Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mě nádherná hra, jak zpracováním tak celkovou hratelností. Ano Je to pouze Storymode ale vlastně váš finální verdikt se odvíjí podle vašich rozhodnutí které v průběhu učiníte. Nikdo vás nenutí investovat body do propagandy nebo do stavby chrámu.... Otázkou je jestli to zvládnete bez toho. "We didnt cross the line" Toho můžete dosáhnout po dohrání ná "humánní" nebo lidský chcete-li konec. Nebo můžete být ultimátní diktátor (nebo vás výkážou a můžete jít hrát tak možná Banished)... To bych si mohl zase nainstalovat když už jsem v tom jako náplast na absenci freebuildingu ve frostpunku.... Snad mi tam zase všichni nepochcípají jak posledně xD

    Každopádně, myslím že devs neskončili u těchto 3 story modů budou podle mě další z hlediska že hra zaznamenala poměrný úspěch na které se těším.
    • finalni verdikt se prave podle niceho nevyviji, at udelas co udelas, dostanes pokazde to samy, jen image a jmena se meni v tech obrazovkach. Zkus si to zahrat podruhe.
  • No tak som dohral prvy scenar. Trvalo mi to dlhsie ako 5h, ale bolo to zapricinene tym, ze som nepoznal vsetky mechanizmy a ked som sa dostal nakoniec nedalo sa to zvladnut. Po druhy krat som mal par loadingov starsich pozicii, ale nakoniec som to dal s 565 prezivsimi. Skoda, ze to ma taky rychly koniec lebo kludne mohli dat moznost vytvarat kolonie, obchodovat medzi sebou atd. Potencial to ma velky. 8/10 si urcite zasluzi uz len koli napadu a spracovaniu
    • Souhlasím. To první dohrání bylo super, trvalo mi to asi déle než tobě, nějak jsem nedokázal při Faith cestě zvýšit hope 2x po sobě, tak jsem to napotřetí rozjel celé znovu s Orderem, který mi přišel dost jednoduchý. Ke konci jsem pak už bral pouze zdravé přeživší, nechtěl jsem riskovat nakažení celé kolonie.. i když.. je tam vůbec možné, aby se lidé infikovali navzájem? Bral jsem to jako samozřejmost, ale teď si neuveědomuju, jestli tam tenhle mechanismus je?
      • Tiež som šiel cestu faith a stačilo plniť side questy a nejaké som ani nesplnil ale nikdy som na druhý krát už nemal problém s hope ani discontent. Myslím, že ľudia sa navzájom nenakazia ak je dostatok care hausov a
        infimetary či ako sa to volá + amputhese som vyrábal protézy nech sú ľudia schopní makať. A hlavne továrne po okraji som nechal na automatizáciu nech tam netreba riešiť teplo. Základ zdravia je manažovať teplo aby všade kde sú ľudia bolo aspoň chilly
  • První hra= OMG to je ta nejlepśí hra na svétě. Ty jo takového rozhodování takové nahody fakt super!
    Druhá hra= Aha, ono je to stejné jako první? Aha mno tak snad přidaj i další obsah a free mapu kde si člově bude stavět jak chce.
    Jinak řečeno je to vydaná hra která má 3 mapy Single které pokud hrajete poprvé je to paráda a výzva. Prostě story mode. Ale trochu člověka mrzí když už má měst krásné rozpracované a rád by vyslal pruzkum dál a dozvědél se co se stalo s ostatníma. Hra řekne KONEC jdi si hrát jinou "mapu" tady ti čas vypršel.
    +Grafika a zpracování steampunku
    +Survive
    +Když už vás to bohužel utne alespoň krásné zakončení
    - Skript (V story modu chapu ale človék nemá alternativu kde by nebyl)
    - Utnutí konce bez možnosti si to vklidu dohrát
    +- Možná by to chtélo více obsahu (Zákonu ne jen Diktaturu a Víru = Něco míromiluvnějšího)
    Hře dávam 9/10 Za "Story mode" 1/10 za to že krom "story mode" tam nic jiného není :(
    • Většinu her z důvodu nedostatku času hraju jen jednou, takže pro mě to bude, doufám, těch 9/10. Ale stejně pár měsíců počkám na to, co tam ještě doladí a přidají. *5*
      • XorxoxTalarius
        Jenze jakmile dohrajes jednu mapu, tak ty ostatni mapy budou stejne ;)
    • A kolik hodin zabere dohrani tech 3 single misi?
      • sankuri
        Ja byl hotovej za cca 5 hodin
  • sankuri
    Mno dobre je ze jsem si to cele uzil a jeste stihl refund.
    • tak si potom kkt
  • Jinak se mají dočkat i konzolovi hrací, takže hra nezůstane jen na PC.

    http://www.playstationlifestyle.net/2018/04/09/frostpunk-ps4-release-expected-later-this-year/#/slide/1
  • Off topic: Vím že tyto stránky žijí mimo jiné z reklam, ale ten zelenej KRYPL v reklamě už mě pěkně sere :)
  • lidi mají nízké nároky, proto se to libí, jednouchá zábava, ve které nepotřebují žádný skill a žádný mozek viz třeba tento recenzent na MT...

    http://www.metacritic.com/user/Bl4ck4lbum
    • žadný skill, žadný mozek, to zní přesně jako hra pro tebe! *5*
  • Ooo jaky to hrejivy pocit, koupit si za 30 euro par hodin virtualni zimy,bidy a zmaru a nasledne zjistit, ze jsem byl podveden, ale stale se utesovat tim, ze to autori nekdy v budoucnu mozna zlepsi.
    Tomu se rika idealni zakaznik. *15*
    • no jakoby tu takový přístup nebyl už roky..
    • ze ti to neni trapny porad tu sam fnukat a menit u toho nick...
      • Analytik amater, jeste musis hodne trenovat.
    • Jack1947
      Přesně tak ideální zákazník by měl být ovce nebrblat nad ničím co koupí a sežrat všechny zbytky ze hry a dožrat i ten zbytek co zbyde...
      • Pripadne potom tech 255 000 idealnich zakazniku poslat na tech 5 hodin na Sibir pokladat zeleznici a pak jim teprve nabidnout za 30 Frostpunk. Alternativa k dvouhodinovemu limitu na refund.
        • Jack1947
          Whatever...
  • Tak to je docela škoda, že to je naskriptované a lineární. Čekal jsem ještě více svobody než v This war of mine, takhle si počkám na patche (jestli to změní) nebo na slevu (protože dávat za to 30 éček je hloupost). Nebo na oboje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit