Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemůžu Pavla poslouchat. Z jeho řevu, pištění a jiných pazvuků se mi dělá špatně a zcela to kazí atmosféru hry. *9*
  • Jack1947
    Achjo, zase mame tady celkem nablito tentokrat od slovenskeho kolegy... Kazdy hraje jak dlouho chce, ale vazne nekomu rikat ze to videl z rychliku kdyz v tom nestravil mene nez 500hodin je trochu uboha skoro az poza.

    Jsme lidi kazdy vnimame veci jinak (individualne) jenze chovani a slusna diskuze! by nemela protekat mezi radky.

    Puvodne bych sem nic nenapsal... fakta jsou dulezita konstatovat.
    *4* Na to se proste (ac nemam toto slovo moc rad) nesmi zapomínat! Ani tady ne!
    • Keyz
      Zapálený HC fanoušek dané hry.

      Nic nečekaného :) To nemyslím ve zlém. Potřeba aby aby takoví lide byli. Kupují tyhle hry a propagují to dál. Jestli to pomůže rozvoji různých her je to super. Jen se s nimi nedá debatovat, protože nemůžeš být roven, jestliže jsi to nedohrál nějakým HC způsobem.
    • Nechápu, co tady ten čobol dělá... Ať se aspoň naučí česky, když už tady chce diskutovat. Na amerických webech též nikdo nepíše francouzsky... Neb ani nesmí.
      • Hnisavec
        o čem mluvíš? ja rozumím česky, moje intilegence ja dostačujúci na více jazykú, o čem pri tobe silne pochybuju. Vy dva s Jackem ste stracení případ pro Samantu. A ted šup odchod spat do hajan, ústav zavíra *3* *15*
        • Právě jsi předvedl, že česky moc nerozumíš... A nebylo to poprvé, viz některé příspěvky od Lojzy, které jsi nepochopil nebo záměrně interpretoval po svém.

          Takže ještě jednou po lopatě pro severomaďary a podobné dementy: "Na českém webu pište česky, nebo se nedivte, že vás někteří budou posílat tam, kam patříte (do Uher)."
          • Jack1947
            To je ponekud nespravedlive, a nutit nase brachy do cestiny? Takze na webu ze slovenska by cesi diskutovaly slovensky? *7*

            Problem tkvi nekde jinde, proti Slovakum nemam vubec nic... treba jen hnisavec chape jinak no.

            BTW: Nenapsal jsem to tu jen kvuli tomu abych podnitil dalsi odpadni stoky... jen konstatoval fakta.
            Nezalezi na tom jestli je nekdo francouz,Nemec ci moravak nebo Slovak. Pokud se neumi chovat muze byt blbcem a nezalezi na tom kdo je.

            Nesouhlasim tedy s vami obema. (jen v bode chovani ano).
            • presne, cigan čech nebo madar, všichni jsou si rovni
          • Hnisavec
            nakoľko som prečítal niekoľko sto kníh po česky a vyrastal na českom dabingu, tak po česky rozumiem možno lepšie ako niektorí Česi *3*

            imho v Prahe a Česku som bol asi 10x a mám tú krajinu rád...koľkokrát si bol ty v Bratislave? *3*
            • Jsem vesnickej vidlák a jsem na to hrdej!
            • Já se na Slovensko necpu, nemám nejmenší důvod. Proč se ty cpeš do Česka, když ses od něj spolu s ostatními bratia před pár lety zcela dobrovolně odtrhl?
          • Hnisavec
            nakoľko som prečítal niekoľko sto kníh po česky a vyrastal na českom dabingu, tak po česky rozumiem možno lepšie ako niektorí Česi *3*
            • jsem vesnickej vidlák a jsem na to hrdej!
            • Tak se podle toho chovej... Zatím jsi předvedl spíše opak.
  • Hnisavec
    Lojzo som rád, že ťa Dark Souls nebaví...čo mám skúsenosti, tak PvP tej hry je plné slušných a úctivých hráčov, nestane, žeby sa ti nepoklonili a nepomohli dakomu. V jedničke sa mi X krát stalo, že mi ako začiatočníkovi hodili veci, ktoré mi pomohli.

    V Demon´s Souls som zase ja s kamošom dávali ľudom, čo chceli platinu tie najťažšie získané prstene v hre, na ktoré trebalo fakt skill.

    ty by si tam bol čiernou ovcou a zbytočne kazil reputáciu
    • A na to jsi prisel svou zadnici, nebo jsi se zeptal souseda, ze me ta hra nebavi, protoze mozek jsi asi nechal ve hre? Ja jsem dohral Dark Souls 3 krat na klavesnici na PC. Byl jsem zvedavy, za co se na konzolim dava 10. K normalnimu hodnoceni je proste nutne u konzolove hry 2-3 body odecist. Jinak jako akcni hra na oddych po celodenni praci, kdyz clovek potrebuje vypnout a na nic nemyslet, proc ne? Co se tyce PVP, tak jsem si ho zkusil - tak 10 -20 hodin, kvuli lagstabbum a jinym vecem jako jsou cheateri- docela rychle omrzi. Celkove vcetne singlu to vic nez 120h jsem ve hre nestravil - neni duvod.
      • Hnisavec
        backstabb nie je cheat, ale šikovnosť protihráča a tvoja lajbavosť, že sa necháš obehnúť :D lol, že 120 hodín na hru, čo ťa očividne nebavila a hral si ju s utrpením. Už chápem, prečo nie si psychicky v poriadku,,,si masochista non plus ultras *3* *15*
        • https://www.youtube.com/watch?v=U2AL1rm01Ak
        • Ty Jano, ty kdyz se chodilo pro rozum, tak jsi asi chybel, ze? Vis jaky je rozdil mezi back stabbem a lagstabbem? V DS je pomerne normalne, ze Te pri PVP nekdo backstabne jeste kdyz je pred Tebou. Na youtube je o tom spousta videi, tak si nejake najdi. Za cheat ja povazuji, pokud nekdo se zacne uzdravovat rychlosti 150 HP/s a toto zopakuje v jednom duelu 5 krat. Zacinam mit opravdu pochybnosti, ze jsi hru vubec hral.
          A jeste by me zajimaly ty pochody, co se Ti deji v hlave, kterymi jsi dosel na to, ze me ta hra nebavila. To uz tedy musel byt myslenkovy prujem, kdyz uz podruhe za sebou vypotis tento blabol. To ze tuto hru nekdo nehraje 900 nebo 2000 hodin jeste neznamena, ze ho ta hra nebavi. Somare.
        • Slovák, který v jedné hře strávil 2000 hodin, poučuje ostatní o tom, kdo je a kdo není psychicky v pořádku... *7*
          • Jsem vesnickej vidlák a jsem na to hrdej!
          • Kvůli šaškům jako jsi ty se stydím, že jsem Čech.
            • Hnisavec
              nemusíš...on je v prvom rade blb a tí sú v každom národe *3*
  • Lojza=pyča???
    • Bez urážky *1*
      • Kuci, od moulu, kteri se domnivaji, ze stravit 2000 hodin v jedne hre je normalni, to beru jako vyznamenani. Navic, pokud toto praktikujete pravidelne u jinych her, tak s velkou pravdepodobnosti jste damske prirozeni live jeste nevideli, takze se asi zase bude jednat o tu jak Vy rikate "metaforu" jako, ze Demon Soul je takovy Louvre. Bez urazky *5* .
        • Hnisavec
          dilinko ani nevieš ako si vedľa :D mám 7 rokov priateľku, z ktorej by si si ostriekal monitor a o teba by podľa mňa ani bicykel neoprela :D a fakt sa smejem z takýchto detinských príspevkov aké máš ty :). Vypusti paru, pozri si nejaká XXX filmík a neoxiduj tu *3* Podaktorí toho stíhame v živote viac ako len przniť diskusie a pozastavovať sa nad inými
          • Přestaň poslouchat toto Řytmuse a nemel tu sra+čky, pochybuju že si vůbec zasunul ty experte na DS s 2000h.
          • Hele, Jano, ty budes za kokota nejen v Cechach, ale i na Slovensku. Protoze jestli jsi to nepochopil, tak to jsem si delal utahoval z tech dvou mantaku, kteri se Te zastavali - Saaba a Praseho, kteri pouzili jedno specificke slovo. Ale je videt, ze pokud neni clovekovi shury dano, tak ani 100 ceskych knih mu nepomuze, aby chapal psany text.
            • Jsem kus pyče a jsem na to hrdej!
            • Lojzo ty seš taky kus pyče.
          • MickeyMutant
            Jsi nejlepší v Dark Souls 1, 2, jsi nedostižný v metaforách s Louvrem a šťavnatými steaky a jsi nejlepší v sexu. Jsem ochotný uznat, že jsi machr úplně na všechno, co tě napadne, jen tě proboha prosím, neztrácej čas, běž hrát Dark Souls, věnuj se půvabné přítelkyni nebo zajeď do Paříže. Tvoje dokonalost tu způsobuje, že se ostatní diskutující cítí nesví.
            • hh toto ma pobavilo :D
            • Hnisavec
              jááj sorry, že sa bránim voči nevyprovokovaným urážkam...ale ok nemá zmysel sa doťahovať v inter.diskusii...máš pravdu...čús, idem robiť dačo užitočnejšie
        • myslis ze hodnota života se posuzuje podle toho jestli někdo videl nebo nevidel damske prirozeni a ten kdo na nej cumi často je vic normalni? S hranim to nemá vůbec nic spolecnyho, naopak, myslim ze toho LIVE si mozna fanatickej hrac uzije vic nez clovek co je od nevidim do nevidim v praci a jediny co ho zajima je spani a firma. Jo a taky se dost často stava ze live neni proto pac zenska sedi u pocitace a něco hraje:)
  • no tak DS je predevsim akcni hra - mlaticka, bojem se travi 90% casu. RPG prvky - spise doplnek, hadanky chybi a pribeh + zpusob podani a dialogy s NPC je kapitolou samo pro sebe. Takze jako akcni hra vyborne, ale jako RPG v porovnani s plnokrevnym RPG neobstoji.
    • Hnisavec
      no a? i černoch je čierny. Akčné stredoveké RPGčko je o bojoch a tie sú v DS skvelé. Celá tá hra je skvelá a výnimočná, zmier sa s tým, že tvoj blbý a neodborný názor to nezmení....
    • Daleko více RPG než např. přehypovaný Witcher 2. Tam je taky možno ukotoulovat nepřátelé bez gearu .
      • deridon
        Witcher 2 zdaleka není přehypovaný.. možná tak u nás a v Polsku, ve zbytku světa BOHUŽEL tolik ne.. a ukotoulovat se to bez gearu sice dá, ale na Dark obtížnost, jedna dvě rany a ani kotouly nepomůžou bez gearu a schopností.. a jinak.. v Dark Souls se taky dost kotouluje a dá se to dohrát s naháčem :)
        • Rozdíl mezi kotouly v DS a ve Witcherovi je ten, že v DS nemusíš kotoulovat když nechceš a můžeš přistoupit jen na štít a parry. Ve Witcherovi je ten boj postaven na kotoulech, což je naprosto v rozporu s předlohou.
          • Vogon
            Je to v rozporu i s lore od zaklínače, jelikož pokud si správně pamatuji, tak Geralt měl problémy s kotouly(apod.) poté co byl dost vážně zraněn Vilgefortzem(Nebo jak se to ten čarodějník jmenoval).
            • Přesně tak, Geralt měl koleno v totálně v prdeeli, ale budiž na ostrově jabloní se vyléčil, ale pochybuji, že se naučil nově pohybovat. Jeho pohyby byly o rychlosti meče a těla. Kotouly ne a ty kotouly nerad vidím i v Dark Souls, ale tam je právě tam možnost to hrát bez nich a já se o to snažím.
            • To jsem úplně zapomněl. Už si to musím zase znovu přečíst. :-) Ale vážněji, je fakt, že boje v Zaklínačovi (v knize) byly vždy o šermířském umu, útok/kryt, otočky atd. Z tohoto hlediska je kotoul značně pomalou kreací, která je navíc i poměrně riskantní a nebezpečná ať už kvůli terénu, nebo kvůli reakcím nepřítele. Prostě k Zaklínačovi by to asi nesedlo, jak někdo zmínil výše. :-)
        • Tak taky tam jsou ty boje daleko rychlejší. Např. v té druhé kapitole ten boss jde dolů na pár ran na dark obtížnost, navíc dosti to zlehčuje obrané znamení. Přehypovaný je tady v ČR a přitom dvojka je dost slabá hra, hodně krátka herní doba, málo nepřátel(5-6) málo bossů, málo gearů, nepřehledný inventář a dosti zjednodušený skill tree oproti Witcherovi 1. Vizuál a příběh to táhne nahoru.
    • yenda1
      Je buřt "co to je", když je to jedna z nej her. *1*
  • Hrál jsem všechny díly a hraju i spostu jiných RPG. Na této hře je zajímavé jen to, že je velice obtížná. Ale jiná RPG jsou mnohem hlubší a mají zajímavější hratelnost. Myslí si někdo totéž?
    • To je jako porovnávat Diablo a Mass Effect po příběhové stránce. :) Nejde to, jedno je o hratelnosti, druhé o příběhu, Dark Souls je o hratelnosti a příběh tam tvoří hlavně hráčovy patálie s nepřítelem a atmosféra. :-)
    • Tak nevím proč to hraješ, jelikož obtížnost je to nejmenně zajímavé na té hře. Hra nabízí především skvělou hratelnost, skvělé vyváženy combat, který reaguje na váhu apod. hlavně Demon Souls to měl na jedničku, skvělou atmosféru, kterou nenajdeš v žádné jiné hře a spoustu hádanek v příběhu. Je to prostě typické RPG bez narace.
  • To s tim Bossem bylo v Demons Souls ne Dark Souls 1.
  • Vidlak, to neni urazka, ale konstatovani faktu. Stravit 2000 hodin ve hre je dementni. Za pouziti elementarni matematiky pri prumernem hrani 10 hodin denne jsi stravil hranim teto hry 200 dnu. Vic jak pul roku zivota. Dej si facku. Hry clovek hraje, aby se bavil. Bavi ho dobry pribeh, objevovani - zkratka neco noveho. Nudna je repetitivnost - treba prace u beziciho pasu, prace na pokladne. Ti lide ovsem pracuji, aby se uzivili. Ty pri prumerne delce dohrani 40 hodin, jsi tu hru musel dohrat cca 50 krat. Pokud Te bavi repetitivnost, tak jsi slabomyslny jedinec, protoze jini lide toto delaji pro penize, Ty to ovsem delas pro "zabavu" a zdarma. Dej si facku.
    Ted k tomu tvemu obraznemu vyjadreni neboli "metafore". Pokud chces vedet, co je metafora, tak se podivej treba na film "Il postino" o Pablu Nerudovi. V Louvru jsou skvosty, na ktere se stovky tisic lidi chodi divat, i kdyz je dilum nekolik set let - kulturni dedictvi lidstva. Po DS za 100 let nikdo ani nestekne. Takze to tvoje prirovnani kulha na vsechny 4 nohy. Dej si facku. Tady mas link: http://www.louvre.fr/en/visites-en-ligne , tak treba Ti to vidlaku dojde. Jinak, protoze za toho pul roku jsi nemohl utratit moc penez, tak si za nasetrene penize kup last minute do Parize a zajdi do Louvru - stoji to za to.
    • Předpokládejme, že každý pátek chodíš s kamarády na pivko. Sranda velká, byť každý týden víceméně to samé, chodíš spát v sobotu kolem čtvrté. 8 krát 52 je 416 hodin, dejme tomu čtvrtina k tomu za následné sobotní akce, narozky, silvestry atd., 520 hodin. Hra vyšla 2011, cca 2.5 roku, čili za tu dobu by to bylo 1300 hodin v hospodě. Za předpokladu, že hry hraješ klidně i více jak 8 hodin za týden, 2000 hodin v DS vs. 1400 hodin v hospodě, co tě asi vyšlo levněji? Elementární matematika. Pokud se někdo rozhodne trávit svůj volný čas jinak, než ty, je velice krátkozraké ho za to odsuzovat. A to, že ty hru dohraješ a zahodíš neznamená, že to jiní dělají také. Odsuzuješ někoho za to, že nesdílí tvůj pohled na to, co je zábava. Dej si facku!
      • odehrát 2k hodin v nejake hre co ma moznost multiplayeru mi neprijde nijak divne. Ono i u single her jako třeba civilizace a tak lidi stravi tisice hodin. Když nekoho bavi hrat hry tak je holt hraje, každý ma nejakou oblíbenou hru kterou dohral několikrát a rad se k ni vraci. Jinak s téma 2000 hodinama je porad troskar oproti lidem co hraji regulerni mmo.Ja svého casu stravil u jednoho takového 220 dnu cisteho casu zhruba za pet let. A ze by me to nejak zivotne ochudilo nebo jsem neznal denní svetlo to ani nahodou. Jen jsme si odpustil jiné druhy zabavy..
        • Mě to nemusíš říkat, 129 dní čistého na mainovi a k tomu 4 alti (je jich teda víc, ale některé jsem jen zkoušel). Za zhruba 3.5 roku bych se na těch 220 dnů určitě taky dostal. :)
    • Ses nějak rozohnil chlapče, mam pro tebe novinku. Se svym volnym časem si může každej nakládat dle libosti a ani jeden z nás nedokáže posoudit, jestli to byl čas strávenej kvalitně. Z nějakýho důvodu tady kolega v DS těch 2000 hodin strávit musel a upřímně jedinej kdo ví, jestli to stálo za to je on sám. S inteligencí to fakt nemá nic společnýho. Já třeba u kulečníku strávil rozhodně 2000+ hodin, u stolního fotbálku to samý. Někdo zas takovou dobu strávil u lepení modelů letadel, skládání origami, hulení trávy, nebo šťouránim se ve veteránovi. Jak bys seřadil podle inteligence lidi, co provozujou tyhle záliby? To by mě fakt zajímalo.
      A jen tak mimochodem vůbec bych se nedivil, kdyby za 100 let byla historie videoher regulérní odvětví studia dějin. A v takovym případě by si celá Souls série minimálně pár odstavců zasloužila.
      • Diky prasiku, za novinku. Ja mam pro Tebe taky novinku: Me je u sedaci casti tela, jak si kdo naklada s volnym casem, to je vec kazdeho z nas za jistych predpokladu - napr. ze svou cinnosti neomezuje nebo neohrozuje zivot ci majetek jinych lidi. Nikomu nic nenarizuji a jestli ten pan chce mrhat svym zivotem, tak si muze DS dohrat jeste jednou 50 krat. Ovsem velmi pochybuji, ze on, jak Ty tvrdis, "musel" ve hre stravit 2000 hodin, protoze lze tezko predpokladat, ze mel u hlavy devitku, ktera by mu prohnala kulku hlavou, kdyby to vypnul.
        Ovsem ty jsi myslenkovy gigantismus taky prilis neprokazal, kdyz tvrdis, ze zpusob traveni nema co delat s inteligenci dotycneho jedince. Kdyz nekdo lepi modely a za 2000 hodin slepi 50 ruznych modelu, ukazuje je navstevam, chodi na srazy atd. tak je to podle me ok. Kdyz nekdo si koupi 50 stejnych modelu a stravi 2000 hodin lepenim stejneho modelu, tak je to slabomyslny jedinec. Kdyz nekdo sklada veterana 2000 hodin - ktery je slozity ma spoustu ruznych casti atd, tak je to ok. Kdyz nekdo si koupi 50 stejnych veteranu a dava je opakovane do kupy 2000 hodin, tak je to opet slabomyslny jedinec. Jasne gigante?
        • Ach tak, tímhle komentářem se všechno vysvětluje - ty totiž vůbec nevíš, o čem je řeč *1*
          To mi přijde tedy o dost horší, kecat někomu do něčeho, čemu nerozumím, než hrát hru tisíc (nebo dva) hodin. Facku si prosím tě nedávej, s takovým přístupem jich od života dostaneš až až...
        • kennyB
          Nechci nic říkat, ale kolik hodin u počítače jsi strávil ty pasním podobných kok.tin??? Tohle je mrhání času. Já taky v DS strávil asi 500 hodin. V DS1 kolem čtyř set a u dvojky zatím kolem sta hodin a rozhodně je lepší hrát, než ze sebe dělat kret.na, nemyslíš???
        • Hnisavec
          ok tak som sa sekol trošku, čo som sa pozeral mám tam možno 900 hodín v Demone, v Dark Souls 400 hodín a DS2 zatiaľ 100 hodín...dokopy mi to dá tých cca 1500 hodín.

          A Demon´s Souls som hral počas výšky 4 roky....okrem toho hrá ma tri verzie a každá je v niečom iná....a každý PvP súboj je iný, takže sa mýliš a si hňup, čo má potrebu urážať a honiť si ego. Prvé mesiace som tam nahral možno polovicu času, potom sem tam nárazovo 3 hodinky týždenne....takže nijako mi to do života nezasiahlo....

          čo robím si svojím časom je moja vec....okrem hier mám i real life i peknú holku :P narozdiel od teba, čo si tu musíš honiť ego *3* *14*
          • Trosku si se sekl? Misto jedne hry hrajes 3 a misto 2000 hodin hrajes 1500 hodin. Predpokladam, ze v tom Louvru jsi taky nebyl co? Vis co Jano, vem tu holku do Parize, at ji taky udelas radost a poznas, ze s tou metaforou jsi to opravdu hodne prehnal. A honit ego na Tobe fakt nemam zapotrebi, mam dum u Prahy, na ktery jsem vydelal sam, mam zenu a 2 deti. Takze i kdyz DS neni spatne, existuji jine hry a travit 900 hodin hranim jedne hry neni prilis smysluplne.
            • Vidíš? A přes to všechno, co máš, jsi pořád ještě jenom hloupej Lojza...
        • Tak zaprvý, nauč se, laskavě, chápat smysl psaného textu. Když napíšu, že z nějakýho důvodu v DS těch 2000 hodin strávit musel, neznamená to, že mu někdo přikládal autobaterii ke koulím ve chvíli, kdy přestal hrát. Musel hrát a musel mít důvod hrát, to je něco sakra jinýho. On totiž ten důvod nemusí obsahovat vyvraždění celý rodiny a utopení tuctu štěňátek labradora. Může to bejt něco docela jednoduchýho, třeba že to člověka baví. Zadruhý, vzhledem k tomu, kolikrát jsi použil obrat "dej si facku" ti evidentně neni jedno, co si kdo se svym volnym časem dělá. Zatřetí, zrovna DS maj, co se znovuhratelnosti týče, dost široký možnosti (i když ano, uznávam, 2000 hodin v jedný hře je vážně hodně), čili opakovanej průchod se podobá spíš, ať se držim příkladu, lepení různejch modýlků a opravám různejch veteránů. A furt si myslim, že 95% zájmů a zálib nemá s inteligencí moc společnýho. A těch zbylejch 5% se týká z větší části různejch variací na oblíbenou hru "Co čumíš?!" Jo a jako poslední věc, tvoje "Stravit 2000 hodin v jedne hre chce poradnou davku demence. Bez urazky." To je... prostě geniální, nemůžu si pomoct.
          • Ty muj gigante, vis jaky je rozdil mezi muset a chtit? On chtel tu hru hrat, proto ji hral, jak na zacatku tvrdil 2000 hodin, ted se poopravil a tvrdi, ze ji hral 900 hodin. Slovo muset znamena, ze byl prinucen okolnostmi tu hru hrat. Chtit hrat znamena, ze dobrovolne si pustil hru a nikdo a nic jej k tomu netlacilo a jeden z duvodu muze byt, ze ho ta hra bavila.
            Dej si facku znamena, ze dela blbost. 3 krat to tam, bylo proto, aby to pochopil i takovy moula jako on. Ovsem neznamena to, ze mi zalezi na tom, co dela. Pro me za me, at si travi cely zivot hranim Demon Soul, kdyz mu to dela dobre.
            K te tve posledni argumentaci - ne nepodoba se to lepeni modylku - lepit muzes - auta, lode, letadla, eiffelovku atd. modelu je proste nepreberne mnozstvi a repetitivnost zde neni. U DS si muzes udelat 5 ruznych pouzitelnych buildu a i kdyby ses s nimi chtel dostat na NG++ tak je to maximalne 15 dohrani, behem kterych mas projetou hru dokonale * 40 h = 600 hodin a to musis byt ultra fan. To cemu se ta jeho cinnost podoba, je cteni jedne dobre knizky -> schvalne, vem si svou nejoblibenejsi knihu a zkus si ji precist za sebou 5-6 krat. On tvrdil, ze ji cetl 50 krat. A to je priklad dementniho chovani. Takze, pro me neni dementni, kdyz nekdo cte knihy, lepi modely, hraje hry atd. 2000 hodin. Pro me dementni je, kdyz jednu cinnost, ktera mu zabere cca 40 hodin opakuje cca 50 krat. Je to jasne gigante? PS. Je jedno o jakou jednu hru se jedna - vztahuje se to i na BG i na Diablo.
            • Tohle mě baví. Zkusíme to ještě jednou Lojziku. Řiká ti něco slovíčko kauzalita? Musíme mít A, příčinu, nebo taky důvod, k tomu, aby se stalo B, totiž strávili jsme 900 - 2000 hodin ve hře. Co je v tomto případě A, to nemůžeme s jistotou říct. Můžeme říct pouze, že existuje. Protože bez příčiny nikdo nebude nic hrát ani minutu. Je celkem jedno, jak blbá nám příčina připadá, protože lidský mozky fungujou dost rozdílně. Uvedu příklad. Mojí maličkosti jako důvod k tomu, abych šel do hospody stačí, že je pátek. Doktoru Nešporovi by možná nestačilo ani kdyby mu někdo pohrozil, že když si nedá pivo, uřízne mu obě nohy. Tak, doufam, žes konečně pochopil, co znamená věta: Musel mít důvod, aby ve hře strávil xy hodin.
              K tvýmu výpočtu dohrání jenom pochvala, jseš velkej kluk, ale nějak jsi pozapomněl na mulťák, nehledě na to, že prostě furt nechápu, proč je tak dementní dohrát jednu hru 50x (s tim, že dle posledních údajů to bylo maximálně 20x, spíš míň, vzhledem k PvP). Proč je to o tolik dementnější než si jít zahrát 50x kulečník? Jsem celej žádostivej to zjistit.
            • Už se tu prosím tě neztrapňuj... Najdi si na internetu různá použití věty "nějaký důvod to mít musí", kterou přesně diskutér nad tebou použil, a jdi se někam zahrabat. To, že znáš slovo "build" a "NG++" z tebe opravdu nedělá člověka, který ví, o čem mluví. Hinty: buildů jsou tam desítky, na NG++ vůbec nezáleží a finální slovo je: multiplayer. Dobrou noc...
        • nechapu jak jsi dospel k nazoru, ze tech 2k hodin bylo pouze opakovanim toho jednoho a sameho...zvlast pokud hral MP.
    • Ha já nemám spočteno úplně přesně kolik hodin jsem strávil u baldur's gate 2(protože ho mám na cdčkách a ne na steamu) ale bylo to určitě víc jak 2000 hodin a bavím se pokaždé. Protože je ručně kreslený je to umělecké interaktivní dílo samo o sobě. Louvre je fajn zážitek ale lepší je zajet si do Florencie do Uffici nebo jak se to píše, tam jsem koukal s otevřenou pusou Louvre má možná Da Vinciho nejslavnější obraz, ale ve Florencii je jich víc a jiní mistři jako Rafael, Boticeli a spoustu dalších a navíc je to IMHO i hezčí město
      • No a ja bych rekl, ze kecas. BG2 bez datadisku TOB se da dohrat - se vsemi moznymi questy za cca 80 -100 hodin max a to se ctenim vsech knizek a vsech questu. Ja ho dohral 4 krat - 3krat sam - dobry, zly charakter + se vsemi vylepsenimi a jednou pres sit s kamosem. Mozna za par let si ho zase zahraju, ale to budes mit celkem cca 320 hodin. Takze pokud by si stravil vic jak 2000 hodin, tak by si ho za poslednich 14 let dohral 25 krat pri 80 hodinovem gameplay. Nic proti, ale i kdyz BG2 je jak vyborne jidlo, kdybych ho mel hrat 25, tak se ho proste prejim. Ac ji povazuji za jednu z nej RPG, tak k Louvru bych jej nikdy neprirovnal. Jinak ve Florencii jsem jeste nebyl, diky za tip, ale musime pockat, az prcci trochu vyrostou, abychom je soupli babickam. V Parizi nemas jen Louvre, ale treba museum impresionistu Orsay - a to je moje krevni skupna, takze Rafael ac fajn to asi tezko prekona.
        • Nekecám dohrál jsem to vic jak 50x z toho mockrát s partou kterou jsem si vytvořil, nesčetněkrát s najatými NPC a poslední roky to hraju cca 4x do roka solo je to jen tvůj problém, že to nechápeš a já se u té hry pořád bavím, nemůžeš nikomu vnucovat co dělá, vadí to jenom tobě a to proto že to nedokážeš pochopit. Kdyby šlo hrát BG 2 regulérně PVP po síti tak tvoje charaktery se všema vylepšeníma rozsekám na hadry s jednou postavou. Vyzkoušel jsem všemožné multiclassy a ještě jsem nevyzkoušel spoustu dualclassů. pro mě je to ta druhá nejlepší hra co kdo vytvořil, první je pro mě jednička ale dvojka se prostě líp hraje tak jsem jí dohrál víckrát. nic proti narozdíl od ostatních diskutujících ti nehodlám nadávat, jsem ve věku kdy kdybych měl rodinu tak děcka už chodí do školy a měl bych jiné priority, hry nejsou rozhodně na prvním místě, tam je práce a občas nějaká kultura, kvalitní literatura/hudba atd., ale v mém životě jsou stejně hry dost důležitá položka, proto si je kupuju a nestahuju z netu a všechny hry, do kterých jsem investoval jsem hrál víc než 2x kromě adventur. Ale jestli se ti zdá 2000 hodin u hry ztrávených moc, tak se ani neptej, kolik jsem jich strávil u diabla 2, nebo některých jiných diskutujícíh kolik hodin strávily ve hře world of warcraft, kterou jsem nehrál ale nesoudím je
          • Offtopic: S tou single postavou: hrál jsi od osmého levelu, nebo sis importoval postavu se statistikami z konce hry a hrál s vyšším levelem? Tam je level cap asi 30, ne?
            • Jojo, Temple of Elemental Evil bylo velký peklo. Dostal jsem se docela daleko, ale tuším, že jsem to nedohrál, byť asi moc nechybělo (skončil jsem před Hedrackem, extrémně těžký fight). Já osobně jsem od Dragon Age čekal právě nástupce baldurů, což je předpoklad, který by člověk k té hře mít neměl, takže tam jistý prvek zklamání byl. Jinak mě ale jednička docela bavila a dvojka možná i o chlup víc zrovna z důvodu, že přešli k akčnějšímu pojetí, vytvořili si v podstatě specifické RPG a už to nebyl žádný "duchovní nástupce". Ale z mého okolí jsem byl jeden z mála, kterým se DA2 líbilo. Snad se staré časy vrátí v tom kickstarterovském Tormentu, ale než se začnu těšit, uvidím, jak dopadne Wasteland 2.
            • no zas tak drsnej nejsem jenom pro mě je to nejlepší hra a s hraním se prostě zlepšuju a o pravidlech jsem se naučil hodně, ale v dungeons and dragons máš daleko pokročilejší pravidla, baldur je dost redukovaný jediné co je zachované plně je souboj a magie. To že pravidla D&D neovládám tak jak jsem si myslel jsem zjistil když jsem v temple of elemental evil dostal tolikrát nakládačku že jsem nebyl schopnej se posunout od první velké bitky s 5ti skřety která trvala půl hodiny a pokaždé mi všechny postavy chcípnuli a nemyslím si že by chyba byla úplně ve hře, ale hlavně je podle novějších pravidel jak baldur. Jinak Dragon Age mám akorát dvojku, protože jsem jí dostal k nějakým vánocům, jedničku jsem viděl hrát bráchu a zas tak špatný mi to nepřišlo ale nepovažuju to za duchovního nástupce Baldur's Gate ságy spíš Neverwinter nights(který byl určitě super když na multiplayer někdo dělal dobré mapy a questy ale základní singl je jedna z nejhorších věcí, co jsem nedohrál a nebylo to kvůli tomu, že by mi to nešlo). DA 2 teda už vůbec ne, ale bavil jsem se u ní, ale dohrál jí jen jednou, to jsem ještě neměl windows 7 a v direct x 9 ta hra vypadala neuvěřitelně hnusně, protože se spolehli na postprocessing z vyšších directů a nepočítali s tím, že to někdo bude pařit na šunce. Ale to je výhoda baldurů - kreslená grafika nestárne
            • @11: Mazec. Já to teda obojí dohrál jen jednou a občas jsem se docela potil. Ještě několikrát jsem to rozehrával, ale vždycky se dostal tak do třičtvrtě. Původně jsem teda myslel, jestli jsi dohrál 2ku, pak exportneš postavu ze saveka a na začátku nové hry si jí importneš, takže začínáš např. na levelu 23 (moje mágyně). Ale když jsem to tak pročítal, tak určitě nebudeš z těch lidí, kteří by se za takovou věc nestyděli. :) Respekt ale. S takovou musíš mít AD&D 3.5 zmáknutý dopředu a zpátky. :-) A určitě budeš i jeden z těch lidí, které Dragon Age přinejmenším mírně zklamal. :-)
            • sorry samozřejmě jsem myslel staty a né skilly
            • hele jak kdy level cap v jedničce je 8mej level bez datadisku a s datadiskem záleží za jakou postavu hraješ, třeba s druidem se dostaneš na 10 level tuším. Co jsem si importoval z jedničky to byla třeba fighter/thief/mage ale nebyl jsem s ní schopnej porazit bosačku v datadisku dvojky v throne of bhaal, ale to jenom kvůli stropu zkušeností, což se dá obejít patchem xpcapremover, ale to mě neba, to už jsi demigod a hraní je nuda. Ale většinou hraju od začátku dvojky, nahrabat si skilly v jedničce je trochu srabárna, nejsilnější postavy které mám na solo otestované jsou halforc barbar - na 40 levelu 273 životů, cleric/ranger - má všechny kouzla klerika i druida, no a moje nejmocnější solo postava je mnich který ani v jedničce nejde založit a má magickou odolnost s předměty 103%, ve zkouškách v pekle jsem z něj udělal zlouna a vzal si plášť odolnosti proti strachu a mám náhrdelník který mj. dává imunitu na vysátí zkušeností - strach a vysátí zkušeností jsou jediné věci které na tebe fungují i když je magická odolnost 100% a více, taky mám s ním bez cheatů sílu 24, čehož jde dosáhnout s opaskem síly 22 když si před datadiskem v pekle za zlo přidáš sílu, tak ten opasek nastaví základ tvé síly na 22 a to so sis přidal v pekle se přičte nad nový základ = síla 24 s jakoukoliv postavou.
              Tak a ať si mi někdo zkusí znovu napsat jak jsem v tom nenahrál přes 2000 hodin, pokud lojza počítá správně - já si čas nikdy neměřil, ale zvládnu to určitě za míň než 80 hodin při splěnění všech questů (jako solo neplním ty na které potřebuju najaté NPC, naštěstí valygara jde zabít a dostat se do planar sphere i bez něj)- tak mám nahráno něco pod 4000 hodin. Mohl bych klidně napsat strategickou příručku, ale v podstatě všechno o téhle hře se dá vygooglit, protože nejsem jedinej magor co u téhle hry strávil tolik času a některý ochcávky jsou už moc, třeba s wildmagem nekonečný kouzlení bez nutnosti odpočinku
    • možna to hrál 5 hodin denne rok pul.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit