Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Epizoda dohraná. Nemůžu si stěžovat. Sice bych rád projížděl příběh Clementine nebo jiné postavy v Zombie apokalypse ale myslím,že je načase po druhé sezoně příběh The Walking Dead. Přece jenom už tu druhou sezonu hodně lidí odsuzovalo. Nevím bylo by to samé ale nikdy nevíme Telltale Games nás umí lecčím překvapit :)
    • Jack1947
      Dopařeno, taky a třeba říct že to dopadlo tak jak to dopadlo čímž třeba zmínit že asi ani nijak jinak dopadnout nemohlo... 7/10

      Clementine nejspíše bude i ve 3sérii což není nic moc... když si vezmu že přežila ale konec špatný nebyl jen už by jsme taky mohli hrát za někoho jiného nebo jeětě lépe uplně nový příběh něco na způsob 400days DLC... mohlo by bejt taky k uzavření 2jky nějaké to DLC
  • Jack1947
    Už jsem nato moc zvědavej... i když taková pecka jako byla 1série v závěru to asi nebude.
  • TheGGG
    Nevíte, proč to tmavý děcko, krade tý zombie mimino?
  • Já doufám, že v další serii bude Clementine zase hlavní postava. Nevidím důvod proč to měnit. Lidi to hrají hlavně kvůli tomu, že to má jakousi navaznost na předchozí serie. V té první jsem se snažil udělat vše pro to, abych ochráníl Clementine a hltal jsem to a da další série mě do toho dostala ještě víc. V té další sérii bych uvítal kdyby byla ale zase o něco starší. Osobně pro mě je Clementine hned po Ellie a Jodie třetí nejoblíbenější ženská herní postava.
    • Miserius
      Na twitteru psali ze to je konec jejiho pribehu
      • Jestli to je pravda tak to moc nadšený nejsem.
  • Veskoslav
    Nevím, jak u ostatních, ale oproti 1. sérii už je to slabota. Hlavní hrdinku fakt nemusím, nedokážu se nějak "sžít" s děckem, v poslední epizodě, co vyšla, tak rozhodování osekané na minimum, naprosto nezajímavé a snadno zapomenutelné vedlejší postav, děj nudný, předvídatelný a naprosto tragická "zápletka". Pro mě zklamání. Snad to 3. série napraví, vymění hlavního hrdinu, zvýší možnosti rozhodování a scénář nedostane do rukou jeden z Chodců...
    • Inquisitor
      No potom konci poslední epizody jsem celkem zvědavej co se tam stalo.
    • Miserius
      Poslední (4.) epizoda naprostá tragedie... Nic se tam nedělo, radoby napinavy situace a najednou konec... *16*
    • Tak černě bych to neviděl. Slabší to sice je hlavně protože to nadšení z první série vyprchalo ale stále je to super interaktivní hra/seriál. Možná změna hlavní postavy by se hodila (Clementine mám rád ale člověk se cítí na okraji oproti Leemu který byl opravdu hlavní postavou). Jinak se určitě těším na pokračovaní.
      • Veskoslav
        No mě třeba už více bavilo oproti této sérii The Wolf Among Us. Takové dospělejší, sice taky mnohdy osekané, vyvrcholení série taky mě naštvalo, ale postavy a to prostředí mě už bavilo více.
        • Inquisitor
          Wolf byl dobrej, ale poněkud moc krátký mi to přišlo.
          • Veskoslav
            Poslední kapitola byla. Ale byla v akci se 60% cenou, takže za ty dvě hodiny se mi to vyplatilo nebo jak to bylo dlouhé.
        • Tak to souhlasím. Bigby Wolf byl určitě velmi zajímavá postava. Postavy byly zajímavější ( včetně hlavního padoucha Crooked Mana ) a příběh jak říkáš dospělejší. 2 sérii bych si určitě dal. Na co se ale nejvíc těším je série GoT a Tales from Borderlands. Bude to zajímavé vyprávění v těchto 2 světech.
  • Mám otázku na kompetentných. Majú tieto 2 hry od telltale rovnaký príbeh ako seriál alebo sa jedná o úplne iný príbeh akurát z toho istého sveta? Ďakujem!
    • Jiný příběh ze stejného světa (a mihlo se tam pár seriálových postav).
  • Miserius
    Druhou sezonu jsem na PS3 koupil pred mesicem ve sleve za 160 korun a nemohl jsem udelat lepsi kup... Krasne jsem si udelal nekolika denni mezery mezi epizodama, abych to vstrebal, najednou vysla ctvrta a ted tak rychle pátá... Alespoň pro mě to teda neni tak úžasný jako prvni serie, ale porad je to super hra s vybornym pribehem *4* 2. epizoda je moje nejoblibenejsi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit