Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám hru z vlajkama bez hákáčů, je to verze asi pro Němce nebo je to normál. Dík
  • Docela bojuju s chutí koupit si to na PS4. První díl jsem miloval, druhý nesnášel. Tento má blíže k prvnímu a proto mám to cukání. Může mi někdo říci, jak dlouhou herní dobu to bude mít (když to budu chtít hrát jako Aleš- opravdu si rozmyslet každý krok)?
    • Miserius
      Když si to budeš potichu vše plánovat a hrát na nejtěžší obtížnost, tak to bude kolem 12 hodin... Pokud to člověk hraje na nějakou casual obtížnost a moc to neřeší, dohraje se to za 6 hodin... Ale to jsou pak 2 naprosto odlišný hry
  • Osobně nechápu to "haló" okolo téhle hry. Minimálně to odstřelování je tam uděláno fakt slabě a celkově bych čekal podstatně lepší gameplay ala sniper. Nepotřebuju se válet dvě hodiny ve křoví - to je pro herní úchyly - ale rád bych cítil nutnost si dopředu přečíst cestu, pomalu odhalit nepřátele, zajistit si ústupovou cestu, potichu projít k hlavnímu cíli, odstřelit ho a zmizet. A pokud bych cestou někoho musel nutně zabít, velmi rád bych jeho ostatky sebral a někam skryl, aby se o mě nevědělo. Taky bych si rád vystřelil na podstatně větší vzdálenost a ne na nějakých 100-200 metrů, jak je ve hře časté. Ta hra je extrémně průměrná i svou koncepcí. Za mě 5/10.
    • Miserius
      No, ale jak to popisuješ to přece funguje... Já si taky kladl miny na unikovy cesty, abych tam pak nepotkal nejakej transporter a potichu se dá projít vše
      • Ale není to vůbec nutný. Možná na nejtěžší úroveň ano, ale na střed ne. To je škoda. Dá se to odběhnout stylem start cíl rambo stylem.
        • Miserius
          Dá, ale tak at si to hrajou lidi ktery to maj na haku, kdo chce si to udela takle pořádně
  • KIMCID
    ta hra je pořád parodie na snipera *9*
    • Miserius
      Ty bys hral hru ve ktery pujdes 20 hodin lesem a loukama, pak budeš 2 dny lezet a koukat do blba a pak jednou vystrelis?
      • Ono tak ani nejde o to jak často člověk vystřelí či ne ale o to že balistika i na nejvyšší obtížnost má s autenticitou pramálo společného. Pro každoročního konzumenta CoD to může představovat HC zážitek ale to je asi tak všechno. *6*
        • co tím přesně myslíš, jako že tam neni gravitace? je tam vítr? v prvním sniperovi byl ve velké obtížnosti
      • Takovou hru bych si klidně zahrál.
        • Miserius
          To máš teda volnýho času na rozdávání... Dej mi!
        • http://store.steampowered.com/app/253710/
  • Proč je video jen 360p?
    • Luke
      Díval ses asi na záznam těsně po skončení živáku. Youtubu chvíli trvá, než HD zprocesuje a na tu dobu hází SD. Teď už to jede normálně v HD.
  • Já od šesti hodin pc verzi xcomu.... Blbý co?
    • škoda že nestreamuješ, na xcom bych se kouknul :)
      • *4* Sorry, nemám potřebu.
  • Miserius
    Mě PS3 verze od toho patche vpodstatě nejde hrát, zamrzne to na uvodni obrazovce... Když to neopatchuju tak to zamrzne pri loadingu *1* Jeste ze me to stalo jen 450 korun :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit