Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Další držka, kam na to choděj?
  • Kolik hlav asi bylo sťato kvůli neškodnému vtipu o "lenochodím xichtu"
  • Moc se mi líbí vizuální zpracování Fog of War, ale to je na to vizuálním zpracování asi všechno, co se mi líbí.
  • No to zas bude varlovina! Ta ženská je úplně stejná jako ta ženská co vládne anglii... A je taky stejně hnusná ale to už je jedno. Samozřejmě dostane naprosto nesmyslná a retardovaná gesta jako bonus. Máchat rukama jako když odháníte hmyz při nabídce otevřených hranic je přece fajn ne? Ale ze Montezumu si budete muse zaplatit pre order! Nevím jak je to možné ale ta chujovina má horší grafiku a lipsinc než Civ 5. Zajímavé na tom ale je, že je mnohem dražší. A nevyřešili se ani základní neduhy. Třeba v roce 2060 se koně budou prohánět v kamený zdi ze středověku ( kterou jste postavili v roce 400 přnl.) jo, a te zídka je ještě otevřená ale to už je jedno. Panebože, to neni ani reskin, to je jen přimrdaná civ 5!!!
    • Civka je bohuzel tak oblibena, protoze je jednoducha... proste massovka, ktera se prevlika za hardcore strategii. Pro fajnsmejkry je tu Europa Universalis, Hearts of Iron, Victoria a podobne grand strategie.
      • XorxoxTalarius
        Ty jsi moc civilizace asi nehral co?
        • Hral, muj nejoblibenejsi dil je 4, ale sam musis uznat, ze 5 je v porovnani s predchozimi dily asi jako Clovece, nezlob se vs Transport Tycoon. Ve srovnani se strategii typu Hearts of Iron pak 5 co se tyce mechanik, komplexnosti atp opravdu zapada.
          • XorxoxTalarius
            Mas li malo mechanik, stahni si mod, ale pozor, hledat suroviny na to aby jsi mohl vyrobit sklo a pak nasledne ziskat mliko, z ceho pak ziskas syr a tak se da pokracovat ... stejne tak jako valka muze byt daleko komplexnejsi a musis premyslet jestli mas prevahu, utocis pres vodu nebo s jizdou utocis na jednotky schovane v lese a tak dale
        • ty asi taky ne
    • Jediné s ším mohu souhlasit je ta grafika..grafická stránka hry mi přijde taky trochu divná a mam z ní trochu strach, ale jinak bych ten tvuj příspěvek spláchnul do záchodu...
    • až na to že takhle to bylo vždy. sestřelovat B12 katapultama je sice usměvné ale k civ to tak nějak patří

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit