Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych si tu hru klidně koupil, ale s "PS3 Only" ať klidně zkrachujou a s cenzurou, ať si tiscali vylíže řitní rýhu...
  • Nejvyssi cas tady na gamesech vypnout diskuse...takova banda kktu snad neni ani na novinkach...diskuse tady byli vzdy odpad, ale to co je tady posledni dobou...
    • Nejvyšší čas vypnout tebe.
      • Jdi se pochlubit mamince, jaky jsi chlapak... :D
  • TheGGG
    Nejlepší je prostě David Ryneš, pozvěte ho někdy...
    • corfer
      Ty vole, toho nenávidim úplně nejvíc. Jeho recenze jsou totálně přeplácaný klišé a poslouchat ho mluvit je na úrovni sledování Šlágr tv...
      • TheGGG
        naopak, u toho se člověk alespoň zasměje, jeho letsplay RE7 byl boží, je to skvělá změna oproti těm ostatním sucharům...
  • Konzolista > hrej > sector > bonusweb > eurogamer > ? > games

    Gratuluji... :(
  • corfer
    Mně je celkově asi jedno co hrajete, ale není mi jedno, kdo hraje a z toho důvodu tento gamesplay vypínám. Když ve dvou nedáváte ani to, co Dobrovský třeba v gamesplayi Heart of Darkness sám, tak to je fakt na nic.
    • Souhlas, Poláčka ještě snesu, ale ten cukrář je v mých očích téměř nesnesitelný, nechápu, proč ho tak často zvou. S duem Dobrovský - Olejník to nejde srovnávat.
      • corfer
        Fakt hele, proč mu říkáš cukrář?
        • Jack1947
          cukrář dobrá přezdívka *1*
        • V jednom z minulých Gamesplayů bylo řečeno, že pekl dort pro jedno výročí Fight Clubu.
          • Coffin.Corner
            On pokaždé donese něco dobrýho, tak proto ho zřejmě tak často zvou... *4*
          • TheGGG
            wtf, ten černej dort pekl on? myslel jsem, že ten kuchař byl nějaký fanoušek a on teď pracuje pro games?
          • corfer
            :D Dobrý to se ujme.:D
      • TheGGG
        proč mu říkáš cukrář?
      • Kazdymu asi sedne nekdo jiny, treba mne se dobre diva na alese a pavla (ackoliv smutneho jako recenzenta neuznavam)
      • Olejník a Dobrovský jsou snad úplně nejhorší. Tihle jsou naopak v poho...
        • Já zas nemusím Norberta s Jáchymem, si nevybereš…
        • Paulcz
          Víceméně to jde, nejhůře dojebali asi retro Civilizace..
  • SugarCoffeeTeaRumBoom
    Keď prídem v sobotu ráno domov, môj motion je tiež niekedy caput

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit