Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po dlohé době hra se steampunkem. Rozhodně jen dobře.
  • yenda1
    Má to atmosféru jak řemen.
  • Žánr stealth mám moc rád, SYABH jsem pořídil, ale přiznám se, že jsem ji se silnou frustrací z hraní po cca dvou hodinách odložil. Osobně mi chybí možnost nastavení obtížnosti třeba formou inteligence nepřátel, jejich ostrých "očí" a špičatých "uší". Měl jsem pocit, že nestíhám nic jiného, než se neustále plazit loukami a jen tak tak v další vesniče posbírat z domů nějakou potravu, natož ještě hledat kousky amuletu do menhiru :(. Atmosféru hra má pěknou, ale i podle ohlasů na netu je zkrátka moc těžká pro spoustu lidí. Chybí třeba možnost nějakého safehouse, alespoň jeden na každý ostrov či se zkrátka schovávat (alespoň na chvilku před patrolujícími hlídkami) i třeba uvnitř domů. Ale šanci SYABH určitě ještě dám, ta astmosféra je fajn a když začne pršet a z jezera se vyloupne 4-6 hlav "robosaní" nebo "roboLochnessky" ;), tak je to k nezaplacení :)
    • Tak to je zvláštní, protože co se dívám na Pavlův let's play tak mám pocit, jako by roboti byli hluší a slepí. V těch vzdálenostech od nich, při kterých Pavel klidně běhá nebo chodí, byly pro mně při takovým chování na 99% s fatálními následky, tomu nerozumím.
  • lol delat lets play na hru na kterou tu ani nemate recenzi. to je jak strelit si vlastni branku. jinak lp vam moc nejdou,najlepší byla ta holka co hrala diablo a to ne kvuli tomu že byla holka ale že ji to bavilo a nevypadala jak znudene
    • Pokud jsi dobře poslouchal, ta hra je ještě v alfě a bývá dobrým zvykem dělat recenzi až z hotové hry.
      • Hra minulý (nebo už předminulý?) týden vyšla jako 1.0, tudíž už to není Early Access.
    • co meles, vsude letsplaye normalne byvaji casto mnohem driv, nez recenze...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit