Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hrajete někdo na PS4 s klávesnicí a myší?

    Není potom člověk moc "rychlý" oproti ovladači? A hra se tak stane lehkou...
    • Lehkou se stane jen proti někomu kdo hraje na gamepadu.
      • A hraješ na konzoli pomocí M+K?

        To že jde přidat myš a klávesnice na Playstation, je pro mě argument, abych si to koupil.

        Tak sháním "reference" od někoho, kdo tak hraje. Zda to neuškodí hratelnosti?
        • Na konzoli s K+M jde hrát, ale lepší je to s gamepadem, protože jsou na něj ty hry dělaný líp. U FPS je myš sice lepší, v singlu podle mě s obtížností nebude problém když dáš největší, ale v multiplayeru se to bere jako nefér, lidi nadávaj a už sem slyšel i nářky od výrobců, že jim to vadí a chtěj to nějak řešit, takže s K+M na konzoli bych moc nepočítal.
          • To těžko nějak vyřeší. Je to krabička, která převádí signál z myši a klávesnice do konzole, jako by to byl gamepad.

            Na mulťák je tuna FPS na PC. Jde mi o těch pár exkluzivit.
  • Hra vypada hezky barevne. AI tupe jak uz je zvykem u open world her. Pribeh klasicka slatanina. Combat prumer.

    Me ocekavani hra temer naplnila az na ten combat, kde jsem cekal, ze bude zajimavejsi.
  • TheGGG
    killzone 2 jedna z nejatmosferičtějších FPS co jsem kdy hrál...
  • Zase jedna hra, kterou jsem konzolistům záviděl. No po shlédnutí videa již vím, že zbytečně. Na PC máme FC 2,3,4 a tohle je v podstatě jen další odvar podobného zaměření, ať si říká Adam, co chce. A je úplně jedno, kolik je tam ve výsledků věží a táborů. Jediné, co se mi nakonec líbilo, jsou souboje s jednotlivými silnějšími roboty.
    • A ještě vlastně Primal. *6*
  • no moc me to nezaujalo...btw ti roboti funguji na jake palivo ? Nekdo je vyrabi ?? prijde mi, ze neni problem behem ,,par dni,, vyvrazdit prakticky celou populaci robotu v krajine...kde se objevuji novi ? to je nekdo tak rychle vyrabi ? protoze rozmnozovat se asi nemuzou.
    • Co si to radši prvně zahrát ? *7*
      • neztraci to potom ten efekt, kdy chci zjistit, jestli ta hra stoji za koupi ?
        • Tilwaen
          Když si nejdřív zjistíš, jak to celé dopadne, tak určitě ano.
  • Další generická open world hra... navíc totální slátanina. Zajímalo by mě jestli to chlapi z redakce opravdu tak žerou nebo prostě musí.
    • Mimořádně krásná hra s propracovanou hratelnosti a hernimi mechanikami, klenot, ktery se objevi jednou za nekolik let. Ale nekteri lide nepoznaji kvalitu ani kdyz o ni zakopnou.
      • Jasně babi...
      • Ok ale je to totálně dětinské a naprosto bez atmosféry. Prostě tam chybí to atmo jak v Zaklínači nebo Dark Souls.
    • musí??? proč by museli? zrovna u kluků je jasně vidět, když je něco opravdu ví a do čeho se musí naopak nutit...
  • Odulin
    Staženo a za chvíli jdu na to, ale upřímně...moc od toho nečekám, snad to překvapí. :)
  • V dnešní době by jenom blázen chtěl koupit xbox... PS4 se předvedl a tento rok ještě výjdou paradní exkluzivity (God of War, Last of Us II, Uncharted, Spiderman, Crash, ...) ... Bože jak já tu konzoli miluju.... *14* *4*
    • Z toho vyjmenovaného za pozornost stoji pouze TLOU II a Uncharted imho. Zbytek je spise prumer. TLOU a Uncharted ovsem za koupi PS4 stoji a pak zase obratem prodat.
    • geez what a dork
  • Moc bych to nehrotil. Zajimalo by mne jak se v lore vyporadali s vyvsvetlenim tech robodinosauru. Openworld to taky videlo jen z rychliku. Kazdopadne video jsem zatim nevidel ale podivam se na neho pozdeji.
    • Že to není Open World? Kup si oči a nepiš tu kraviny, buď tak hodný;) A Příběh to má luxusní, na to si můžeš spolehnout ;)
      • Tak snad to není "luxusní" příběh úrovně Last of Us nebo Uncharted...
        • ach Dele...
          • Co to meleš? Sakra... co je to tady za lidi...
  • Přijde to jenom mně že ta ženská je škaredá? Taková opuchlá neboco.
    • Já bych spíš řekl průměrná. Hnusný ženský vypadaj jinak :)
      • Není hnusná, jen podle mého vkusu dost podprůměrná.
        A to jsem ještě neviděl tu fotku co je u recenze - tam mě přijde mimika hodně špatná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit