Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to super hra já hraju čtyřku
  • Ja mysli že neni čo riešit. Môžem k tomu povedať že podla mna je to najlepšia hra na svete. Komu sa nepáči nech to nehra a komu sa páči je moj človej:-D
  • Tahle hra je absolutně kravina,nevím proč tento tip lekaček na mě nepůsobí.Jdu si zahrát Alien Isolation protože to je lekačka trošku o něčem jiném.
  • Tak pro ty, co si myslí, že je FNaF bez příběhu, vás můžu ujistit, že FNaF příběh má. Ale není zobrazen přímo ve hře... 'BackStory' FNaF, je dost zamotaný a plný FanTeorií. Však se podívejte na FNaF Wiki. Vše bude tam !
    • Ano je to tak five nights pribeh ma a trochu to vijadruje aj ta hra. A chu v hollywoode natocit aj o tom film a to ta hra nema ani rok! Vsak to ma taky skvely uspech ze taky by chcel kazdy! A ak si myslite ze ten film bude taky isty ako ta hra ze toho straznika len zabiju tak to sa mylite! Je to ako film o babike chucky. Ked som o tom pocula tak som si myslela ze to bude len o tom ze kazdeho len zabije ale to bolo omnoho viac! Takze aj film five nights moze byt nieco viac ako o zavrazdenom straznikovi.
  • Sa hovorí, že kto maže ten jede.
    Pre tiscali.cz asi novorčné predsavzatie :) Len tak ďalej mrzáci, mažte úplne nezávadné a normálne komentáre.
    • Ahoj Mláto, s tímhle s tebou souhlasím.
  • XXHUGOXX
    Výborná amnesia the dark descent sa na steame ľúbi 96% hráčom, outlast tiež, amnesia a machine for pigs len 65% hráčom a táto tupá, nízkorozpčtová lakačka bez príbehu sa ľúbi až 97% hráčom. Kde je spravodlivosť ? *16*
    • V riti ty fetak! Co zavidis ze ma taky obrovsky uspech aky ty v tvojom posratom zivote nebudes mat! Vsak to nema ani rok a uz o tom chcu natocit film v HOLYWOODE!!!!!
    • No, v tom je FNAF 1 i 2 trochu netradiční. Většina příběhu je zde umístěna jako backstory, kde se občas musí hodně terorizovat (jen si zkus najít nějakou stránku s teoriemi o téhle a předešlé hře, možná budeš i překvapen rozsáhlostí příběhu)
    • Je spravedlivé mít odlišný vkus a požadavky na hry, jmenuje se to svoboda.
  • "Rychlost, s níž Scott pokračování připravil, by mu jistě záviděl leckterý tvůrce nikdy nekončících blockbusterů typu Call of Duty nebo Assassin's Creed. " Tak toto je myšlenka dne. Bojim se, že mi bouchne hlava, jdu se raději uklidnit na youtube: https://www.youtube.com/watch?v=6EmRI2izygI
    • Nevies ked sa nelepa stahuja ta Five nights at fredys 2 ? *8*
    • niceguyfromrussia.ru
      pri tom citáte neviem či sa mám smiať alebo plakať... kde tých hipster recenzentov berú ?
      • Co si nafetovani alebo co! Jak by sa vam pacilo keby ste napriklad urobili niaki projekt ktory by sa vsetkym pacil len by sa este naslo par fetakov ktory by sa vam vismiali do ksichtu a na celom svete by to len zosmiesnovali? No jak by sa vam co ste proti pacilo?
  • Chci napomenout recenzenta, jenž hře dal 6/10 bodů, je vidět jeho inteligence a schopnost hru rozebrat detailně. ''Pouze náznaky příběhu (skrze kryptické telefonáty a čtveřici miniher, co nahrazují game over)''
    Musela byste trochu víc koumat a přemýšlet, abyste tohle mohla říct, protože obě dvě hry ve skutečnosti o příběhu říkají hodně, ale chápu, že pro vás to byla jenom 'vedlejší smaška' takže jste neměla čas to probádat detailněji, ale nemůžete si do (pardon) huby vecpat verdikt, o kterém jste se ani nepřesvědčila. Spousty fanoušků série by vám na tohle leda flusla, protože opravdu nevíte, jaká genialita se skrývá pod rouškou normální hororové hry od Scotta Cawthona. Způsoby, jakými naznačuje příběh, jsou naprosto úžasné, jen se podívejte na YT, kolik teorií tim u fanoušků spustil..za mně má hra alespoň 8/10, protože ten příběh mi dokáže vynahradit prostší, ale stále těžkej gameplay.
  • ucho
    Upozorňuji na chybnou čárku ve verdiktu.
    "do 6 hodiny ranní" - a tady chybí tečka
    "problémy než jsou v dáli" - a tady chybí čárka
    "a rychlé se přepnete" - překlep
    "energie při tom bylo jedním" - spíš dohromady
    "z chodeb i místností a navozují" - před a čárka
    "dokonce lépe, než herní mechanismy" - zde čárka nemá být
    "intenzitu, jako v prvním díle" - zde čárka nemá být
    "že jste si lekací momenty prostě zvykli" - chybí "na"
    • No a co ja nikde nedavam ciarku ani mekcen ani nic take! A co tu vlastne riesite!? Ved toto je o five nights at freddys a ne o bodke alebo dlzni!
    • Whoossain
      Miluju gramatický nacizmus! Kdyby tu byl tleskací smajlík určitě bych ho použil!
      • Nevidím, že by ucho opravoval gramatiku - jen trochu překlepů a trochu gramatiky.
        (Aneb přivítejte sémantický nacismus *3* )
        • ucho
          Měli byste si oba zjistit, co je to ten nacismus. Ať nepapouškujete jen to, co někde slyšíte, i když to v daném kontextu nedává smysl, a tedy to vlastně ani neumíte použít. Zjednodušeně: zjistěte si, jaký původ má toto označení.
          • to chce klid :o) já osobně mám z toho pojmu bžundu, tím spíš, že tady konkrétně nesedí ani to "gramatický"

            jinak právě tohle mi přijde jako ten typ chyb, který se ve vlastních textech hledá hrozně těžko, pokud je člověk nemůže nechat nějaký čas odležet. spíš než o autorce to svědčí o tom, že by se na games hodil nějaký korektor - nebo alespoň základní beta reader...
            • On i takovej slovník s autokorekcí v pitomym MS Wordu umí zázraky. Já se češtinu naučil myslim docela dobře čtením knih, jenže to už dneska neplatí, protože ani ty knihy nejsou kolikrát záchrana. Pro nedostatek prostředků se korektura dělá nejspíš tak, že proti sobě jedou dva vlaky, v jednom z každýho okýnka čumí korektor, v tom druhym z každýho okýnka čouhá ruka s otevřenou knihou a jak ty vlaky jedou proti sobě, tak si to korektoři přečtou a zrevidujou a je hotovo.

              Je to jako MPEG komprese obecně - čim víc průjezdů ("pass"), tim je výsledná kvalita vyšší. U nás se jede na 1 pass :D
          • Whoossain
            Jawohl her general!

            https://thatisevil.files.wordpress.com/2013/11/save-lives-heil-to-the-grammar-nazis-demotivational-poster-1265935242.jpg

            http://static.tumblr.com/b58ce6cdfe474423552632d1aa8c2666/8rrzbxz/7dQmlui6p/tumblr_static_grammar-nazi.jpg
            • Kdo je, "jeji general"?
        • * trochu překlepů a trochu pravopisu.
          Chycen do vlastní pasti *15*
          • ucho
            Představ si, že by mě prakticky nenapadlo někomu opravovat chyby v diskuzi. Je normální, že v diskuzi napíšeš nějaký překlep, vynecháš čárku, prostě že ti něco ujede. U článků je to něco jiného. Tam by člověk čekal, že si to autor po sobě alespoň přečte (i tohle kolikrát stačí k odstranění většiny chyb).
    • Dogkiller
      Je opravdu smutné, že kdejaký čtenář umí česky lépe než samotní autoři článků.
    • Cosi
      Ucho, tebe je na fanouškovskou kontrolu recenzí škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit