Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Dobře druhá světová tuto chtělo jak sůl , to jo. 100 hráčů je spíše nadneseně pochybuji že by se po serveru proháněla rovna stovka. 50 už by mohlo bejt. ( ani BF1942 nemělo 100 hráčů jo jasně s modem na 300 botů to jo ale to je něco jiného navíc se to nedalo pomalu hrát *1* jak to bylo zasekaný)
  • Jsem rád, že se druhá světová zase vrací, nicméně jsem spíše zvědavý na Battalion 1944.
    • Těch her bude víc. Nedivil bych se, kdyby se i COD po tom propadáku vrátil k 2SV. O Vietnamu už se spekulovalo...
  • " Mám něco o historii a bojích na Východní frontě načteno a že by se tam stávalo že T34-85 vypne Tiger na kilometr (což ve WT není problém)" - krásný, že čteš a nefetuješ někde v parku. Váše téma je slušně OT, když vezmu v potaz jaká je to arkáda :D
  • Co je tohle za módu, že finální logo je pomalu delší, než samotné video? Zvlášť v kombinaci s ultra-otravnými (extrahlasitými) reklamami tady je to naprostá paráda.
  • Prijde mi, ze daleko vic autentictejsi zabavy si hrac s technikou uzije treba v takovym Men of War AA2. Natoz novy Combat mission.
    • Assault squad... oprava
  • Co to znamená to "nejoptimálnější"? Takové slovo neexistuje :)
    • Magister_Peditum
      Ale existuje. Značí to něco, co ještě není "optimální", ale nejvíc se tomu blíží. Není to tedy "nejvíc nejlepší", jak si možná myslíš.
      • http://www.nabla.cz/obsah/cestina/clanky/optimalni-optimalnejsi-nejoptimalnejsi-idealni-idealnejsi-nejidealnejsi.php
      • Optimus, latinsky nejlepší. Nejoptimálnější je tedy pleonasmus. Jak si slovo nejoptimálnější vykládají lidi, kteří neumí pořádně svou mateřštinu, je jejich věc.
    • "nejperfektnější", "nejdokonalější" atd :-))) moc lidí nad logikou jazyka nepřemýšlí, musíš se s tím smířit.
  • este nedokoncili ani jednu hru a uz ukazujou dalsi....
    just rusian things
    • gaijin je len vydavatel...
  • wenceslaus
    Jsem zvědavý, ale je to na mě trochu málo informací. Snad představí něco víc.

    Taky cítím trochu jako promarněnou šanci rozhodnutí neumožnit hráčům řídit vozidla, když už pracují v enginu War Thunder.
  • A na obrázku Springfield M 1903 který v Normandii neměly ani rezervy :D
    • pořád reálnější než prototypy a hromada automatů v BF1
      • Tak pokud lepší i než než BF1942 - jdu do toho.
        *1*
    • Třeba v RO2: Rising storm normalně začínáš se Springfield M 1903. Jasně je tam levlování zbraní, ale pořád je to mp. Tak nevidím problém, proč by nemohl být i v této mp akci.
      • Inquisitor
        Naštěstí je tam realism mod hry kde levelování zbraní nemá žádný vliv. Což mi přijde jako nejlepší řešení. Arcade mod a realism mod, každý si může vybrat co mu víc vyhovuje.
      • Kallessin183
        viz článek: "V každé fázi budou mít obě strany odlišné vybavení, které odpovídá danému momentu kampaně a místu"
        • Walldstein
          No samozřejmě jako realistická penetrace, realistické pancéřování atd. které je neustále udáváno u jiné jejich hry... *1*
          • realistická penetrace ( ͡° ͜ʖ ͡°)
        • Tomu snad sám nevěříš :D
      • Tak v Tichomoří se Springfieldy normálně používaly. V Evropě prakticky vůbec.
  • Mart9
    Pořád samej multiplayer :(

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit