Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • sorry diskizi jsem si precetl az ted.. 70hodin nahrano v podstate jen coop.. mam sundanych tak 60% fetaku max lvl a chybí mi namaxovat uz jen půlka ze dvou stromu.. kdybych si tu cetl co píšete tak bych si to snad neporidil.. boha a taková to je zábava.. neni to sim neni to ulitlost jako just case je to kruté dobrej coop.. což je to co me poslední leta mega baví.. az přidají pvp tak na to kaslu
    • v copu je příběh stejně blbej a vedlejšáky stejný jako v singlu. AI je stejně blbá jen odpadá AI spolubojovníků. Fyzika je stelně blbá. Grafika je stejně dobrá.
      • Jack1947
        Suma sumárům obhajovat to typem - Ta hra je blbost pro tebe protože nemáš s kým hrát a nebo že to je uvisoft je tím pádem invalidní. Když je to blbost. Division byla blbost taky ale uhrát se dala navíc solo tady to asi nejde když musíš korigovat stádo impotentních opic *3*
    • Rejsek
      Proč? Však pvp nebude open, ale 4v4. Něco jak je teď Divi 8v8. Takže si můžeš valit coop vesele dál a na pvp se úplně vysrat.
  • 1-2 byla super a mohla nést jméno Clancy tohle je strašný.Tom se v hrobě obrací.
  • První Ghost Recon byla hardcore taktická akce. Tohle je hra pro masu. Masa bohužel platí nejvíce. My ostatní si už kvalitní hry nezahrajeme. Tohle je jednoduchá blbinka a pěknou grafikou. Já jsem náročnější hráč
    • tak hlavně že si nám to sem přišel oznámit, teď zas pluj o dům dál
  • Za mě výborná hra. Jízdní model není nic moc, ale mě osobně to nevadí zvykneš si na to i to létaní je fajn celkově žádný katastrofalní problém to není mám nahráno něco přes 20hod. a pořád super hra hlavně mě baví ten svět a to je podle mě to hlavní za mě super... *4*
    • Rejsek
      Hra je fajn, ale bojím se stejného problému jak u Division. Za chvíli hře dojde dech a budou to zachraňovat DLC. Což se ale nakonec u Divi povedlo a za ty prachy (kupováno v prosinci po slevách) je to svinská porce zábavy. U GR:W to vidím stejně. Beta se mi po prvotní averzi nakonec líbila, ale počkám si, abych si hru nezhnusil. Konec roku to jistí :-)
      • grw nema ambice jako division
        • Rejsek
          Podle dosavadního promo bych řekl, že jo. Graficky je na tom rozhodně lépe a má stejný model. Coop sandbox, který je o hodně větší, než Divi (a ta rozmanitost úkolů nebyla ani v Divi nějaké terno), DLC-season pass, special skiny budou určitě taky za prachy atd.
          • Jack1947
            Já bych počkal hra ti neuteče a odliv hráčů snad nebude. Aby si třeba na to nebyl podobně jak s Division.

            Hlavně když tohle nebude jen bohapustej grind *4*
  • Heh,co tu ti uplakánci chtějí ? Musí hejtit cokoliv co jim nepadne do oka ..Typicky české
    • Zaklínače s milion otazníčky, meh příběhem, mrtvým světem a generickým balastem, pak jim to pořádně nahypovat a budou spokojeni. Ovečky teď vše automaticky kritizují vše od Ubi, Bethesdy a jsou strašně nezávislí a adorují nejvíce hypovanou AAA hru posledních let Zaklínače 3.
      • Femto, si to ty?
  • Shania
    pro ty kdo ma problem s letovym modelem, tak jako já, protože má jiné ovládací schema než je zvykem a hra to sama pořádně nevysvětlí.

    Jsou dva rezimy, hover a cruise.

    v hover je shift/ctrl nahodu/dolu WASD směr letu. pro přechod do cruise stačí držet shift + W několik vteřin, než se změní perspektiva kamery (lze taky vidět, že vrtulník začne klesat pokud pořad držíte W), pak pustit W (vrtulník si sám udrží výšku) a držet jen shift, W/S teď mění výšku letu, pro přechod do hover režimu stačí pustit shift nebo zmáčknout ctrl. S vrtulníky se pak dá lítat velmi snadno a dobře.
    • normální lidi na to přijdou po 2 minutach letu + výcvikové slidy..
    • Já sám nevím, na co si lidé na Ubisoft fóru tolik stěžují. Ovládání vrtulníku je podle mě v pohodě, v podstatě stejné bylo na př. v GTA a není na tom nic složitého. Myslím, že tam je plno jiných věcí, které by se daly vyladit lépe, rozhodně ne tahle.
      • ...lebo to su vrtulniky od UBI ! *15*
    • Rejsek
      Ovládání vem čert, na to jsem si nějak zvykl. Spíš mě sralo, že bojové vrtulníky neměly zaměřovač, nebo jsem si v betě alespoň nevšiml, že by se dal nekde zapnout. Je to v relase verzi jinak, nebo furt musíš pálit od oka?
      • Od oka :)
  • TheGGG
    jednou to koupím, až to bude opatchované, venku budou drivery a všechny story DLC a celé to bude do 1000,-. Beta byla spíš průměrná a fakt že nejde customizovat AI společníky, mě teda moc nepotěšil....
    • story dlc, ty máš dost
      • TheGGG
        pls bobánku, co se ti zase nezdá? Vyjadřuj se normálně...
  • Ja nevim, proc to tady furt tolik lidi brutalne hejtuje. Protoze je to Ubi? Souhlas s tim, ze to ma spatnou AI, tristni jizdni model a janevimco jeste. Jenze jsme to s kamosema zkusili v bete a hadejte co. Ono nas to bavi. I pres vsechny ty nedodelky a bugy. Takze jsme si to poridili a s lahvacem po vecerech mame pohodovej relax. Ta hra nam dava velkou mapu se spoustou misi na vyblbnuti. Jednou jdeme se sniperkama, jindy vlitnem do nepratelsky baze v APC, kdyz se neco podela, vytahne se kulomet a hura Rambo style. A ona je nakonec sranda se i nekomu vysmat, ze tu pretacivou mrchu neudrzi na silnici. Litat se taky da naucit.
    TLDR: neni to kdovijakej klenot, v singlu se to asi moc dlouho hrat neda, ale nekomu vykladat, ze je hlupak, kdo to koupi, indikuje spis neco o pisateli... Sto lidi sto chuti, vime?
    • Presne protoze je to Ubi, trefil jsi hrebicek na hlavicku. Kdyby to vydala nejaka neznama firma nebo dokonce nekdo CZ, treba Warhorse, tak z toho tady vsichni aaachaji stestim *3* For Honor v bledemodrem to same...
    • Ano, sto lidí, sto chutí, ale i hono nějak chutná. Já proti Ubisoftu nejsem zaujatej a R6 Siege je podle mě i přes jeho stoupající popularitu pořád nedoceněnej. Blood Dragon nebo Gunslinger mě i přes ty klasický ubi open world nesmysly bavily, ale tohle je přesně ten samej případ jako zbytek jejich produkce sázející na open world, průměrnost a hloupost hráčů. Taky bych se moh nalejt, abych se přiblížil cílovce a tu hru si užil, ale radši si zahraju hru, která mě neuráží tím, že předpokládá, že jsem hňup.
    • flash789
      tak jak jsi zminil ten lahvac tak je zcela jasne ze to je hra pro tebe:)
      • Jo hra me v coopu bavi, takze se da rict, ze je to hra pro me.
        Ty nepijes alkohol? V poradku. Ale jestli si myslis, ze jsi kvuli tomu nejak lepsi, mozna by ses mel zamyslet, jestli svuj cas nevyuzit nejak smysluplneji, nez trollenim na gamesech ;)
        • flash789
          Ja myslim ze Ein preußischer Kriegsheld nize to vystihl dokonale a ja ti nemam vzasade uz co rict:)
      • Presne, slitej parecek
  • Rejsek
    Já si to snad koupím už teď, i když jsem chtěl počkat, až to opatchujou, jen aby měl Ubisoft včas prachy na další gamesu, ze které tu pár lidem popraskají žilky v mozku :-D Je strašně vtipné sledovat, jak moc to pro některé znamená :-D
    • připrav se, že z tebe bude hrdá UBI ovce a kdo ví co ještě :D :D
      Ještě že mne nezajímá co ostatní melou :) Navíc jak se říká. Podle sebe soudím tebe :) Srrát na hejtry, neni to stará dobrá jednotka Ghost ale jistě to je hra, která zabaví na x desítek hodin. Mých 30 hodin uteklo jak voda, čisté tři regiony, posbírané zbraně a složky královraha ( v těch třech regionech ). Prostě pohoda.
      Uplakánci prudí, protože má hra Denuvo a oni si ji tak nemohli v den vydání stáhnout z jejich oblíbeného warez fóra
    • Pozor nejsou tam zombici! Aby si pak nákupu nelitoval.
      • Rejsek
        Ty mě stalkuješ? :-D To je cool, ještě mě nikdy nikdo nestalkoval......ale asi si teď začnu raději hlídat spodní prádlo venku na šňůře, aby se mi náhodou neztrácelo :-)
        • Zas tak si nefandi, Jsem si pročítal diskuzi a vzpomněl jsem si na tvůj blbý nápad se zombikama v Divisionou. *7*
          • Rejsek
            ...ok promiň, už chápu, tvé přímočaré a nerozvinuté myšlení jen dostalo neodolatelné nutkání zareagovat na můj >SUBJEKTIVNÍ< a bezcenný názor u úplně jiné hry :-D... v pohodě ;-)
  • flash789
    dalsi tupa hra od Ubisoftu kterou kdovi proc plno lidi hraje, jak to ten Ubi dela nechapu. Bud maji nejakou zarikavaci formuli nebo jsou lidi blbci a zerou jim to i s navijakem.
    Chvilku jsem to hral. asi 15 minut a za tu kratkou dobu tam bylo tolik pitomosti ze bych brecel. byl jsme u nejakeho kostela ktery nemel dvere, proste misto nich tam byla dira o velikosti 3x3 metry, projel by tudy pomalu autobus. Po stranach te diry byli dve sklenena okna tesne vedle te diry. Jeden z vojaku co byl se mnou chtel jit dovnitr kostela tak proskocil tim sklem, to ze 5 centimetru od nej je vchod jak kravaa mu bylo jedno. Dalsi vec na kterou jsme nechapave kroutil hlavou bylo ze mezi kostelem a strani venku byl vzpricenej vrtulnik, nekdo tam s nim proste blbe pristal prede mnou. Jen zkusmo jsme do nej chtel nastoupit, skutecne se tak stalo ale co jsem necekal ze ten debill nahodi motor a roztriska celej rotor o ten kostel, pak tam sedel jak pitomec a cumel. Ja nevim, tohle fakt hrajete?
    • kostel bez dveří? hráč, co blbě přistál s vrtulníkem? ty vle, tak to fakt hrát nebudu. dík za varování
    • Flashi, vím že to bude šokující zjištění, ale je to stále jenom hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit