Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • príliš veľký chaos, MMR peklo a veľké časové investície do hier od Blizzardu - OW neskúsim
  • Hra mě moc nezajímá, ale kouknul jsem se na gamesplay a ten mě opravdu bavil. Sice nemění můj názor na tuto hru, ale velmi oceňuju fakt dobrý komentář Adama i Aleše. Jde vidět, že především Adam o hře ví opravdu mnoho a člověk se toho dost dozvěděl. Za to vám děkuju. Super práce.
  • Jako hra ok ale strasne repetetivni.
    Nestoji to za ty penize.

    Mozna za rok az tam pridaj dalsi veci tak mozna jo.
    • napsat o arenovy fps hre ze je repetetivni.. to chce koule :D
      • repetitívne to bude vždy, bez ranked módu sa repetitívnosť stane nudnou
      • ...namísto mozku.
  • 94% na Metacritic *15*

    Proto jsou recenze, ocenění apod. naprosto k smíchu...

    Udělejte něco s herní branží.
    • "hráč"
      • hráč by měl hrát a ne brečet, že se někomu líbí jiné věci než jemu *1*
        • amen

          nej koment co sem tu cet za ty roky...
  • Čas ukáže.
    Blizzard umí hru vyleštit do diamantu, stejně tak přidat nějaké to kurvítko.
    Budu určitě ještě pár dní pozorovatel, snad bude na co.
  • Opravdu .. ale opravdu nudná hra. Moc nerozumím tomu, že to tolik lidí baví, ale zase .. proč né, každý má to svoje :)
    • Jack1947
      Nadávaj nebo blbě mrmlaj jen ti co to nehráli neviděli aler je třeba mít "nějaký názor" že nebo spíše nádor *7*
    • Presne tak, proti gustu zadny disputat. Co hypu a rekneme popularity tyce, napsali to uz jini: stavi na uspesnych konceptech:

      Hero Shooters: Charting the (re)birth of a genre

      "Battleborn. Overwatch. Paragon.
      Not to mention BattleCry. Gigantic. Paladins.
      These are all games slated to release this year (many are out already, in some form) that share some striking similarities in terms of design."

      http://www.gamasutra.com/view/news/271933/Hero_Shooters_Charting_the_rebirth_of_a_genre.php
    • Opravdu... ale opravdu tomu nerozumíš :D
      • Ajta, opět inteligentní názor, z hlubin dementů :)
        • Napsal jsi, že je to opravdu nudná hra a že opravdu nechápeš co na tom lidí baví. Takže tomu opravdu nerozumíš, jinak by ti to bylo jasné - pokud jsi ovšem neviděl jen třeba video či dvě a nečetl o tom pár odstavců zde na gamescz. Jenže někdo, kdo nepochází z dementních hlubin, by přece nezaložil svůj názor na tak malém spektru informací, nebo snad ano? :) Navíc si celý svůj komentář zbavil významu při posledním výroku, takže mi přišlo dost patetické zdůrazňovat důležitost dvojitým "opravdu". Proto jsem měl nutkání tě zparodovat. Tvůj názor možná nepocházel z "hlubin dementů", postrádal však jakoukoliv konstruktivitu. lelz
          • no ale podle gameplaye to opravdu jako nudna hra vypada
            • Pethulla
              Podle gameplaye to vypadá jako pokračování Team Fortress 2 (což byla supr hra), než se z ní stalo F2P a hat simulator.
  • Ja nevim ale nejako Overwatch hype presiel iba okolo mna. Vobec ma to nelaka. Co je na tom take super ? Je to podla mna iba dalsi klon Unreal Tournament s par vylepseniami ci ?
    Fakt nevim ale nejako som tomu Overwatch hype nesadol na lep :D
    • errrrm, je to hero FPS? Ala team fortress? Od blizzardu? Já sem nebyl nijak nahajpovaný, dokud sem nehrál betu, viděl sem videa a řikal sem si, to už tu bylo. Taky že jo, bylo. Ale tohle je prostě strašně dobře vyvinutá hra, od zvuků, přes grafiku až po jednotlivé charaktery a jejich schopnosti. Naprostá pecka. Čekám až pude cena dolu a hned kupuju.
      • Veskoslav
        Blizzard hry jsou jedny z mála, co i dva roky po vydání drží cenu. Takže možná to půjde na 30 éček po roce, ale neočekávej něco nižšího.
        • Uz sem nasel.inzerat za 29eur xD, musis hledat kamo xD
      • Krescz
        cena dolů nepůjde :D viz. diablo 3, které ještě roky po vydání stálo plnou cenu
        • Překupníci kódů z polska, ruska apod. si myslí něco jiného :D
          • Veskoslav
            Až na to, že Polské klíče jsou určené pro Evropu, takže tam by moc problém nebyl. Ale jakmile se budeš snažit aktivovat klíč z Ruska (ceny tam má jiné Blizzard a vždycky měl), tak dostaneš zabanovaný účet a pusu na rozloučenou.
            • Co vim, Origin s tim takovy cavyky nedela, stejne jako napr Netflix. Alespon zatim. Mozna si rikaj, lepsi nejaky penize nez zadny. Toto se jeste bude resit, jelikoz nejen, ze lidi cestuji, ale v principu je ponekud zvlastni, ze produkt zakoupeny nekde nelze uzivat nekde jinde.
  • "Servery běží, hráči se hrnou a hlavně se baví. Není problém najít hru i hluboko v noci, což nebývá pravidlem."

    Toto je obrovska vyhoda Blizzard/u: maji hracskou zakladnu ktere je pro jakykoli multi-player stezejni. Napr lidi nehraji WoW protoze je tak skvele, ale kvuli tomu cemu rikam "social factor".
    • no to je fakt zázrak že den po vydání najdeš ještě pár lidí co to hrajou.... neboj za čas začnou upravota matchmaking aby hráči dlouho nečekali (rozměj budeto čím dál mín vyvážené) a nakonec omezovat módy jak ve starcraftech kde kdo si počká ten se dočká bronz hráči proti platině a to můžeš bejt rád žes nečekal hodinu ale jen půl *11*
      • jo a hlavne nezapomet hru rozdelit na X regionu bez toho by neslo stejnou hru prodavat 1,5x draz v EU jak v USA a 3 x draz jak v asii
        • Ronnyss
          koupil jsem normalne na blizzu za USD a hraju na EU servrech
        • Ano, proto kupuju napr FIFU v Mexiku. Zaletim tam, pripojim se na Origin a koupim, pak letim zpet. No, to neni uplne presne, jelikoz vynecham to litani a usetrim jak penize tak zivotni prosredi.
    • To je výhoda spíš, startu hry, tak tu kokotinu chce každej zkusit. Za pár měsíců po tom neštěkne ani pes :D
      • To se obávám nestane, blizzard ví jak dělat marketing, a určitě udělá obří turnaje o super ceny, myslím si, věřím tomu, že z toho plánují udělat další herní fenomén.
    • Overwatch social factor nemá pražádný. Je to teamová hero fps. To je jako kdybys řekl, že CS:GO má skvělý social factor. Overwatch lidi hrajou, protože je to dobrá hra, jakkoliv to může zdejším protiplavcům připadat neuvěřitelné.
      • Social factor je tak vagni ze je prazdny. Rekneme v tomto pripade, a jak jsme videli, hrani s kamarady je taky socializovani, treba jako kdyz se jde na fotbalek.

        Do socialniho rozmeru, dle meho, napr taky patri Twitch kanal, nebo ruzny navody, wikie, nebo battle kalkulatory ci character builders, zivy forum, soutezeni, klany atd, ale to plati spis pro WoW.

        Asi jsem se dobre nevyjadril, ale chtel jsem rict, ze mit hodne hracu je dulezity a Blizz je nejen ma, ale ma si nimi (s multi-playerem) i zkusenosti.

        Taky si myslim, ze Overwatch je fajn, zabavna,tzv polished AAA hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit