Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele až tam na steamu udělá třeba jenom jedno-denní historii chatu, tak ať se zajímá o osobní obchod...
    • Presne tak, prihlas se do bety. Mne se historie v chatu zobrazuje v pohode *2*
    • přihlaš se do bety, tam už se historie jakžtakž zobrazuje
  • Keby tak hovori o tom ako maju source 2.0 a HL3 s ktorym ukazu celemu activision ako sa maju robit FPS...
  • KeanuX
    http://i.imgur.com/1CH9XTP.jpg *1* Jakmile slyšim Gabe Newell hned se mi vybaví tohle *1*
  • Menorri
    Inu, začátek článku je lehce předpojatej...ono je docela těžký si představit PC bez Steamu, když si někdo chce zahrát svoji oblíbenou hru a jinak než přes Steam-Shit to nejde... *10*
    • Viktor_H
      Jenže do týhle pozice se Steam dostal...
      • Menorri
        No právě... *7*
        • Viktor_H
          Takže článek není předpojatej. PC si bez steamu "nelze" představit a steam sám se do svý pozice poctivě vydrápal. Nutnost steamu pro hraní her je teprve až reakcí na to, že se ze steamu stal takový gigant.
          • Menorri
            Kdyby pan "gigant" pracoval tak jak má tak jsem na straně Steamu to mi věř...ale jenom tento týden jsem ho musel 3x reinstalovat abych si vůbec zahrál...
            • to je ale tebou, ne steamem. Já steam mam jen kvuli dvoum hrám, jednou sem ho nainstaloval a už dva roky funguje bez problému. A PC bez steamu si lze velice živě představit. Kupovali by se hry jako dřív.
            • Panáčku, mám na Steamu několik set her a nikdy jsem Steam nemusel reinstalovat, protože by mi neumožňoval hraní. Problém je u tebe, ne u Valve.
            • Tak to je LoL. Steam jsem nainstaloval asi před 5 lety a od té doby jsem se o něj vůbec nestaral... systém jsem reinstaloval asi 1x ročně a steam jsem vždy jen kopíroval, instalovat ho pokaždé znova není třeba...
            • Menorri
              Líbí se mi jak jsou najednou všichni chytrý *1* ....s podporou jsem to řešil zhruba měsíc, pak jsem se na ně vysral a řešil to asi týden se strejdou googlem....každopádně asi nemám na vaše pokročilý vědomosti IT
            • Taky jako "haha" jsem jeste se steamem nikdy problemy nemel, a nikdy jsem ho nemusel reinstalovat. Chyba bude spis mezi zidli a klavesnici.
            • A nebude problem spise mezi zidli a klavesnici? Protoze ja za ty roky co steam pouzivam jsem s nim nikdy nemel zadny zasadni problem, natoz pak ze bych ho musel preinstalovavat apod.
              A to ani v jeho uplnych zacatcich, kdy mel steam k uzivatelske privetivosti a funkcnosti pomerne daleko.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit