Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • na nejakem hernim webu (urcite na YT) jse video preview a ty zabery na gameplay me docela vydesili .. doufam, ze to byla jen nestastna kombinace blbeho hrace, zapleho god modu, konzolove verze a ranneho stadia vyvoje hry ... a byt barevne je to blizko k Far Cry, mohli by tam stejne jako v jednicce dat moznost filtru (realny, destaurovany, tropicky .. nebo jak to bylo), barevne mi vice smakovala dvojka .. zari je ale daleko, informaci malo ...
    • Dvojka byla pro me obrovske zklamani a to hlavne hratelnosti. A barvach se v ni moc mluvit nedalo protoze mi vsechno prislo proste hnedy i kdyz to bylo dane spis tim kde se to odehravalo.
  • Aspoň vim za co budu tenhle rok utrácet :-)
  • vypada to pekne, nebyt to od UBIsoftu, tak to mozna i koupim
  • Ty čepice jsou opravdu zajímavé. Žeby volba mezi dvěma clany? Odkaz na dvojku?
  • Az na ten d(n)esny bloom to vyzera dobre. *7* Keby aspon vyvojari nezabudali do hier pridavat tlacidlo bloom off. Je to des zhanat po internete na to vseliake hacky a castokrat to nejde. *9*

    Uplne som nechapal ako jeden amatersky mod moze zmenit taku Mafiu 2 uplne na nepoznanie. Z tej rozmazanej, hnusnej a presvetlenej grafiky to spravilo uplne inu hru. Ten mod nebol iba k Jimmyho zrade a bol to dobry skok, ked som ten DLC hral ako posledny. *1*
  • ku.va jakej fotoshop? jaka prumerna grafika? vy asi nerozhejbete crysis na MAX co??... FarCry 3 zatim vypadá ÚŽASNĚ, uvidíme až vyjde *5*
    • no mne se zda taky ta vegetace chudsi nez prave v crysis
      • Je to slabší než stromy ve Skyrimu?! *8*
        • zííív.
          • Taky jsem unavený po ránu... *5*
  • Jedničku to asi nepřekoná, ale jinak co se těch obrázků týče, tak jsem spokojen. Grafika pěkná, ale hlavně to konečně zase vypadá jako jednička. Druhý díl mi hodně nesedl - ještě jsem ho nedohrál. Teď ještě aby se to dobře hrálo, levely byly promyšlený a bude to ok. Kdyby tam přidali nějákýho šílenýho vědátora + pokusy = mutanti budu blhem chrochtat, ale to asi ne :(.
  • kdepak, jednicku s mutantama to neprekona... jediny co se mi nelibilo na jednicce, byl zaverecnej boss. Takovek priteplenej typek, 2 rany a sel. jinak jednicku nelze prekonat. volnost pohybu, projiti ostrova kudy ja chci. (i pres bariery to slo, kdyz clovek chtel). ani crysis nebyl tak skvely jako farcry1.
    • Naprostej souhlas. Ale, nechme se 3kou překvapit *3* .
  • dalsi blba fps....... *7*
  • Ale, ale. Diskuze u traileru byla včera jedna velká žumpa, téměř každý žvanil něco o "prznění značky" a teď se div nerozplynete...
    • Včera,co sem koukal, to byla spíš diskuze o nějakým stepování po brodech a dubech. Teď mě asi fandové stepování seperou, ale co :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit