Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale tak, každej je nějakej.
  • prehlidka teplousu a sekavych pohybu *11*
    • i kdyby to byli čtyři gayové v jednom růžovém kupé, tak je to milionkrát originálnější než většina bílých herních heterosexuálních hrdinů okolo 30 s hnědými vlasy...

      Jo, stačí nebít zakomplexovaná konzerva, ale co bych to vykládal PC zakomplexovanci...
      • Weeaboo detected.
      • TheGGG
        sice sem zastánce této hry, ale ty mi zníš jak šáblá volička Killary Cringeton... takže tě musím opravit, ty postavy i když s anime japonskmi účesy jsou taky běloši....
      • TheGGG
        sice sem zastánce této hry, ale ty mi zníš jak šáblá volička Killary Cringeton... takže tě musím opravit, ty postavy i když s anime japonskmi účesy jsou taky běloši....
        • Bože, ty jsi taková píča, že to svět neviděl. Chodící klišé z idnes/novinky. Jen naprostý ret@rd může používat ty trapné přezdívky typu Killary (a to nejsem její fanoušek!). Vole, ještě tu nasypej něco o uprchlících, neomarxistech, multikulturalismu a podobně, protože takový degoš jako ty, neumí mic jiného než mlýt furt dokola ve frázích.
          • TheGGG
            a nerváček už dorazil... jaktože někde nemácháš fotkou havla a tibetskou vlajkou?
  • Při pohledu na obrázek se mi automaticky vybaví: https://www.youtube.com/watch?v=Mw7GSiMUDQY *1*
  • Nikdo mě nemá rád....jsem Emo.
  • Nemůžu si pomoct, ale tvůrcům opravdu přijdou ty vlasy realistický? v 1:38? A nemyslim japonskej natuženej účes myslim tim ty divný tečky nebo co to je, nvidia hairworks? Vypadá to strašně.
  • Sakra, to musí většina mužských charakterů ve FFXV vypadat, jako by přišli přímo z Modré ústřice?
    • zatímco Luna vypadá... *14*
    • TheGGG
      protože to je japonská hra a japonská stylizace a her s drsnými zjizvenými na krátko ostříhanými 30-40 letými týpky je spousta...
  • V te zaplave Assasin creedu, Far Cry a ruznych multiplayer strilecek a prisnemu zamereni na zapadni stylizaci serie Final Fantasy u nas zcela zapadla. FF 15 bude zrejme moje hra roku, Judgment disc demo tomu nasvedcuje, ale uvidi se toho 29 a pak dale:)
    • Paulcz
      V čem je tahle stylizace je lepší? 4 teplý kluci v autě na výletě.. už chybí jen minihra s klobásama.
      • TheGGG
        neboj na pc si to nezahraješ....
        • ona tahle hra ani do rukou PC hracu nepatri, je tam na ni prilis tupo a pusto.
          • Pusto? Pokud si gay tak jistě. *15*
            • TheGGG
              edgy, ale žádná ta postava gay není...
      • zakomplexovaní PC smradi mají všechny hezké kluky za gaye. Ach bože, jděte doprdele s těmi komplexy už, koho pořád zajímá číst si midráky nějak potratů na webu, chtěl bych se dozvědět něco od fandů série apod.
        • Většina týpků tady totiž vypadá jak Veškoslav a má z toho mindrák. Malej, posaditej, škaredej tlouštík, ostříhaný na ježka, co ho ve škole tlučou.
        • Paulcz
          Ty ses nám nějak utrhl ze řetězu :)
  • TheGGG
    japonské demo co jsem hrál bylo naprosto boží, hra běží, vypadá a hraje se neskutečně...
  • up_er
    Ja jsem z tohohle dílu rozpačitej..počkám si co z toho vyleze
  • Janun
    Hm bud sem slepej nebo zde ani ve článku o Tekken 7 není odraz na dané video? Když rozkliknu článek, tak očekávám samotné video nebo alespoň odkaz.
    Oprava: Ablock video blokoval... zajímavé...
    • "PC master race"
    • mas addblock a divis se ze neco blokuje?..to se mi snad zda..
      • Můj adblock teda videa neblokuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit