka, který ani nechápe význam deskových her.
      • Mart9
        Člověče nezlob se

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit