Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • peknej penal! :D
  • ne dyk dve krabicky od office :D :D
  • Všetci neustále uvažujete ako to bude s obrazovkou na ovládači , a pritom zabúdate na jednu podstatnú vec... ...Dreamcast *1*
  • Hanzales
    hm, spíš to vypadá, že si někdo vyfotil doma externí disk zaslaný z číny :) Btw myslím, že u konzole jako Wii na vzhledu ani tak nesejde. Hlavně pokud to přinese ryzí zábavu a snad trošku slušnější výkon.
    • Drom
      me spis nez konzole zajima ten slavny ovladac s obrazovkou :) nedokazu si predstavit, jak se na tom bude hrat. koukat na ovladac a soucasne koukat na televizi *6*
  • Ne že bych to chtěl mít doma, ale raději tuhle skladnou malou potvoru bez designových výstřelků na kterých se akorát drží prach, než nějakou super-cool neforemnou hrůzu, která bude blikat na všechny kolem.
    • Drom
      copak x-box nebo PS3 jsou neforemne hruzy? jsou o mnoho mensi nez PC towery a vypadaji stylove, Tohle je krabice od Windows prestrikana na bilou
      • Pche , nejstylovější je stejně elegantní černý kvádřík - slim PS2 .
  • Drom
    nudna, nezajimava krabice s 2 diodama.... doufam, ze je to fake
  • No ja jen nevim co chlapci v N vymysli za mechaniku .. hry davat na necm jinem nez na "kolecku" zrejme nebude ta sprava cesta .. tudiz je pak jedina volba a to BD-mechanika , preci nevydaji novou konzoli s dvd a hrami na 4 kola apod. Jenze nejak necitim v kostech ze by tam BD bylo
    • Phate27
      HW muze bejt pravej ale case jen pro ucel takovej konec koncu proc davat pro predvadecky a k vyvojarum hw s mechanikou?
  • má snad ta záplava přiblblých novinek zakrýt fakt, že ještě nemáte recenzi na Zaklínače?!
    • sleepless
      Recenze Zaklinace 2 bude dneska v podvecernich hodinach. Lukas uz finisuje - recenzi - hru ma samozrejme dohranou :)
      • Hanzales
        Souhlasím nahoře, že si radši počkáme na recenzi celé hry :) Btw Lukas musí mít pěkný kruhy pod očima, počítám nehrál jen tak oddechove 5 hodin denně ;o) Já se na to chystám až v pondělí, dříve není čas. Včera jsem udělal tu chybu, že jsem to rozehrál a teď toho v práci lituju :D Samozřejmě jsem spal jen asi hodinu a půl.
    • ales.smutny
      Jak jsme vysvětlovali, verzi pro online magazíny nám, stejně jako zbytku světa, odemkli až v pondělí. Zaklínač není zrovna krátká hra a Lukáš nedělá rychlokvašky (čímž proboha neříkám, že ti, kteří mají recenzi dřív vyrobili rychlokvašky).

      Jen si myslíme, že oceníte, když se hře budeme důkladně věnovat :)

      A kvantum novinek jestejné jako jiný den:)
  • a pokud ta ryha dole je vstup na dvd tak je to celkem velka krabice *3*
  • Me to pripada jak externi HDD od WD *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit