Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pekná recenzia... zaujímavý tip na hru. vďaka autorovi.
  • Smazat celou "diskuzi" a začít znovu.

    Díky, Miloši, za recenze na 3DS, přivedl jsi mě k Fire Emblem a to jsem měl za to, že cokoli tahového mě nebaví.
    • milos.bohonek
      Tak to mám upřímnou radost. :)
  • TheGGG
    to je teda brutál diskuze, no a pak že tu dělám bo*del jen já...
    • Miloš jednou napíše recenzi, ale tady tomu potěru se stejně nezavděčí...
      • milos.bohonek
        Je fakt, že jsem tak nějak doufal, že tady budeme v diskuzi rozebírat taktiky do Heroes a sdílet tipy na nejlepší hrdiny nebo složení armád, protože na mobilní hru má fakt úžasnou hloubku... Ale zase se tu rozjelo půvabné vlákno na téma incestní romance (nejen) ve Fire Emblem, člověk holt nemůže mít všechno! ;)
  • Tak dle posledních statistik průměrné IQ diskutujících na Konzolistovi.cz dosáhlo 105 bodů, na Games.cz pak 80 bodů.
    • Chci se jen zeptat k té statistice... Znamená to tedy, že chodíš na Games.cz, protože je ti to zde intelektuálně bližší?

      ps. ani 105 bodů, neni zrovna nic, čím by se člověk mohl chlubit...
    • Veskoslav
      Ještě si zatapetuj:) Nejspíš na konzolistovi máš banána, tak hniješ tady.
      • nebreč porád......
  • konzolista.cz > games.cz
    • Tak co tu ještě děláš, šupajdi na lowzolistu.cz, tam ti bude dobře
    • houpací křeslo>wazza
  • recenzie Nioh, Halo wars, for honor a Horizon ocakavajte od šašov z games niekedy v priebehu leta
    • to by me zajímalo jestli byla k dispozici nejaka novinarska preview verze, a pak je otázka proč tady ty recenze nejsou taky, nebo jsou to rychlokvašky. osobne sázím na druhou možnost. tady si na recenzi počkáš, ale za to je to kvalitka
      • mesiac po vydani? no tak to bude taka kvalita ze sa z toho posereme
  • Hral som minuly rok Birthright aj Conquest a tie hry mali taky trapny pribeh ze to muselo pisat nejake 12 rocne dievca. Niektore dialogy ma az bolelo citat
    • Celkem běžný problém u těchto her. Kvalita dialogů.
  • zakázat diskuzi navždy
  • http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=phil-spencer-by-chtel-na-xbox-one-vice-japonskych-her-wd2d

    Dokonce i MS pochopil, kdo vládne herní scéně. Jinak MS a jejich strategie *15*
    • Ale tak... třeba se dohodnou. Exkluzivita je největší mor, na který doplácí běžní hráči za hlasitého chechotu oveček tvého typu...
      • *15* *15* *15* *15* *15*
  • Věděli jste, že některé starší hry v sérii Fire Emblem nabízeli možnost pro incestní romanci?
    • A nejenom fireemblem, to se děje i ve skutečnosti, některé plody této zakázané lásky tady na games mezi diskutujícími a jejich "výplody" jsou toho jasným důkazem
      • Zda ve skutečnosti nevím, ale v japonských kreslených 18+ hrách je to celkem časté.

        I když v poslední době se rozmohl nešvar dávat všechny sestry nevlastní. To pak není ono.
        • lol ale fireemblem není 18+ ale 12+, což nic neubírá na hratelnosti, ale spoustu lidí bude nadávat na stylizaci než aby se "snížili" k tomu si to nainstalovat aspoň na mobil a zahrát si to
          • Zatímco ty budeš dál brečet, že tady o to moc není zájem a cpát to všem kolem okolo. Je to ohraná písnička, souhlasím.
            • Ale on TADY o to něni moc zájem, stačí sledovat aktivitu u článků k těmto hrám (trolling nepočítám). Tj. myslim dost dobrý důkaz.

              PS: Jestli sem to hrál není podstatný pro to, abych poznal, jestli je tady o to zájem.
            • hm, ten původní příspěvek nebyl bait, takhle se cítím když otevřu recenzi na jakoukoliv japonskou hru a čtu tam pořád to samý, jako přaštěnej kolovrátek - fůj miliontá recenze na japonskou kravinu, proč tu není recenze na xy, jste horší než herní web z, hnusná stylizace atd. Už to nejenom mě unavuje, já aspoň některé fireemblem hry hrál, lidi, kteří si mají možnost jednu i když ne plnohodnotnou hru zahrát zadarmo budou radši pitchovat aniž by jí vyzkoušeli. Mám co k tématu říct ale nebudu házet pověstné perly sviním do předem zabité diskuse. Tak schválně, kolik fireemblemů jsi hrál ty? Hádám že 0 jestli se mýlím, tak se ti omluvím jinak si stojím za šaškem, protože já nebrečím, že o to není zájem, naopak o to zájem je - diskutovat aniž bych o tom cokoliv věděl, to že to dělají naši politici neznamená, že to musí být i u diskusí u her
            • Napsat bait a pak hrát na kartu potrefený husy... hmm... trolling 101. Hodně slabý. Každopádně to, že ti připadá v diskuzi ok někoho z fleku nazývat šaškem, tě degraduje na jeho úroveň. Jako chápu, že u vás doma nebo v ZŠ se takhle běžně osočujete, ale do veřejné diskuze bych to netahal. *15*
            • Omlouvám se, asi jsem tím nevhodným postem o incestních dětech trefil potrefenou husu, že tak reaguješ na tak drsnou nadávku jako je šašek musíš to mít těžké. Doufám že tě kvůli tomu ostatní děcka ve školce nešikanují, jestli jo tak mi řekni já je zbiju
            • Tak to byla rychlá reakce. Jinak nejsem šašek - tím se stal tvůj otec, když se rozhodl tě jen tak ze srandy vytvořit.
            • když je něco zadarmo, tak mám větší možnost si to vyzkoušet, než na to nadávat, nic ti necpu šašku
          • To jo, jen dávám další příklady, kde hledat incest.
            • Tak to není moc velké měřítko *15*
            • *1* pořád lepší příspěvek než Veskoslav

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit