Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smajdal
    Mě se to líbilo, beru to jako popkornovou oddychovku a zatím jsem spokojen. Volejník byl celkem votravenej a házel kyselý ksichty. Příště trochu zvesela, i když hra nebyla šálek tvýho čaje, vole.
  • dobrej gamesplay, takhle otravenýho ze hry jsou dlouho nikoho neviděl. Na mě to působí jako strašná ptákovina...
  • Vzdycky me tu na diskuzich pobavi, kdyz mnozi delaji z omezenosti konzole predsnost. Kde jsou ty doby, kdy hry tlacily vyvoj HW svetelnou rychlosti vpred a nam jen oci prechazeli...
    • Inquisitor
      No to zase taky nebylo moc dobrý, když ti nový comp po roce nestíhal.
  • Hru jsem si koupil a dohrál za 3 dny. Obrovské zklamání. Pořád jenom někam jdete, něco čtete, s někým mluvíte a sem tam někoho zastřelíte. Místo točení těch hranejch filmečků se měli věnovat hře samotné.
    • maros.goc
      a robil s v Max Paynovi a Alan Wakeovi niečo výrazne iné než v Quantum Break?
      • V max payne bylo rozhodně více těch akčních pasáží. Kupoval jsem to jako akční hru, místo toho jsem dostal ukecanou hru s příležitostým soubojem. Nehádám se, jen říkám jak to na mě působilo.
  • proc to hrajete,kdyz je to rozbity.ani se nedivim pri tech milionech konfiguraci pc. *1*
  • na mě to už z trailerů působí jako tak strašnej neherní blitek, že sem k tomu nabyl tak negativní vztah ještě před vydáním, jak už dlouho k ničemu *15*
  • uprava:
    hrajeme win10 only Quantum Break. Ignorujeme 90% hracskej komunity...
    • to neni win10 only, to je uwp *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit