Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • proč furt mažete!! proč jako nemuzu napsat ze i GPS navigace ma lepsi grafiku?! CO JE na tom nevhodne?!!! trapáci!
  • Priznam se, ze se regulerne divim ten poznamkam o grafice. U klasicke tahove hexove strategie by me zrovna tohle tema nikdy nenapadlo.

    A to rikam jako clovek, ktery si casto zoufa, jak jsou nektere stare hry z dnesniho pohledu prece jen uz osklive a clovek je zmlsany necim hezcim.

    Vzdyt je to wargame, prakticky deskovka, zetony a spartansky vzhled k tomu patri - nejen tak nejak z nostalgie - ale nedovedu si ani moc predstavit jiny zpusob zobrazeni pro strategii podobneho typu.
  • Klasické obálky... Trochu moc hardcore grafika i na léta dávno minulá. Klasický Matrix store -pro úzký zástup staromilců za neodolatelně přemrštěnou cenu . No já zůstal u Five stars Generals , Battle Idle a pobral jsem na milost i původní Šneky -Close Combat . Steel Panthery mám taky , ale do krve se mi nikdy nedostali :/
  • Vypada to docela fajn, a je to od Matrix games - tvurcu starych dobrych steel panthers takze by to snad nemuselo byt spatne. Ad grafika - u teto hry o grafiku skutecne nejde + ne vsechno musi byt ve 3d. Ale teda ta cena, litr za download verzi ... hmmm, nic moc teda.
  • Proč se tady mažou normální příspěvky kde si jedinec jen stěžuje na hnusnou grafiku ?? Jinak grafiku to má opravdu ošklivou..
    • Pilgrim66
      Jsou věci na co nepotřebuješ Frostbite 3. Například Papers, please. Tam je ta grafika základ hry.
      • I 2D grafika jde udělat mnohem krásnější než tohle.
        • mně to principem přpomělo StellPanthers. Kde grafika byla doopravdy strašná, ale lepší hru by člověk horko těžko hledal (close combaty).
          • jj, Steel Panthers WAW jsem si dokonce nedavno i znova nainstaloval po dlouhe dobe, ale dneska to je teda na fullhd monitoru docela utrpeni. Ovsem za tech x let od te doby co to vyslo si myslim, ze stale neexistuje lepsi tahova takticka bojova strategie nez SP:WAW, tohle vypada jako dobry kandidat na nastupce.
    • Tady to je spíš takový styl. Prostě mapa, jako vlna retro.

      Hnusná grafika je například nekvalitní textury/efekty tam kde by je člověk čekal a mohli tam být. Zde to nikdo asi nečekal.

      State of Decay na PC je hnus.
  • tak tahle hra se matrixu nepovedla, sorry ale tohle je zabugované jak sr****
    • Ale vlastník ? Poděl se víc ....
  • Co takhle napsat ze dej hry je podle knihy Toma Clancyho Ruda boure neboli Red Storm
  • Něco takového na teblet, něco takového na tablet!!! *8* *14*
    • Na tablet je podobná hra: panzer Campaigns od HPS; ve free verzi je pár scénářů, za peníze je zatím Afrika, ale další období/válčiště jsou v plánu.
    • Ehm, ehm... *tablet *1*
      • Souhlas, neví někdo o něčem ? na přednáškách už nemám co hrát :D
        • tak proc na ne chodis??? vzdyt tam neni ucast povinna, nebo aspon za mych casu tomu tak bylo. *2*
  • ALIENVIK
    Jako hra super, ale 1308kc nestoji ani BF4 *7* http://www.matrixgames.com/products/471/details/Flashpoint.Campaigns:.Red.Storm
    • On ten jejich katalog je vubec vtipny - i za ty 13 let stare SPWAW chteji 1400 :-)
      • A nebyl dřív free ?
        • jj, ale tohle je nejaka vylepsena edice asi
    • Jn tady se nekdo pekne pokakal v kine.
    • Nadšenci rádi koupí. Ta hra se musí zaplatit, když je pro tak nepočetné publikum.
      • Pilgrim66
        No vzhledem k tomu, že nejsou na Steamu nebo aspoň Greenlightu, tak jasně, že je nepočetné.
    • Pilgrim66
      To je docela maso.
  • Pilgrim66
    Tady to zas prořídlo. Když už jste tak aktivní v mazání příspěvků, nechcete promýtit trochu i bleskovky?
    • Práskač. Děcko jedno alpinistický, zaprděný. Hlavně, že sám blbě kydá na všechny strany. Tohle, že je spravedlnost? Hamba redakci!
    • Mazanie chválim, stupidida v diskusiách býva často neúnosná a zamrzí, že rozumne diskutovať bez trollov sa tu dá len pod niektorými článkami *9*
      • Ale kdeže, trollovia su doležitá častokrát vtipná vsuvka, rozhodně by se nemali šeckyj do ednoho mazat. Ponechat ti vtipné, uražlivo zmazat, at tu nejsme iba važny web to by bolo celkom o niečom. *3*
        • celoush
          žádný trolly... rovnou to sekat, ať se nevrací
    • maros.goc
      Aké príspevky boli vymazane?
      • Ty nevhodné :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit