zavřít
...

GamesPlay: hrajeme Commandos 2 v kooperaci

Taktickou strategii Commandos 2 už jsme v gamesplayi hráli. Kdo z vás tento klenot nikdy nehrál a nezná ho, může si oživit paměť v tomto videu. Jednou z příjemných vlastností hry je, krom skvělé hratelnosti při hře jednoho hráče, i možnost řešit situační hádanky a likvidovat nepřátele ve více lidech....
  • Helena Růžičková (anonym)
    16 souhlasí, 1 nesouhlasí
    pro redakci.
    Pěkně jsem to posral a tímto se omlouvám klukům, kteří včera moderovali Gameplay Commandos 2.
    Takže chlapi, přijměte tímto mojí omluvu včerejšího hejtu, který byl úplně mimo. Video jsem v práci nechtěl pouštět a ignorantsky mi okamžitě naskočila myšlenka "zase budou zmiňovat, jak byl óóbr problém hru spustit - tak jako jsem viděl už asi 20x v minulosti.

A večer jsem si to v klidu pustil a ve svejch 30 letech sem se začal červenat, jakej sem debil, že sem na Vás vyjel.

2 ravux.
    Frustrovanej ani ne, život mě zas tak netíží, jak si z jednoho mého komentu asi chtěl vydedukovat . Nikdy se ti nestalo, že si střelil od boku úplně mimo? Vím, v mém věku by se mi to už stávat nemělo. Dvakrát měř, jednou řež.
    20.1.2017

reagovat

• Tilwaen tiscali.cz
      14 souhlasí, 1 nesouhlasí
      Asi sis spletl server, sem do diskuzí se laskavé komentáře, omluvy, pochvaly a férová přiznání k vlastním chybám obvykle nepíšou.

Kudos, první vlaštovko.
      20.1.2017

reagovat

• solomon.short tiscali.cz
        5 souhlasí, 0 nesouhlasí
        ale je to od nej hezke, to musime uznat :)
        20.1.2017

reagovat

• MickeyMutant tiscali.cz
        0 souhlasí, 0 nesouhlasí
        Šance, že omluvu píše včerejší Helena Růžičková, je stejná, jako že ji píše Helena Růžičková.

Edit: a vlašťovka je v češtině odjakživa vlašťovka, žádná přep...ná "vlaštovka". Podle vzoru verlyba.
        20.1.2017 upraveno v 16:23

reagovat

• n (anonym)
          5 souhlasí, 0 nesouhlasí
          jj, nejdriv mu dali ban a pak ho jeste potupili tim, ze po jeho nickem se sami sobe omluvili *1*
          20.1.2017

reagovat

• Edwin (anonym)
          1 souhlasí, 0 nesouhlasí
          Přestaň mektat a konspirovat.....je tak neuvěřitelný, že se tatáž osoba přišla s odstupem času podívat na reakce ostatních a zpětně mu docvaklo, že se zachoval jak d*bil a veřejně se omluvil těm na který kéroval? voe.....pachatel se přece vrací na místo činu ;) a já si po druhym "přeměření" uvědomil, že sem se zachoval jako čúrák, tak proč nepřiznat svojí chybu. Není mi (už bohužel) 15
          20.1.2017

reagovat

0 souhlasí, 0 nesouhlasí
            a ještě sem se podepsal pod nickem, který tam defaultně zůstal z nějaké úplně jiné diskuze :-D
            20.1.2017

reagovat

• MickeyMutant tiscali.cz
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Hynku! Edwine! Heleno! Jsi to ty?
              20.1.2017

0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Karle, Hynku, Viléme :-D jo fakt jsem to já!
              20.1.2017

1 souhlasí, 1 nesouhlasí
              a dosvědčím to tím, že jsem pod nickem Edwin příspěl do diskuze k Planscape Tourment a posteskl si, že byl Baldurs Gate prostě stejně o mnoho lepší *16* *14*
              20.1.2017

• solomon.short tiscali.cz
              0 souhlasí, 0 nesouhlasí
              Micky je mistni blazen, nereagovat, nekrmit :)
              22.1.2017

• Overwatch tiscali.cz (Redaktor Games.cz)
      8 souhlasí, 0 nesouhlasí
      <3
      20.1.2017

reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.225.26.154.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.