Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MadMaxGP
    Killzone série určitě JE výjimečná. V rámci lineárních sci-fi stříleček neměla konkurenci a hodnocení všech dílu to jen podtrhuje (poslední uspěchaný díl nepočítám).
    • Mezi fps na PS mozna. Vyjimecna napric platformami? To jiste ne.
      • MadMaxGP
        Jistě ne? Uveď příklady, jsem zvědav...
  • Ta hra vypadá parádně! I Ta slečna by si zasouložila mojí pozornost! :D Jinak, asi tak za půl roku půjdu do PS4ky, zatím do normální verzi, ale těším se, teď jsem si nedávno pořizoval PS3ku Superslim, a to jen a jen kvůli The Last of US!!! Protože já tyhle apokalyptický hry, mám pro ně slabost! Zvlášť, když takový skvosty jako je tahle hra nevychází na mém nadupaném PC :D, přiběh, scénář, ty postavy Joela a Ellie, profi hra pro dospělé! Takže
    Horizon Zero Dawn za půl roku u mně na stole. Jinak chválím gamesplaye Adama a Aleše, libil se mi tenhle díl, jen tak dál Games.cz
    • Nechapu, proc sis porizoval PS3, kdyz The Last of Us je remaster na PS4. Asi nejsi dost dospely, abys umel anglicky...
    • PS4 za tu koupi stojí,já si koupil PS4 pro jenom kůli Bloodborne,morbidní dark gothic rpg s atmosférou děl H.P.Lovecrafta.Jasně,dokoupil sem ještě pár her,co mě zaujali.
      • Ja mám teda Lovecrafta načteného, ale v Bloodborne tu atmosféru prostě necitím. Problém celého Lovecrafta a jeho zpracování v počítačové hře je v tom, že jeho povídky pracují s náznaky a představivostí, takže když na vás někdo vrhne rádoby Lovecraftovský vizuál jako do dělá Bloodborne, je to místy spíše k smíchu. A to mě u některých povídek při prvním čtení fakt mrazilo v zádech.
        • fanoušek Dark Souls 2 by měl soudy o atmosféře vynechat, jinak Bloodborne využívá jen motivy, ne zasazení světa. Máš to popletené
        • V Bloodborne necítíš atmosféru?? Sorry, ale ty fetuješ? :D
        • Lovecraft je v dnesnej dobe len ako styl typu artdeco. Nastastie to nema s jeho zastaranymi nudnymi smiesnymi poviedkami okrem gotiky nic spolocne a je to svizny moderny temny horor
        • U Thing mi moc do smíchu nebylo. *15*
          • zaty
            No to ale není Lovecraft, že ano :)
            • Byl, Carpenter to sám řekl... stačí trochu google...
            • Ani King.

              John Campbella - Kdo je tam?
            • Inquisitor
              Stephen King.
              edit: jasný "věc" já si to popletl s "To"
            • zaty
              Nebyl. Teď se mi to nechce lovit na mobilu, ale je to podle nějakého románu.
            • Byl inspirací pro film.
      • To rozhodně ano, já jsem od Vánoc také přešel z PC na PS4 a nemůžu si stěžovat. Hlavně když se to dá pořídit i za 6K a kousek, tak to je opravdu slušná cena.
  • není nad to dát začátek přenosu ve 2 hodiny odpoledne, kdy každej slušnej a normální člověk je ještě v zaměstnání nebo ve škole..To pak musí mít asi čtenařskej ohlas v těch dotazech online... *7*
    • Rejsek
      Pro ně je to snad taky práce. Máš v té logice trochu zmatek synku ;-)
      • karlman.hajsky
        A není v tomto případě jejich práce mít co největší sledovanost? Copak tohle už je za hranicí tvé logiky?
        • Rejsek
          Shlédnutí budou mít dost i po tom, co lidi přijdou z práce a pustí si to. Kecy děcek v livechatu po obědě nejsou rozhodujícím faktorem sledovanosti, ty logiko ;-)
          • ano to si pustí potom, v tom není kámen úrazu...ale potom jaxi postrádá smysl mít jakýkoliv dotaz v průběhu vysílání když se na to online nikdo nedívá, nemyslíš?... *7* to se pak nemusí ptát... "a pokud máte nějaký dotaz, napište nám jej tady dolů do chatu a my vám na něj s radostí odpovíme" *3*
    • frag.ment
      To víš, kdyby to vysílali navečer nebo večer, tak by jim asi museli zaplatit přesčasy.. *1*
      • těžko...všichni co tam jsou dělají buď na ŽL nebo jsou THP a těm se přesčasy neproplácí :) jedou na pevnou taxu nebo úkol *3*
  • "Akční pecka"? Tak to jsem zvědav. Z toho označení ale cítím další těžce průměrnou repetitivní střílečku, co díky mediální masáži dostane na Games 9/10.
    • Ano, je to akční pecka a hra roku. Pokud s tím máš problém, máš Smolíka.
      • V tvojí hlavě možná.
      • Rád bych připoměl, že je únor. Takže s tou akční peckou roku bych byl opatrnej.
  • Dobrý den,měl bych otázku:Dá se ve hře vypnout to vození za ručičku?Totiž jestli se daj vypnout ty ukazatele,které vám ukazujou kde máte dojít,kolik metrů nebo když máte třeba zapálit oheň v nějaký lokaci,svítí nad ním ikona a pod.
    • myslim ze se tam da vypnout uplne vse
      • Děkuji,tak budu nad hrou uvažovat,také mi vadí třeba to,když můžu/mám sbírat bylinky,tak zas tam svítí ukazatel/ikona na metry daleko.
        • tady je obrázek, je tam toho na nastavení nezvykle hodně, což je jedině dobře :)

          http://cdn1-www.playstationlifestyle.net/assets/uploads/2017/02/horizon-zero-dawn-hud.jpg
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    "Jak se tohle tvůrcům povedené, ale nijak výjimečné série lineárních stříleček povedlo"

    Nijak výjimečné? Čo je potom séria Call of Duty???
    • Píšou o Killzone ty pako.
      • frag.ment
        Chce to zapnout to co máte v hlavě pánové (Vlasta a Mindblower), než zareagujete...
    • To nevím, ale Guerilla CoD fakt nedělala *1*
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Prosím nech to nie je hype, prosím nech to nie je hype, prosím nech to nie je hype
    • Nech co nie je hype? Co to je meles za nesmyslny vety?
      • SugarCoffeeTeaRumBoom
        Nech tá hra nie je len veľký hype, neviem, ako Ti to mám vysvetliť primitívnejšie.
        V diskusii pod gameplayom asi nebudem myslieť Hanu Montanu.
        • Je to hype
        • No, ve zkratce - kdyby hra mohla byt "hype", tak by to mozna davalo vetsi smysl, ale jelikoz tento termin neexistuje, tak je tvuj prispevek o to dementnejsi.
          • SugarCoffeeTeaRumBoom
            Proste ma chytáš za slovíčka, áno, fakticky máš pravdu, ale tiež môžem povedať, že pod hrou som obrazne myslel všetko, čo sa tej hry týka, teda aj marketing, ohlasy a podobne. Teda tá celá hra a všetko okolo nej je hype. Dúfam že teda nie je a to je to, o čo tu v prvom rade išlo.
          • SugarCoffeeTeaRumBoom
            Pre rovnakých lovcov som si dokonca ukrátil zo života aby som Vám našiel že ako hype sa môže označiť ľubovoľná vec ktorá buď marketingom alebo proste len obyčajným nadceňovaním môže získať väčšiu hodnotu, než má. Toľko k mojim dementným príspevkom...
            http://www.urbandictionary.com/define.php?term=hype
            • V tom pripade si asi pouzil google translator k prekladu onech vyznamu, jelikoz si opet napsal naprostou volovinu. Za hype neni oznacovana samotna VEC, ale to co je okolo te veci, v tomhle pripade marketing. Neexistuje nic jako "hra je hype", neexistuje nic takoveho jakoze ten samotnej produkt, ktereho se to tyka, je hype.
        • Nevšímej si ho, dnešní české děti už prostě nerozumí slovensky. *2*
          • Bohuzel toto nema s tim zda nekdo rozumi slovensky nebo ne nic spolecneho. Jak si ocividne nezjistil, tak moje otazka nevyjadrovala to, ze bych nerozumel tomu co rika.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit