Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Každý horor si zaslouží uznání... a tenhle jakbysmet.
  • Mato1987
    Toto je hra pre slabomyselných, či ako mám tomu chápať, veď niečo takéto, to je fakt horšie ako celá halo a assassíns creed séria dokopy.
  • jindra.veliky
    pecka, tesim se az si to zahraju v 60 FPS a 4K rozliseni na moji i7-4790k a 2x GTX980
  • jak to vubec dopadlo s nadejne vypadajici survival hrou The Forest? vi nekdo?
    • Každej měsíc je nějakej novej update. Jinak hra vyšla už v květnu.
    • Inquisitor
      Nic na steamu je pořád v předběžnym přístupu, jinak žádný nový info není.
  • A sakra, docela by mě zajímalo jestli není tvůrce Freddyho taky akcionář nějakýho podniku co vyrábí pleny. Jinak se už dost teším na zkoušku , a jestli to bude jako jednička, tak pro některé zaručen zcela špičkový zážitek. Prostě kousek kde se nedá situace řešit tunou vystřílené munice. Jinak King sice napsal horor, ale spíš by mě děsil reálný případ vraždícího klauna Johna Wayna Gacyho.
  • Teda asi se už nikdy nezbavím podvědomého strachu z klaunů , kterému mne zprostředkovaně naučil Stephen King . A určitě nezačnu mít v oblibě dětské narozeninové párty s kostýmy ...
    Freddyho jsem si nedal , ale stačilo video ze hry a pochopil jsem na čem staví atmosféru a opět stačí jen trailer abych pochopil , že téhle hře bohatě dostačují letité technologie a několik statických obrazovek k tomu aby jste jako hráč ,obzvlášť v noci, navštívili opakovaně šatník .
    Dvojka je na světě a klidně si umím představit , že se časem dopiluje simulátor nočního hlídače k mnohem reálnějšímu provedení ...pokud ovšedm neztratí jednoduchost a hratelnost . Teď se hřeje Freddy na vrcholu mediálního zájmu , takže určitě bude koncept ve velkém kopírován a proto dvojka i po tak krátké době dává docela smysl ...
    • To si ale musíš zahrát jinak tu atmosféru nepochopíš úplně do detailu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit