Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • S tím už si snad dělají srandu ne? Stronghold I byla (a stále je) briliantní strategie, Stronghold II přinesl vynikající ekonomiku, ale oproti jedničce měl pár much. Myslel jsem si, že IIIka bude mít hratelnost Iky, vypiplanou ekonomiku a stavbu hradu IIky (udělejte mi někdo tak rozpracovanou ekonomiku a možnosti při stavbě hradu i do I a na II ani nešáhnu), debug a pěkný grafický kabátek navrch - no a ono hovno, akorát to je zabugovaný a AI má inteligenci skleničky vody, takže tomuhle už moc šancí nedávám... nepočítaje, že zrovna Crusader mě až na multiplayer nebavil, arabáči mi narozdíl od středověký Evropy nesednou.
  • 3D klidně můžou nechat ale perspektivu a gameplay vrátit přidat možná pár nových možností obživy, více druhu zbraní a brnění jakým vyzbrojit armádu možná nějaký malý ingame editor. Také by neuškodilo kdyby přibyla třeba nová oblast kromě evropy a orientu, třeba taková a asie se samuraji, činany a jejich pevnosti, by mě třeba bavilo postavit si hrad, kasárna i kovárny v jejich stylu a moji lučíštníci, by se proháněli s tradičnými bambusovými klobouky. *15*
  • Cypri
    Ale jo to si necham libit. Takovejch hodn co jsem u Crusadera strávil jééé.
    A s kámošema proti sobě, nádhera.
    Jen at to neni jako Stronghold 2, ten me nebavil vubec.
  • Stronghold 1 a Crusader se mi líbil hlavně grafikou, nový strategie nehraju a to hlavně kvůli zpracování, vůbec by mi nevadilo kdyby to udělali v podobné grafice jen trochu vylepšené to bych u toho pak trávil hodiny.
  • Co že bylo tak hrozného na dvojce?
    • Kr.Pa
      3D grafika hruza, velice slozita ekonomika (i kdyz to neni takovy problem) a dementni deleni mapy na uzemi a celkova hratelnost (multak) byl ubohy (vylepsovani hradu kvuli novym budovat a jednotkam ???)
      • Grafika byla bohatě dostačující a detailní asi jako původní hry, i když možná ne tak "líbezná" jako původní Stronghold (resp. Crusader), ale na druhou stranu přehlednější, pokud se člověk naučil používat tu kameru. Ekonomika a starání se o hrad byla o krok dál, to se mi líbilo. To ostatní...no jo, nebylo to tak "strongholdovské" :/ . Třeba to dělení bylo ble.
        • Kr.Pa
          dostacujici je za 4, ja chci vybornou grafiku 3D nebo hezkou kreslenou 2D
          • Kdosi mi kdysi říkal, že prý je těžší udělat hezkou kreslenou 2D grafiku, než to vše hezky vymodelovat a otexturovat/oshaderovat. "Dostačující" je za 4 jen na základní škole, ne jako subjektivní hodnocení výtvarného ztvárnění středověku.
  • GlaDOS
    V tomto jim už nevěřím ani omylem. Doufal jsem, že po té pra*árně s dvojkou v názvu se vzpamatují, a trojka bude fajn. Jak šeredně jsem se mýlil. Takže ať si strčí Crusader 2 k šípku. Jednička a původní Crusader jsou perfektně hratelné i dnes.
  • gert
    Bohatě by mi stačilo, kdyby to udělali jako jedničku akorát v modernější grafice + pár nových jednotek a budov navíc.
    • AncaDlanca
      Ono to tak nakonec nejspis vzpadat bude......lepsi grafika a dvojka v nazvu. Alespon v to doufam *3*
  • Ten kůň má výraz, jako by se mu někdo vší silou zakous do koulí. *4*
  • Lawliet
    Než začnu jásat počkam si, zdali v brzké době neoznámí také přechod na f2p... *7*
  • Pořád mám nainstalovaný stařičký Stronghold skvělá hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit