Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdo vymyslel tak blbé úkoly, že nevím co mám dělat? Např. driftovat, ale když v tom městě jezdím a driftuju, tak se nic neděje. Hra je zkrátka nedohratelná kvůli těžkým a nepochopitelným úkolům.
  • Poraďte co mám udělat, když mám za určitý čas podle šipek někam dojet sám, tak nakonci se hra zastaví a asi mám jet znovu, nebo co mám udělat. Vůbec jsem smysl té hry nepochopil. Myslel jsem si, že budu závodit a jezdím sám.
    Dík
  • bude to někdy na PS4 ???
  • NICE! Dostal jsem tento Xbox Live zlata kód zcela zdarma! Chcete-li získat jeden sami Stačí jít na http://xblg.cardcodes.net
  • Chtel bych znat jeden jediny chytry duvod,proc to na X360 tak zesrali a na XO tak promakali.A kdyz uz tak mohli oznamit,ze X360 verze neobsahuje nic z traileru.Tupci jedni!!!
  • Opravdu by me zajimalo,proc ti idiotsti vyvojari tu dvojku tak neuveritelne zmrsili na xbox 360.Neni tam nic z toho co slibovali v traileru a je to horsi jak prvni dil.Tak ja za to dam 1 000 kc a nestacim se divit co za shitfest udelali.
  • Ahoj lidi, chci se zeptat, chystám se tuto hru koupit (Forza Horizon 2) a nevím jestli potřebuju Kinect (Xbox One). Poradíte?
  • Lidi hraju horizon 2, nevite nekdo jak tam videlat poradny prachy? Nebavi me porad jezdit zavody za par tisic, u jednicky se daly prachy videlat rychlejc, navic na mape uz nemam zadny novy zavody, diky za radu
    • Normálně jezdi od znova (ne jako hru jenom závody)
  • Hoj, má někdo možnost srovnání FH2 na Xone a X360? Jednička mi vydržela ny X360 několik měsíců, ale u dvojky jsem po dvou dnech na 60% plnění a mám skoro už půlku stodolních.. kašlu na dynamické počasí a super grafiku, ale co mě teda točí, tak se mi zdá, že je obsah dost ořezaný...
    • Obsah je stejný na One i 360. Taky mě zaskočilo, že odjezdím jen 19 šampionátů a konec, ale v HUB najdeš pod kartou Progress a tile Road trip progress neodjetých závodů, že máš do Vánoc co dělat. Plus dalších 15 misí v Bucket listu (a dost utáhly obtížnost - takže vypnout asistence a tiše trpět :D)
      • Jo no je to úplně suprová hra *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jack1947
    Aha, takže tady není nad čím víc přemýšlet to je jasná páka. Nezbývá než jít dotoho. Rovnou po hlavě. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit