Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Asi doposud jedna z nejlepších epizod
  • Už jsem to psal několikrát. Do háje s tímto, udělejte T.f.t.B.
  • Nic moc epizoda. Sice přišlo velký odhalení a člověk musel udělat velký rozhodnutí, ale jinak mě to moc nebavilo, Navíc se mi zdálo, že to bylo mnohem kratší než obvykle.

    Snad mi chuť napraví Life Is Strange, kterej vyjde v úterý.
    • myslíš to rozhodnutí jestli zabít zrádce kterým je Royland nebo Duncan?
      • To bylo to nejsnažší rozhodnutí, který jsem v celé hře udělal. Zabít, neexistuje jedinej důvod, proč ne.

        Myslím rozhodnutí na konci, jestli zachránit Rodrika, nebo Ashera (toho jsem zachránil).
  • fallanga
    Až na poněkud slabší začátek tohle považuji za nejlepší epizodu. Ten konec byl vynikající.
  • V podstatě s recenzí souhlasím, ale souhlasím i s komentářem o tom, že je zde vyspoilerován skoro celý děj. Nesouhlasím jen s pohledem na "skupinku 10 nuzných lidí, sáčkující se na loď"....v tomhle případě myslím, že nejde o technologickou chybu...člověk zhýčkaný bitvami statisíců vojáků si musí uvědomit, že rody Forrestrů a Whitehillů jsou jen malé rody, jejichž armády jsou v řadách desítek, max. stovky mužů. A jak bylo řečeno 10 bojovníků z jam vydá za 100 žoldáků. tudíž myslím, že to je solidní posila.
  • Radsi uz nepiste recenze na epizodicke hry, kdy v podstate jen vyspoilerujete cely dej.
  • Skor ma zaujima nova seria "Blues and Bullets", dufam ze bude coskoro recenzia.
  • trošku ma ale sklamalo rozuzlenie plotu s zradcom, osobne si myslím, že tam mohla byť ďaleko lepšia voľba, než qq attention whores...
  • Jack1947
    Překvapení rozhodně ano, občas svého rozhodnutí lituji - ocenuji svižnou recenzi (ono taky vsuchu co jiného že... když nic není)

    Zombíci byli zajímavé...zpestření, omylem jsem nechal zabít Ashera a ten sr-č si zasloužil asi smrt... za tu zradu byt v dobrém úmyslu. Zrada je zrada...
    • Tvle! Jack nema ani jeden nesouhlasny bodik? Jdu kouknout ven, jestli nepada obloha a neni konec sveta :) A neber to osobne,jen te skadlim *3*
  • k čertu s Game of Thrones! Kde je další Tales from the Borderlands?
    • Krescz
      chtěl si napsat The Wolf Among Us?
      • Vegen
        Ono by to chtělo jak dokončit super Tales of the Borderlands, tak načtou další část vlčí ságy, protože ten konec byl prostý Cliffhanger :D
      • nechtěl .. a to ani trochu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit