Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Erien
    Nemá někdo zkušenosti s hraním přes net? Zkoušíme to přes game ranger, ale pořád to u toho druhého píše waiting for host.
  • jinak tahle hra se da hrat v pohode i na tu nejvyssi obtiznost. jelikoz se daji prerusovat/zrychlovat vsechny animace vstavani/klekani, dale pak odminovani, svazovani atd. jednoduchym klikem mysi hned nekam vedle.
  • pro redakci.
    Pěkně jsem to posral a tímto se omlouvám klukům, kteří včera moderovali Gameplay Commandos 2.
    Takže chlapi, přijměte tímto mojí omluvu včerejšího hejtu, který byl úplně mimo. Video jsem v práci nechtěl pouštět a ignorantsky mi okamžitě naskočila myšlenka "zase budou zmiňovat, jak byl óóbr problém hru spustit - tak jako jsem viděl už asi 20x v minulosti.

    A večer jsem si to v klidu pustil a ve svejch 30 letech sem se začal červenat, jakej sem debil, že sem na Vás vyjel.

    2 ravux.
    Frustrovanej ani ne, život mě zas tak netíží, jak si z jednoho mého komentu asi chtěl vydedukovat . Nikdy se ti nestalo, že si střelil od boku úplně mimo? Vím, v mém věku by se mi to už stávat nemělo. Dvakrát měř, jednou řež.
    • Overwatch
      <3
    • Tilwaen
      Asi sis spletl server, sem do diskuzí se laskavé komentáře, omluvy, pochvaly a férová přiznání k vlastním chybám obvykle nepíšou.

      Kudos, první vlaštovko.
      • MickeyMutant
        Šance, že omluvu píše včerejší Helena Růžičková, je stejná, jako že ji píše Helena Růžičková.

        Edit: a vlašťovka je v češtině odjakživa vlašťovka, žádná přep...ná "vlaštovka". Podle vzoru verlyba.
        • Přestaň mektat a konspirovat.....je tak neuvěřitelný, že se tatáž osoba přišla s odstupem času podívat na reakce ostatních a zpětně mu docvaklo, že se zachoval jak d*bil a veřejně se omluvil těm na který kéroval? voe.....pachatel se přece vrací na místo činu ;) a já si po druhym "přeměření" uvědomil, že sem se zachoval jako čúrák, tak proč nepřiznat svojí chybu. Není mi (už bohužel) 15
          • a ještě sem se podepsal pod nickem, který tam defaultně zůstal z nějaké úplně jiné diskuze :-D
            • solomon.short
              Micky je mistni blazen, nereagovat, nekrmit :)
            • a dosvědčím to tím, že jsem pod nickem Edwin příspěl do diskuze k Planscape Tourment a posteskl si, že byl Baldurs Gate prostě stejně o mnoho lepší *16* *14*
            • Karle, Hynku, Viléme :-D jo fakt jsem to já!
            • MickeyMutant
              Hynku! Edwine! Heleno! Jsi to ty?
        • jj, nejdriv mu dali ban a pak ho jeste potupili tim, ze po jeho nickem se sami sobe omluvili *1*
      • solomon.short
        ale je to od nej hezke, to musime uznat :)
  • cureman
    Hoši díky moc za Gamesplay. Velmi dobře jsem se bavil a díky Adamově nadšení jsem dostal chuť si to zahrát. Hrál jsem jen jedničku když vyšla. To jsem byl na střední a nebyl problém u toho sedět osm hodin denně, až jsem z toho měl bolení hlavy. Jen škoda, že vám nefungoval přenos z obou PCček.

    Jinak před chviličkou jsem na HumbleBundle koupil balík jedničky i s datáčem, dvojky i trojky jen za dva doláče a bude to tam jěště týden, takže doporučuji. Já si to jdu projet hezky popořadě od jedničky, pak dám desperados atd. Takže díky Adame, že teď nebudu mít na nic jiného čas :-)

    Takže ještě jednou díky a kdybyste to chtěli někdy zopakovat, myslím, že se nikdo zlobit nebude.
  • GOG verze na Androidu

    https://www.youtube.com/watch?v=qDI9qQqaKNc

    doprdele nějak mi to neposlalo ten odkaz :D
    • bukrr
      Tam ten odkaz stejně nepatří
  • GoG verze na Androidu
    Commandos 2 on Android
  • Problémy s hrou....

    Kupujte na gog a ne na steamu a je po problémech. Případně udelejte na tom mega pc dual boot na w7. 10 je stále problematická u starých her a gog nevím zda vše již pro 10 upravil.
    • No ja právě mám w7, přesto to nechce jet na widescreen :/ a kupovat znovu tu hru nevím no :D
      • Tak to hraj v kostce, za hodinu ty pruhy přestaneš vnímat.
  • Prosím, můžete mi poradit s tím widescreen rozlišením? Mám 1366x768, stáhl jsem si nějaký mod, na který odkazují snad všechny fora. Ale ten se mi shodí do erroru, že mi commandos přestane pracovat.

    Podle komentářů někdo psal, že to aktuálně už nejde a vysvětloval tam postup, že je potřeba nějaká crackunutá verze hry a pak to přehodit do složky steamu některé soubory. Což nevím, zda by bylo ideální :D. Tak jestli neexistuje něco, co jsem možná přehlídl díky =)
    • nedavno jsem to hral a ja tam mam 2 rozliseni 1280. to druhe je na widescreen a je to uplne v pohode. jako kdyby to bylo jeste na vetsi, tak bys tam poradne ani nic nevidel, jak by to bylo maly
  • Kde je prosím ten návod? Asi špatně koukám :(
  • DwaR
    páni, škoda skorého vysielania. ale aj za záznam vďaka :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit