Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejlepší hra jakou jsem kdy hrál, tahle hra je absolutní špička s tímto se žádný jiný titul nemůže rovnat. Kdo jí nehrál absolutně nepochopí a bude jen tupě komentovat a udělá ze sebe stupidní *12* .
  • Nad hra na nad stroj *14*
  • PS4 momentálně nemám, ale určitě ji plánuji (počkám na PS4.5) a tohle je jistě jedna z těch her které tuto konzoli tak říkajíc táhnou. Nicméně, neodolal jsem a shlédl konec hry a musím říci že tento typ konce je mi určitě milejší než dnešní klasika (nechci tu spoilovat takže to více rozepisovat nebudu).
  • Hra s tak krasnym zevnejskem by si zaslouzila alespon Bckovy pribeh a alespon trosicku realnou hratelnost.
    • reálný hry jsou nudný, protože reálný svět je nudný :) Jinak Uncharted má dobře podaný béčkový příběh, takže tvůj trolling je slabý...
  • Tak nevím, tad yuž se opravdu cenzuruje úplně vše, jděte se vycpat i s celým Olejníkem.
  • To je zase hype jak prase.. Jakmile vyjde konzolovka, herní weby začnou slintat a cpát to horem spodem - jako je to pochopitelné, protože ty konzolačky jsou předražené, takže se na prodeji přiživí větší parta, než na nějaké chudince PC hře, kterou stejně polovina hráčů ukrade a z té druhé půlky ji 90% taky ukrade a pak koupí v akci za třetinu. Nechápejte mě prosím špatně, soudruzi recenzenti, já na krádeži duševního vlastnictví nevidím nic špatného, protože jak říkal Bill Gates: "Dobří kopírujou, nejlepší kradou" a mnohé státy na kradení cizích nápadů a kopírování postavily celou ekonomiku a vlastně se tím všichni chováme tak nějak tržně, že. Ale ten hype by se měl dávkovat s mírou, protože méně někdy znamená více.
    • Nebreč, já taky PS4 nemám, ale Uncharted byly vžd ydobré hry, 1-3 jsem hrál.
  • U4 hraje na starou známou notu a už tam není nic co by nás překvapilo „hehe“ … takže je to jenom pěkně udělaná hra, které tupé ovce dávají vysoké hodnocení. Spousta jiných dobře udělaných her tady takové hodnocení nedostává.
    • Které?
      • Tywe no přece Mafia II
        • zahulíme a uvidíme *1*
  • Hru jsem nehrál a asi ani nebudu, není to můj šálek, ale útok trolů na Metacritic je ukázka zkaženosti současné herní scény.
  • Není to zloděj, je to vrah.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit