Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • budou zase zkoušet společný MP pro PC hráče a konzolisty, nebo už se poučili? *1*
  • hehe,,,zrovna sem to predevcirem odinstaloval,,jeden z duvodu byla prave ta ponizena grafika a snizena dohlednost,,,,,
  • teploučká verze je na ceste *15*
  • Hra jak delana pro všechny milovníky scifi a arkádových stříleček ala COD.
    • právě že COD je hrozně klaustrofobické proti tomuhle, prťávé vs obří mapy, taky tam nejsou vozidla a MP pro 1000 hráčů.. na mě to působilo diametrálně odlišně
  • ta hra nema fyziku a ma hnusne textury
    • Nedavno museli snizit grafiku, aby to slo i na min vykonnych PC. Nicmene na vykonnych sestavach to vypada furt hezky, viz. https://imgur.com/a/xfBLr - wallpapery primo ze hry. Pripadne neni problem pouzit neco jako SweetFX, coz sice textury nenahradi, ale v pohybu to pak vypada uzasne.
  • koupil jsem si za real prachy pěknou uniformu a helmu ale po update mi to zmizelo *12*
    • tym padom by ti mali pribudnut prachy naspat...
  • Chtěl bych s tím začít, není to stále tak šílený grind, jako to bylo po releasu?
    • Jack1947
      Jsou tam hackeři? *7*
      • Jack1947
        Děkuji za vyčerpávajicí odpověd, které muselo předcházet -dvou mínusů njn koumnita games se nezapře. *4*
      • Normálně v Planetside 2 narazím na hackera tak zhruba jednou za tři měsíce, ale poslední týden se s nimi doslova roztrhl pytel, protože jak nedávno proběhla vlna banů v H1Z1, tak se hackeři přestěhovali do Planetside 2. (H1Z1 a Planetside 2 totiž obě běží na Forgelight enginu). Doporučuju ještě tak zhruba týden počkat, než se to uklidní a udělají anti-hack. Zdaleka to už není takovej grind co býval když to vyšlo, navíc nováčci při prvním spuštění hry dostanou jednorázový cert bonus (cert je místní "měna" za kterou se kupuje vylepšení zbraní, např puškohled s větším zoomem atd, na puškohled vyděláš i za půlhodinu hraní, odemčení nějaké nové zbraně ale stojí už o dost víc), takže i pro nováčka není problém si u jedné oblíbené classy hned na začátku upgradovat vybavení, a pak to i ve hře leze celkem rychle. Do začátku doporučuju asi medika - léčení a oživování hráčů vydělává hodně certů a navíc se člověk naučí hru tím že kouká jak to hrají ti zkušenější - ve hře týmová spolupráce, taktika a strategie hraje fakt hodně velkou roli.
        • svata pravda.
          novacek se stejne musi hlavne naucit ve hre pohybovat :)
          zakladni chybu jsem u novacku videl ve chvili, kdy se pripojovali doprostred bitev 50+ lidi a protoze jejich zivotnost byla merena sekundami mazali hru se slovy " strasna blbost"
          nekdy je mozne odehrat i ve velkych bojich mnoho desitek minut "na jediny zivot"
          pro mne je planetside2 mezi MMOfps neco jako jako WOW mezi MMOrpg.
          na to jak nesnasim PVP, umi mi hra prinest uzasne zazitky.
          a kdyz me stvou moc dobri protivnici, nebo zerg staci popojet/preletet na mape o kus dal a bojovat proti jinym lidem.
          4 obrovske mapy/kontinenty davaji dost prostoru na vyber(typ krajiny, zakladny nebo jen terenu)
          kvuli soustredeni populace na mape si hraci mohou obsadit cele kontinenty/mapy(zamknout) pro svou frakci a tim zajistit vsem hracum z te frakce hodne zajimave bonusy.
          pritom mapa se da odemknout hned jak jina frakce obsadi jiny kontinent/mapu.
      • Ve hře není killkam ,takže to jde těžko říct.Po odehraných 1700 hodinách bych ale řekl že nejsou.
        • Jsou, jen jich je dost malo.
    • Je to lepší než na začátku, certy naskakují tak dvakrát rychleji, přidali dost bonusů, achievementů atd. V posledním patchi navíc přidali certy za získání prvních patnácti levelů. Osobně doporučuji přidat se k nějakému outfitu (klanu), je to o té kooperaci a zábavě. Vybavení není zas tak potřeba, základ je dobrý. Hraj to pro zábavu a věci ti naskáčou samy.
    • 100kreditov za hodinu hrania , bez priemium uctu alebo +%exp. +-1000kredtiov nova zbran/ vylepsenie = 10hodin hrania na zbran (su aj lacnejsie). Pre novacika, co nevie ako a zaco su expi, kludne mozes pridat 50% casu.
      PS: odohrane 1300hodin, po 500hodinach uz nevies kde mas davat kredity :D tak asi tak....
    • šílený grind ? Jak to myslíš ? Planetside 2 je o zabírání (bránění) základen pomocí FPS akce.Nic jiného v něm nehledej.
      • 10+ hodin na jednu vec je grind at si budes nalhavat cokoliv, fanboji
        • Nejdříve si zjisti co znamená grind v MMO hrách.Tohle se Planetside 2 netýká.
          • 10+ hodin na jednu vec v fps je grind at si budes nalhavat cokoliv, smir se s tim
            • Vymlouvat tě to nebudu. *13*
        • já tam mám nahrané cca 70 hodiny a jediné co jsem si koupil za body byl kolimátor.. nic jiného tam nepotřebuješ.. základní zbraně my bohatě postačily..
        • Vegen
          Nedávno jsem zapnul po dlouhé době a bodíky naskakovali podstatně rychleji :D
  • Jack1947
    Konečně! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit