Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mě nějví zajíma kdiš bude xbox 720 jesly to nebude konec her na xbox 360 jestly se teda viplatí koupit si xboxe 360 nebo čekat na 720 ?
  • zdravim dnes sem zalozil skupinu na facebooku tykajicise forzy 3 a 4 kdyby chtel nekdo pomoci nebo se stat clenem muze na Forza Cz/Sk diky
  • http://play-for-m0ney.717.cz/
    6223
  • Dobrý den našel sem nejlepší ČeskoSlovenskej server pro hru Live For Speed ,můžete si tam zahrát zadarmo,dokonce mají ten server upravenej různé hodnosti,body,statistiky atd... je to vážně super,jezdí tam dobrá parta Čechů a Slováků ,dokonce tam pořádaj demo ligy v LFS,zde vám přikladám odkaz podívejte se www.lfszacler.websnadno.cz ,
  • Chci se zeptat, bude mi fungovat na Forzu 4 [xbox360] Logitech Momo Racing Force Feedback?? Díky za odpověď..
  • Tak sem koupil Forzu 4 i s tim MS bezdratovym bumerangem. K teto periferii je nutno rict asi tohle: materialove povedeni je velice slusne, k funkcnimu mam par negativnich poznamek. Ovladat se to da, je to opravdu lepsi nezli rizeni gamepadem, ale na jakykoli volant (a s FF obzvlast) to opravdu nema (jasne, ma nizsi cenu, ale pro mne je to takovy kockopec). Absence LB, RB tlacitek (i dyz misto na ne by se naslo) nuti cloveka sahnout v nekterych volbach napr. v menu po gamepadu (ktery mi nevim proc ve Forze 3 s bumerangem negunguje, bud funguje gamepad, anebo jen bumerang). Dalsim subjektivnim negativem je vaha a zpusob drzeni. Zarizeni neni zadne pirko (po pulhodine hrani je ruce celkem citit). Celkem narocne je hledani "ergonomicky" prijatelneho uchopu, hlavne je obtizne drzet pozice zapesti tak, aby dlhsi zavody nebolely. Na normalnim volantu ruce napr. na rovince i oddychuji, tady diky tomu, ze volant drzite "ve vzduchu" je to stale zatez (i kdyz sem si lokty oprel o kreslo)... Zaverem jeste par slov k Forze 4, musim s recenzentem souhlasit, dobre se hraje, dobre se na ni diva, takze si ji jiste radi uzijete taky *15*
    • ...jeste jedna vec, bumerang byl testovan na Forze 3 a 4 (moje jedine XBOX zavodni tituly).
  • Zdarte,
    zalozil jsem novy klub pro Forzu 4 online pro vsechny cechy (moravaky, slezany:-)) a slovaky, tag klubu je: czsk
    vsichni jste zvani *3*
  • Ja jsem prodal xbx i ps3 aj s volantem, udelal si ridicak a koupil jawu 350, je to fakt vetsi zabava :-)
    • To jo,hlavně ted v zimě na sněhu:))
  • Budete recenzovat i verzi pro PC?
    • jasne, myslim ze jsem cetl ze by tu mela byt do dvou tydnu, staci pockat
  • http://www.gametrailers.com/video/the-evolution-forza-motorsport/722069

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit