Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Recenze je velmi výstižná a společně s tou na http://zabitcas.cz/recenze-the-gamechangers/ dělá o tomhle tv filmu jasný obrázek. Na filmu je bohužel vidět, že nemohl čerpat přímo od lidí osobně zúčastněných a taky to že je politicky korektní až to bolí.
  • ...silně křesťansky založený pravník... A tady jsem přestal číst. Člověk, který vyznává náboženství, jehož jménem bylo zavražděno více lidí, než během některých válek, si nezaslouží jedinou vteřinu mého času. A takový exot budý rýpat do GTA?
    • Jenomže ve středověku ty pako. Kdybys žil v té době, tak nehraješ nějaký uprděný GTA, ale vraždíš taky ve jménu zachování vlastní země.
  • Keyz
    "Moore (afroameričan - abych byl korektní) jednal ve stavu, který u něj navodilo hraní GTA" *15*

    Taková blbost a ještě je okolo toho tolik povyku pro nic. USA. Hra ovlivnila chování nějakého mentála. Kdybych se na to podíval, tak asi jen proto, abych viděl jakou blbost tam mohou vůbec brát vážně a řešit to.

    To, že to je 18+ asi nevadí i když mu bylo 17 (při jeho debilitě je to asi jedno, ale stejně za to může hra...)
  • frantisek_nejezchleba
    díky za pohled. Solidně sepsáno.

    Technická poznámka: moc by se mi líbilo, kdyby se podobně vytvářely i recenze na hry. Tedy míň omáčky – návrh zrušit zvýrazněný verdikt a číselné hodnocení – a víc rozborového textu. Osobně se mi víc líbí načerpat názor recenzenta z tohoto typu textu, než z mixu číselného hodnocení, verdiktu a textu recenze. Tady je jasný důkaz, že to může fungovat.

    Aleš Smutný asi bude znát – třeba v Cinepuru si z číselného (hvězdičkového) hodnocení dělají srandu a recenze (kritiky) přitom mají skvělé.
  • MickeyMutant
    Tam, kde se videohry potkají s filmem, to vždycky zavání průserem.
    • Představ si že to víme *2*
    • serie Batman a Riddick se myslim povedla
  • Jack1947
    I tak si to pustím., protože je to defakto o GTA. *4*
  • Já tomu ten čas obětuju.
  • Zrzzek
    Má cenu se na to dívat? Občas vám i špatný film/dokument něco dá - řeknete si, že to stálo za prd, ale přece jen tu zkušenost máte a prostě nelitujete špatného zážitku. Snad mě někdo pochopí *1* .
    • nemá
  • Ronox
    Naprostý souhlas. Celý to vypadalo, jak kdyby to byl nějaký sestřih jednoho seriálu, přitom režisér si jen prostě vzal moc velké sousto, které prostě nedokázal uhlídat. Po shlédnutí jsem cítil prostě totální prázdnotu a skoro nic jsem si z toho nevzal. Je to jen pár odstavců z wikiny přetočených na kameru a tak nějak uměle poslepované. Možná, kdyby se BBC vzdalo filmového formátu a udělalo 8 dílů dokumentu, kde by se mnohem víc věnovali každému aspektu kauzy a zároveň progressu v R*, tak by to dopadlo mnohem líp.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit