Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pomoc, když hru spustím a kliknu na jakoukoli možnost, hra přestane pracovat *8*
  • Tohle bych si i docela rád zkusil ale 20 éček se mi za to dávat nechce. Škoda, tahle hra by mohla klidně být F2P, zdarma nechat jen obyčejné autíčka a skiny by se platily.
    • Byla teď na PS+ zadáčo :), je to celkem vtipná blbina, zapínám to malýmu aby si zajezdil autem :D, tam do ničeho nenabourá, tak se mu tam jezdí dobře (je mu teprv 2,5 :) ). Jinak já to zatím moc nehrál, jen 1, 2 matche exhibice s AI, online jsem nezkoušel.
  • RazorProduction
    https://www.youtube.com/watch?v=K8957i-1uJM nerozmysli otom i games.cz ? :D
  • Jack1947
    Placené x bezplatné ugh aby se v tom i ten hloupý jonza ztratil a osel vyznal. *13* *8* *7*
  • jindra.veliky
    aha, spousta lidi se nemuze ani pripojit na servery, viz. steam forum, (treba muj kamos se za posledni 2 tydny pripojil jenom jednou, takze hraje furt s botama), pada jim hra, servery jsou casto zalagocany, hodi vas z CR na server do spanelska, kdyz jsem si chtel nekoho pridat, tak mi to ani neukaze hrace, s kterejma hraju, ale uz planujou placeny DLC.
    • mě se ještě nepovedlo se nepřipojit, tak nevím co hraje za zápasy?
      • jindra.veliky
        vsechno zkousi a neni jedinej, kdo mel ten problem. Ja se taky vzdycky pripojim. Ma to jen nekdo.
  • bude to vzor v Payday, kde to maj podobný
  • tak už víte alespoň že ta hra existuje
  • Rychle splacli jezdeni s autickem v krabici a ted budou prodavat miliony predrazenych skinu ....... clovek musi milovat f2p model.
    Bohuzel I takova hricka je porad zabavnejsi nez vetsina velkych her pro ps4 tak se neni cemu divit ze je to tak uspesne.
    • Jo vono to ani neni f2p jenom si to z neho vzalo ty nejhorsi praktiky
      Od zacatku to delali na psplus takze dostali obrovskou zakladnu hracu a navic zaplaceno od sony. A aby to nebylo malo tak jeste podoji steam s premrstenou cenou. *11*
      • Vegen
        Hajzlové, udělají zábavnou hru,najdou cestu jak jí protlačit do popředí a navíc vydělat peníze :D
        • Jedna arena jedno auto milionkrat zkopirovane a chteji za to 20e s tim ze uz kopiruji dalsich 10 ktere si muzes dokoupit ... jak rikas no, jsou to hajzlove =)
  • Také se jí na startu nevyhnuli problémy

    nevyhnuly*, opravit prosim!
    • ales.smutny
      Díky, přehlédnuto, opraveno.
  • Kozy
    Nejlepší hra léta.
    • To jen dokazu je jak je leto na vydane hry spatné.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit