Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • firebug
    Dex se mi dost libí jak zasazením, tak hratelností. Trošku mě jenom znepokojují animace postav, které mnohdy působí dost "trhaně". Někdy to vypadá, že nějaké animační mezistupně chybí - třeba když postava přechází z běhu do klidové polohy, nebo pří doskocích. No a občas tam jsou chybky asi spojené s early access (pes běžící z prudkého kopce).
    Jo, jde o drobnosti, které to hru a její zábavnost vlastně nijak zásadně neovlivní, ale když se po divácích požaduje ten feedback... :-) Jinak držím palce!
  • Jako hra na tablet nebo mobil ujde nejde o 2d nebo grafiku ale podle videa o ničem kdyby to vyšlo od američanů tak tu hru vysmějete ale že je to česky tak se každý může po§rat dle příspěvku , a vývojáři se s 90% lidi tady brzo setkají na úřadů práce
    • Křišťálová koule, kdo vyhraje šampionát FIFA?
  • tady je videt proč je marketing v herním prumyslu duležity, nestačí mit chut a skill neco delat, nekdo vam navic musí rict jak to delat spravne. tolhe se nebude prodavat, zbytečne minuskujete. btw nepreju vyvojarum nic spatneho jen jim chci poradit (mam dlouholete herní zkušenosti)
    • GlaDOS
      Vždyť už se hra prodala. Na Kickstarteru se zaplatila 2x, což znamená, že marketing neměli až tak zlý.
    • VaZqeZ_EU
      Já bych řekl, že skoro všichni tady máme dlouholeté herní zkušenosti *7*
      • ale všichni jste panicove *6*
        • Paulcz
          čekáme na tu pravou
          • Nekdy i na levou...
  • Pepíci sa zase snažia urobiť hru? *15* *15* *15* No to zas bude hlúposť!
    • Tož když ti čoboláci nic neudělají a všichni emigrovali z domácí salaše do pepíkova, co jim jiného zbývá? :-D
  • Opravdu to vypadá moc dobře :). Hned jak jsem to viděl tak jsem si vzpomenul na moje mládí kdy jsem hrál Hunter Hunted https://www.youtube.com/watch?v=usgJt31se4E . Tu hru jsem miloval hlavně v multiplayeru s kamarády. Jeden za člověka a druhý za býka *14*
  • Inquisitor
    Líbí, získali dalšího zákazníka :)
  • nechápu kdo v dnešní dobe zvolí 2d, když už nejsou peníze tak volím izo, nebo radši udelam stylizovanou grafiku a usetrim na texturach a polygonech ale ne 2d. mame 3. tisicileti uvedomte si to. kdyby to bylo alespon stylizovane, ale ne ono se to dokonce snaži o realnou grafiku
    • Kravina. 2d, 3d, + kdyz pripocteme, ze ke stylizaci potrebujes shadery a ke 3d vic lidi ke kodu/designu, nebo slozitejsi framework. Zjednodusene rikas, ze nechapes, proc nenaberou vic lidi :-D
    • max docela kvalitni troll, takovej uz tu dlouho nebyl...
    • Zdá se ti to málo stylizované? Kolik podobných her znáš? A kde vidíš tu reálnou grafiku? Já se naopak divím, proč spousta her vzniká ve 3D, když prostor nevyužívají a jedná se o obyčejné plošinovky, které působí divně. Přitom se dnes dají udělat nádherné 2D hry na úrovni animovaných filmů. Viz třeba poslední díly Raymana. Zato remake Flashbacku, který mi Dex trochu připomíná, hnus. Jsem na tuhle hru zvědavý, i když se mi moc nelíbí hlavní postava a určitě bych byl pro změnit ten jení podivný postoj v klidu a vylepšit animaci běhu.
      • Raymana delalo vic lidi, nez takove State of Decay. Flashback jen par :-) je to na vsech tech hrach videt ;-)
    • VaZqeZ_EU
      Sorry.. ale vyplodil si hroznej blábol *15* *15*
      ..a ještě *15* *15* *15*

      Mimochodem už teď se mě to hrozně líbí *14* Grafika vypadá nádherně (velký smysl pro detaily) takže za mě - jasná koupě! *1*
      • cesky/slovensky hry je potreba kupovat,i kdyby to byly blbosti...navic vetsina her byla dost dobrejch na to,jakej meli rozpocet(state of war,mafia...)
        • Přesně tak a je taky potřeba chodit do kina na skvělé české filmy jako Babovřesky nebo Jedlíci!!! Ale ono je strašně zajímavé, jak se celková morálka lidí v zemi, míra korupce, nespokojenost s politikou, jak se to vše odráží v národní kultuře. Viz třeba země jako Finsko, Švědsko, Dánsko
          • No jestli se v Dánsku žije tak, jak nám to líčí jejich sociální dramata, tak potěš koště.
        • Tak nějak nechápu tu premisu, že je potřeba kupovat vše. Ne, opravdu nemá cenu kupovat špatně udělané hry, ať jsou z ČR anebo Tatarstánu.
    • Mart9
      Opravdu není důležité, jestli je to 2D nebo 3D. Je důležité, aby na té grafice byla vidět péče, aby bylo vidět, že si na tom borci dali záležet. Pak jsem schopen odpustit, že to nevypadá úplně nejlépe. A tato hra to splňuje. Bohužel hromada dalších nezávislých ne, pak je to případ odfláknuté grafiky od nezávislých amatérů a u takových případů mě zvedá ze židle, když za tím hnusem někdo hledá něco víc, co tam není, a k tomu není schopen pochopit, že se na to prostě vysrali.
    • no a ? me se to treba hodne libi :) ty ses presne duvod proc dnes vychazeji takovy sra*ky - vse co dnesni "hrace" zajima je *14* grafika *14* *14* grafika *14* *14* grafika *14* *14* grafika *14* *14* grafika *14* az jsme zapomeli na to co je vlastne nejaka atmosfera, kvalita apd. co ? Nechapu co te nuti napsat takovejhle koment. Ty si uvedom zase za me ze 99% dnesnich AAA v *14* grafika *14* *14* grafika *14* *14* grafika *14* *14* grafika *14* jsou jen pracky na penize prave pro masu jejiz soucasti jsi i ty a smutny na tom vsem je ze se dnesni *14* krasny ctyrtlacitkovy pseudokonzoloidni hry , ALE KRASNY *14* prodavaj po milionech. Uvedom si to. Tak zase udelej krok do rady zpet a radeji nevycuhuj. Tuhle tvorbu stejne nikdy nepochopis.
  • No ked sa pozriem do historie, tak my sme toho teda vela nedali, takze sa da povedat ze Cesko je oproti Slovensku herna velmoc.
    Ale tak, zatrolloval si si, spravil zo seba k*kota, tak mozes ist...
    • to je dole, pre krajana *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit