Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj koupil jsem si starter pack na fortnite battle royale za 100 kč na xboxu a platil jsem to pres mobil. nevíte jak aktivovat kód který jsem dostal ?. Na xbox store musim uplatnit 25 místný kó a oni mi poslali 6 místný kód. prosím poreďte jak to mám aktivovat.
  • No nevim, nevim.

    Hra je super, ale čekat 45 minut na její spuštění ve frontě, mě moc nebaví.
  • Chci se zeptat, nevíte prosím co s tim je? zapnu hru a začne se to hrozně sekat, zárověň kouknu do správce úloh a tam mi jede paměť a disk skoro na 100%. Prosím poraďte.
  • Dotaz, uděláte nějaké informace a dojmy z pve fortnite? Je to bomba.
    • KrPa
      bohuzel na PVE ted epic uz 2 mesice zvysoka s re, ted se staraji jen vyhradne o sve zlate vejce BR
  • TIP: Kdyz si po PUBG a Fortnite zahrajete Escape from Tarkov. Budete si pripadat jako by jste cestovali casem do budoucnosti, ve ktere jsou strilecky na uplne jine urovni. *15*
    • svatá pravda!
  • Když jsem viděl obrázek říkám si ha rubrika RETRO gameplay a pak čtu ....vyvíjené hry.... kam ten svět spěje *10* *11*
  • Ano přesně mlátit do všeho okolo zničit půl města pro směšně málo základních surovin se kterými postavíte tak pár zdí ze kterých rozebráním nedostanete nic.výroba munice vylepšování zbraní nove zbraně atd. je neskutečně draha.meele hráči třeba constructori nemají sebemenší šanci,vyhrávají ti kteří se nejlépe schovají a jen čekají jak to dopadne.a koukají jak se zbytek postřílí.nikdo nic nezdíli všichni hrabou jen pro sebe je to sice 50v50 ale každej solo.A kdyby to bylo možný nejraději se rychle zbavit i hráču z mého teamu aby zbylo víc surovin atd jen pro mě .solidarita hahaha autor asi nehraje moc dlouho hahaha.maximálně když najdu lepší věc a mám narvanej inventař tak vyhodím tu nejhorší abych si udělal místo.Pokoušet se přimět hráče spolupracovat a nechávat i vybavení pro ostatní je nemožné když se o to pokusíte jste jen noob lama atd každej sám za sebe a neextuje žádná team akce všichni se chovaj jak dobytek a myslej jen na sebe není tam žádná motivace proč hrát teamově duležita je jen jedna věc bejt poslední naživu nebo dostat nejméně zásahu atd dejte pár set až tisíc her v tomto modu a pak něco pište.naivně se očekával team akci ale bohužel opak je pravdou vlastní hrači vás využivaj jak živé štíty když si nestačíte nic urvat pro sebe můžete jít rovnou na porážku.
    • Kamenik máš pravdu a proto hraju Planetside 2 kde je spolupráce nutná k přežití a dobytí základny.
    • Jack1947
      Tak to je klasika s random lidma, někdy najdeš někoho normálního ale vesměs spíše všichni jedou sami na sebe. Nejzajímavější je že na brazil serveru jsem se dostal do posledních dvou v duu... je to všechno jen o vzájemné spolupráci.
    • KrPa
      mas to nejak popletene, v prvni 1/3 popisujes Save the World a zbytek je Battle Royale, ty mody nejsou vzajemne nijak spojene, jedine co spolu sdili je premiova mena
    • ??? *15*
    • Hral si to vubec? Protoze nic z toho co si napsal proste neni pravda. Jo a ten mod 50vs50 tam byl asi tyden
  • TheGGG
    škoda té stylizace,
    • Přesně tak, všechny hry by měly vypadat stejně. *3*
    • Jack1947
      Naopak tyhle hry snad nikdy nezestárnou.
      • protože vypadaj zastarale už před vydáním? *4*
  • Dělat dojmy z tohoto mělo smysl tak pár měsíců zpátky.
    • Jack1947
      To nejsdou dojmy to jsou příhody z hraní... dojmy vypadaj trochu jinak ale čáastečně souhlas.
  • Je to také PUBG od Armády spásy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit