Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • DeDy
    Bravo Almost Human! Grimrock 1 jsem hodnotil 11/10. Grimrock 2 hodnotím 111/10. Jednička byla událost desetiletí, tohle je událost dvacetiletí. Tak a teď bych prosil, aby se třetí díl inspiroval Hired Guns.
    Má parta: člověk bojovník, ještěrka zloděj (dual dýky jsou pro řezníky), člověk mág, krysa alchymista.
  • Chci tvy triko!!!!! *14*
  • KingOfWorms
    hoši já mam Human Knight, Minotaur Barbar, Insect Wizard, Lizard Rogue (bo jak tomu řikaj), postavy vypiplany jak nejlip umim, itemy rozmisteny jak nejlip umim, a na hard je to peklo :) Ale fakt me to kupodivu bavi, je to opravdu výzva, sejmout nejaky monstra, kor v presile. Vzdy to nejak jde, ale musim vyuzit vsechny skills ve hre i v RL abych to dal. Prostě nádhera pro oldskool vykopávku jako sem já.

    Fakt jedinej problém je delší quickload, snad to zlepší s nějakym patchem... u mýho stylu gameplaye na tu loadovací obrazovku cucim nějak často. Jinak video supr, myslím že to lidi naláká, což je gut u tak dobrý hry která neni hajpovaná milionama USD...

    A nepodceňujte možnosti GeDoSaTo, ten downscaling GFX posune o lvl vejš (+ malinko sem si pošteloval Tonemapping na lehce tmavší a sytější, to bohužel přímo ve hře nejde). Vypadá to pak prostě nádherně. 2560*1600 > 1920*1200, převod se musí dát Lanczos. + kompatibility setting pro myš, kdyby někdo chtěl radu, pokusím se... GL!
    • ja myslim, ze krome str charakteru je na vsechno nejlepsi krysa (protoze s mutaci ziskava kazdej level +1 nahodne do statu, ale silu ma desne slabou na zacatku)
      • KingOfWorms
        je to možný, já partu postavil tak nějak dle citu a právě náhodný přidělování skills u krysy se mi nezdálo.. možná sem tu skupinu poskládal blbě, což bych se nedivil, jelikož sem s blbě poskládanou skupinou dohrál asi všechny RPG, kerý kdy nějaku skupinu měli.

        V tom asi tkví ten důvod, proč mám rád takovýdle složitější hry. Zustava tam urcitý tajemno... alespon pro mě :D
        • no neboj se, ja mel taky jenom jednoho krysaka, mam to rad ruzonorody *5*

          kazdopadne asi nejrozumnejsi slozeni party je vepredu dva s heavy a vzadu jeden caryfuk a jeden dex dual (nebo mozna ty strelny zbrane, on ten kanon ma docela velky cisla, ale na to jsem nemel koule, vetsinou strelci bejvaj nejslabsi)

          kazdopadne ted jsem dorazil i true ending a az po panovi ostrova mi skocili pandulaci na uroven 14, takze defacto s rozdelovanim bodu se da pocitat jen se 13, pokud nebude clovek grindovat respawny
          • ale krysak byl na konci silnej kouzelnik navic s velkou dex a dostatkem zivotu (za celou hru az na posledni urovni mu skocilo +1 do str, takze kazdou urovni silil), instectoidi kouzelnik byl proti nemu jak za groskudla
            • tak tohle decka nehrajou, teda minimalne nedohrajou, prvni zakys a jde to k ledu *5*

              ee, ja jel horsi sestavu, str melee, dual light-dex melee a dva magove (chtel jsem pokrejt vsechny skoly, ale kdybych si nejdriv precet, ze kouzel ma smysl jen par, vystacil bych radsi s jednim, nic nevydrzi, a v tech nejhektictejsich bitvach malovat dve ruzny kouzla je docela libovka)

              ale ten melee byl takovej prizdisrac, ani s nejlepsima, a navic dvema, zbranema nedaval tolik, co minotaur...

              nastesti ty zavarecni bossove byli snazsi nez par tech behem hry, co v uzavreny mistnosti s bandou boskoku zatapeli vic (i kdyz to bylo mozna tim, ze jsem mel plny kapsy krystalu a lahvi a nebal jsem se je pouzit *5*)
            • KingOfWorms
              zajímavý,to sem čekal vyšší lvl na konci.. já sem ted cca 10lvl a mam objevenejch myslím 50% úrovní, tak uvidim kde skončim já. Každopádně pak to rozjedu i s jinou partou kde zkusim toho krysáka :) 2x heavy weapon vepředu se mi taky osvědčuje, vzadu čáryfuk a dex dual takže vzásadě sem skončil u toho samýho co ty, jen s jinejma rasama. Na hard je to fakt extremne tezky, takze si myslim, ze sem tu partu moh poskládat asi líp. Jistý je, že sem se dlouho takhle skvěle u hry nebavil, natož u singleplayeru. Ach jo, kam se to vše posunulo, že takováhle hra je takřka unikát... no jo, sem už starej pes... to víš, přez 30... *1*
  • Lukyz
    Výbornej gamesplay, na Pavlovi je prostě vidět jak ho to baví! *1*
  • hm, že by som to predsa len odskúšal, v živote som žiadnu takú hru nehral, ale toto celkom nalákalo
    • Kinet1c
      hlavne ked to budes hrat prvy krat, vobec taku hru prvy krat, urcite to nehraj na hard, len tak pre istotu
      • tvl, ani mi nemluv, ja docela lituju, mi pripada, jako by levelovani bylo k nicemu, stejne mi casto zabijej nekoho na dve rany, evade snad nefunguje vubec *5*

        az jsem si zacal rikat, ze mozna stoji za uvahu si to dat priste se ctyrma melee (accuracy to umoznuje i z druhy rady myslim), aby mel kazdej brneni a zivoty...
        • mam barbar,knight a vzadu 2 x wizard, naprosta spokojenost. Jeden wizard haze jed lizko a dalka a druhy wizard stejne tak ohen. Sem tam uziji lahviku, ale umrti nejsou, zatim tedy...
        • Jeden kouzelnik se hodi :) Prece jen tam nejsou jen utocna kouzla.
          PS: ze zadu muzes utocit melee zbrani jen s nejakou dlouho a nebo musis pouzit vrhaci nebo strelne.
          • ogami
            Pri dvou bodech v accuracy se da utociit jakoukoli zbrani (kudla, mec) z druhe rady.
          • Stačí mít skill Accuracy na druhém levelu a jde útočit i z druhé řady, tady už to není o typech zbraní...
            • Mno to je ovsem skoda :(, zrovna tohle tam zachovavalo urcity rad. Takze opravdu muzes utocit mecem z druhe rady? Asi se tam vzdy ty dve postavy vymeni :D
  • Nebol v pláne náhodou aj Elite? Kam to zmizlo? :)
    • Keyz
      Petr Poláček se učí co přinesl další patch aby to pak mohl fundovaně hrát. Do té doby bude venku možná další patch a bude se to celé možná učit znovu. *3*
      • to sa uci uz 2 mesiace
        • Keyz
          To se zeptejte v podcastu. Třeba se to učí aby to měl za 1 *3*
  • Keyz
    Dík. Nakonec ten stream nebyl tak krátký :)

    Animace to má skvělé. Jak ten boss přesně nabíjí a vůbec pohyb nepřátel.
  • up_er
    tohle bude skvela hra stejne jako jednicka...super gamesplay Pavle jen tak dal *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit