Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele vnutili mi to ke grafice, takže to určitě na PC vyzkoušim a pak se vybleju pod místní recenzí, ale už z gameplaye co tu kluci hráli múžu říct, že je to tupá sypačka, kde jenom drtíš spoušť a když už jó dostáváš na rektum, tak klikneš jedno tlačítko a jsi zase ok (nebo se schováž za nejblyžší kryt). V betě jsem střílel v podstatě jenom na hlavu nebo plynový bomby (na zádech) a světe div se, tou myší to jde skvěle.
    Zvláštní že takovýhle ***** dizajnovaný na konzole se na PC dostanou, ale takový Last of Us ne. Zatím vždy když se nějaká konzolová exkluzivka dostala nakonec na PC, zjistil jsem, že jsem vlastně o nic nepřišel a že si to konzolisti klidně mohli nechat.
  • Prej. Sekacka,30 fps a podobny blbosticky..Hra vypada skvele,hraje se este lip.
  • Kdyby k tomu byl alespoň soundtrack od skupiny Destiny´s Child, Beyoncé by to jistě pozvedla na lepší úroveň
  • Lukass
    Hrozna s. acka, v redakci pochopitelne budou nadseni. Ale fakt ne, tohle je sterilni, nudny, nema to atmosferu, neni tam vubec nic. S. it!
    • Ulevil sis? ;)
    • Ano je to mrtvá hra.
  • Do hry bych se možná i pustil,ale jebou mě ty DLC.
    A nechte si ty kecy o tom,že je to multiplayerová hra,že to je v pořádku.
    Není.
    Že oddělí obsah,který tam má být,je prostě sviňarna.
    Možná to prubnu kvůli singlu,který je zatím podle ohlasů dobrý.
    Jinak je pro mně Bungie mrtvé studio.
    • A co teprv lootboxy v single hře, to je teprv mega hnus, viz novej Shadow of Mordor *11* *12*
      • Bohužel,dnešní doba.
        Čest výjimkám,jako třeba Warframe,které přidalo nedávno open world zdarma,a to ta hra je free to play.
        A ano,mikrotransakce v SoW jsou taky sviňarna,ale pokud nebudou brzdit hratelnost,jako třeba ve For honor,tak je zkousnu.
  • Já moc nechápu ten přechod v útocích do third person, přijde mi to jen jako an efekt.
  • Bohužel je to tak, na PS4 Pro a přicházejícím Xbox One X to pojede pouze na 30fps, což je prostě hrozný bulšit. Bungie se vymlouvá na slabý procesor u obou konzolí, ale přitom Battlefield 1 i Titanfall 2 nemá problém s 60fps. Prostě co se týče optimalizace asi nemají v Bungie dostatečné kapacity kteří by s tím uměli poradit. Držím palce PC hráčům ať jejich verze je OK.
    • Moment, není to náhodou tím, že tam je 1440p? Pokud vím, tak tvrdili, že na nových konzolích bude možnost si dát full hd pří více fps. Pokud ne, tak to je slušnej ojeb.
      • 1440p není FullHD, to je 1080p. Mimochodem mě se zdálo že říkali že na PS4 to jede 30fps ale na Pročku to jede 60fps. Ale sledoval jsem to jedním okem, tak se hádat nebudu.
    • Síla, to bych se cítil pěkně ošizený, kdybych si koupil PS4 Pro a musel hrát 30fps sekanici
    • Musí držet paritu s obyč Xbox One/PS4, aby někteří hráči neměli výhodu.
      • Aha, zajímavé že na PC se to nikdy u žádné hry neřešilo že každý hraje na jiné konfiguraci?
        • PC taky neni levicacka platforma jak konzole, kde vsichni musi mit stejnou (ne)kvalitu a odvadet poplatky velkemu bratrovi. *3*
          • Sonyerte, Segalité, Microsoftrnité!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit