Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne, pan Svatej Gejben se na tom vyjebaným Stýmu napakoval tak že HL3 nikdy nebude. Your VALVe corp. *12*
  • pane Gabe Newelle dočkám se Half Llife 3 ještě než budu důchodu?
  • celoush
    No osobně mi tohle "kurátorství" na Steamu vyhovuje. Stejně tak jako u AppStore. Chápu, že případným delegováním na komunitu by to mohlo také fungovat, ale jsem k tomu zatím notně skeptický a nejsem si jist, zda jsou připraveni na to, že si tam narvou balast s myšlenkou "komunito, protřiď si to!" Opravdu jsou připraveni na boj s různými podvodníky, kteří stejně jako na Google Play přilezou jim i tam? Ono by se pak mohlo lehce stát, že by tím ztratili určitou kvalitu na úkor kvantity a opuštěné místo by rád někdo další, kdo by lidem opět přinesl AppStore Style, rychle zabral.
  • WHO..........CARES............?!
    omg
    • jsi borec
      • ja vim, diky
        • sakra nezmenil jsem si jmeno
          • trapas, ale stejne jsi borece
  • Hovori ako je apple jeho najvacsi konkurent, a ma tam placnuty apple tablet. Logika
    • Aky tam mal mat podla teba? Taky GoClever? *1*
      • Ja viem ze bezna lama ovce konzument nic ine nepozna, ale tak aj pre takych svieti slnko.
  • teda, ako to vlastne so steamom je? stiahnem si image, nainstalujem, aktivujem hru a hram?
    povedzme hypoteticky, steam o 10 rokov skrachuje, co ked si chcem zahrat nejaku hru znova? ako si ju aktivujem?
    nebude nutne nakoniec pouzit skidrow alebo reloaded? znova?
    • V katalogu si najdes hru, ktoru kupis a ta sa ti objavi s tvojej kniznici. Tam na nazov hry kliknes a das instalovat. Vsetko je automaticke. Pri instalacii zase das odobrat.

      To s krachom by nebol problem iba Steamu. Ci uz to kupis priamo od tvorcov alebo musis iba aktivovat niekde cez internet, stale si nabijes drzku a ostane ti iba pohladat warez. Ale napriklad take GOG to ma dobre, pokial si vsetko stahujes a zalohujes. Preto uz nakupujem na Steame iba v 75% zlavach. Take dvd by esto mohlo ist rozchodit v buducnosti na nejakom emulatore.
      • Kolik je her s cz titulky na steamu? je to podobné množstní jako u krabicovek v obchodě? nebo tam je jen všechno v aj, zaznamenal jsem problémy se skyrim, jak to tedy je? díky
        • peterka
          Nevím kolik ale samozřejmě že tam jsou hry v češtině, akorát někdy jsou problémy že když máš steam nastavenej do češtiny tak hra je v aj atd.
        • Tak to netusim. Ja hram vsetko v anglictine. Aj to je dovod preco tam kupujem.

          Jazyky mas napisane vzdy v obchode a napr. Skyrim ma uvedene: Angličtina, Francouzština, Němčina, Italština, Španělština, Japonština.

          Je docela mozne, ze aj ked mas nejaku CZ mutaciu krabicovky a ta da sa zaregistrovat cez Steam, tak v nom uz CZ mat nemusis. (?)
    • 10let starou vec je casto problem sehnat i na torrentu.. ;) spis si ji koupis znova pro nejaky mobilni zarizeni.. i kdyz za 10let si ji mozna pustis i zadarmo pres stream...
  • Steam mám už děsně dlouho a jako službu jsem ho vždy vnímal pozitivně. Na PC už hry ale nehraju a tak mi docela vadí, že nejde zakoupené hry například prodat, za nějakou nižší cenu. Něco jako digitální bazar. Čepice a nesmysli do Teamfortres mě nezajímají, ale tohle by třeba zrovoznit mohli.
    • jo a sorry za gramatiku ;)
  • drsnak nejsem jen se mi nechce za ty picoviny platit to je cele.
    • Proč s těmi píčovinami tedy ztrácíš čas?
    • claymen
      ale pořád jsou to píčoviny, které chceš.. intredasting..
    • ucho
      prostě rebel, vykřič to do světa.
  • nezlobte se ale ja steam knicemu nepotrebuju staci my reloaded a skidrow :-)))
    • Též jsem to tak měl. Pak mi jednoho dne došlo, že i pekařovi musim v krámě za ten rohlík zaplatit, protože na jeho výrobě strávil nějakej čas. Takže teď už asi tak rok blahořečim Steamu, díky němuž si zhruba co měsíc udělám takovou soukromou amnestii a kupuju ve slevě aspoň pecky, co mě bavily.

      Nakonec, ono dneska v každém .nfo snad od všech velkých warez/gamez skupin najdeš na konci řádek "if you like it buy it, support developers" atd.
    • ucho
      tak to jsi velkej drsňák :)
  • Viktor_H
    Mám smíšené pocity z nastupujícího trendu neustálých výměn a upgradů. Newell tvrdí, že dobře to dělá apple, jehož příznivci mi svojí posedlostí kupovat si nový iphone každej rok připadaj jak magoři (nadsázka, ale chápete co myslím). Průmysl se snaží vyrovnat s tím, že málokdo chce každý dva roky novou televizi, přestože technologie jde v tomhle odvětví raketově vpřed a a prostě není kam s tím. Trh je přežranej. Mně naopak ta dlouhověkost konzolí byla sympatická (jasně brzdí se technologie, vše má své pro a proti).
    • Veskoslav
      Osobně bych si troufal tvrdit, že konzolím byl uměle prodloužen život na úkor právě nových technologií. Ono vývoj taky něco stojí a Sony se prodeje PS3 vyplatili až po roce 2010, kdy přestaly být ztrátové a jejich dotace nebyla takovou zátěží. Na jednu stranu chápu jejich životnost na druhou stranu brzdí už minimálně dva roky nástup nových technologií.
      • Nic nového, vždy to tak bylo. A bohužel i bude. Vždy to bude only bussines. Někdy je to risk, ale když výjde, tak jste na koni a určujete dnešní trend (příklad Apple). Nebo to nevýjde a z jedné z nejúspěšnějších značek všech dob se stane troska (Nokia), kterou následně stráví Microsoft, který vlastně ani nic jiného neumí a jen staví "své" technologie na nápadech ostatních. Apple nakonec vzešel jako vítěz, protože investoval do technologií, které jsou jen zítřejší (potřebují jen už popostrčit a vylepšit), kdežto Nokia propadla, protože naivně investovala do technologií, které jsou ještě v plenkách a oni usnuli, utráceli prachy, chtěli udělat větší krok než ostatní, ale než jej dosáhli, konkurence je smetla z trhu a dohánět trend už bylo pozdě a všechny prachy fuč.... tak je to i s herním průmyslem, nikdo nechce dopadnout jako Nokia, takže opatrně vydělat na technologii a až potom vyvíjet další.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit