Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je mi jasné, že Forza nikdy nebyla simulátor, ale fyzika představená v tomto videu, kde auto letí půl kilometru v plynulém slidu a do toho ještě přeskočí 3 horizontu, to už je fakt silné kafé. V-Rally vedle toho vypadá jako hardcore simulátor... Navíc toto opravdu nemá s rally nic společného a ty "rally" vozy nemají ani ochranný rám, jsou to pouze přeskinované osobáky. A za takový paskvil chtějí peníze? *1*
    • mozna by to chtelo zapnout mozek.. jo a dalsi vec, urcite nehodnotit kdyz si to nehral *1*
      1) forza horizon neni spatna ... ale se simulaci to nema nic spolecnyho.. nicmene na zabavu je to proste skvely..
      2) chapu, ze chces kazdymu ukazat jakej si drsnej rallye jezdec a jak tu zadny rallye neni, nadruhou stranu zkus to kousnout. Proste pro nektere lidi je rallye jizda kdekoliv mimo silnice, a jestli to je 10km polnacka je jim uplne jedno *7*
      ja jako letecky fanda bohuzel musim taky u spousty her, ktere jsou oznacovany jako simulatory.. sklopit usi a zavrit a oci a delat ze jsem to nikdy nevidel *3*
      -----
      Tim chci rict i ostatnim, vime ze to neni simulace a vime ze to neni rallye.. ale zkuste prosim akceptovat ze horizon ma lidi hlavne bavit.. na nic si nehraje a chce proste jen bavit
      • Hodnotím pouze to, co ukázalo video, tak vystydni *7* Když si budu chtít zahrát kvalitní rally hru, tak půjdu úplně jinam
  • fixcz
    Grafika, grafika, dubstep, grafika... Ale jízdní model primitivní a tratě jak naše dálnice. Docela odvaha tohle nazývat rally.
    • Žádnej dubstep neslyším. *7*
    • Však horizont nemá s forzou nic společnýho ,škoda že takhle pokurivili dobrou značku :-( ,FORZA 4 best
      • Forza 4 je nuda. Na 30. levelu se pořád dostavuje jen podivná nuda. Za nejlepší považuju Forzu 3. Je zajímavé, že sudé díly mě prostě neberou tak jako ty liché.
  • Asi jsem viděl jiný trailer, protože rallye tam opravdu nebylo.
  • USER47
    Hmm, dubstep už tu dlouho nebyl...

    Jinak to působí jako Dirtovsky vykastrovaný rallye. Meh.
    • luke.skywalker
      sry, to je elektro house..
  • Divný to jméno té Lancie, já mám pocit že to je 037 (z videa jsem postřehl že má jiná zadní světla, 037 má kulatá) ale o 027 jsem nikdy neslyšel (a koukám že ani google podle všeho).
  • dobry, forza horizion je jako mit zenu, je super ale po case omrzi, takze si musite najit jinou = datadisk, tesim se. *14*
    • luke.skywalker
      to je kravina.. horší přirovnání pohledat..
  • 1) Připadal jsem si jako když koukám na trailer na DIRT
    2) Závody mimo asfalt mě ve Forze Horizon přijdou zbytečný a hlavně nelogický, hra je super ale prohánět se po lese v Lamborghini mě přijde opravdu trošku přehnaný

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit