Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • šel po steamu a counter striku , a heslo sem měl dobrý 6písmen + 4 čísla a nikomu sem ho nepučoval
  • je tam mimo koopu i nejakej multiplayer?
    • Rejsek
      Zatím ne, ale bude pvp.
  • Je škoda, jak je ai hloupá a vaše jednotka má velice omezené možnost. Fyzika vozidel a letadel je neuvěřitelná. Nikdo od toho nechce simulátor ale GTA V je fyzikou a pocitem z jízdy někde jinde... Tohle je celkem parodie.

    A další obtížnost ai moc nemění a pak klidně nevhodně oblečen se maskujete ve křoví pár metrů od nepřátel. A jejich reakce jako povolat si kámoše atd... to se brzo ukouká a funguje to je neustále stejně jako ve FC4 :(

    To mě ten MGS přišel znatelně lepší. Hlavně si mohu udělat svoje kevlarové vousy.
  • Lukass
    Jak muze Grygar rict ze hra ma skvele gunplay, vzdyt je to parodie na strileni. Boze takovej odpad a kluci sou z toho odvareni jak maly deti, fakt nechapu
    • N0isy
      Vždyť jsi na Gamesech. Na podobné ptákoviny už musíš být zvyklý. Vždyť takové veledílo jako TLG tu dostalo 5/10 a hry se tu srovnávají s úplně odlišným žánrem. *7*

      Jediný, kdo tu partu zde zachraňuje je Miloš. *thumbs up*
      • to veledílo není veledílo o proti shadow of colosus je to výškrab asijské kloaky.
      • To veledílo dostalo pětky i jinde plus hromadu šestek tak nebreč...
  • Tohle je hra fakt o ničem, kdyby teď byla zadarmo na Uplay tak ji možná aktivuji ale stahovát a hrát to může jenom blázen
    • Naprostý souhlas. FarCry, AC, WD1,2 GR Wildlands, MGSPP prostě hry s otevřeným světem je to nejhorší co mohlo herní průmysl potkat. Jdi z kopce do kopce, tady zbírej dřevo a kámen (FC Primal), tady zase šrot (Mad Max) zaber základnu, dělej stále dokola ty samé úkoly a takto opakuj 20 hodin. Toto nejsou hry, ale otravné simulátory chození. Co na tom ty lidi baví nechápu. Zlatý Doom 1,2, Heretic, Hexen, Duke Nukem 3D, Blood, nebo staré dobré RTS - Warcratt, Red Alert apod.
      • TheGGG
        no ty vl, prvně kritizuje open worldy a pak se na konci vytáhneš s naprosto st*idníma arénkovíma střílečkama bez děje a zajímavých postav, kde jen držíš tlačítko myši a přebíháš přes lékáčničky...
      • Otevřený svět je výmluva aby hra chtěla GTX 1070 a optimálně GTX 1080,,,
        střílení ve hře je komedie, pohyb taky, boj je o čem ? doprava je totální komedie a nehrabe se ani na GTA san andreas,,,

        ta hra nemá nic co bych chtěl pochválit,
        prostě vykradačka FC a Division a nějakým zázrakem i Just Cause ale zároveň je s toho mutant který nestojí ani za warez kradení,,,

        lidi si stěžují ve většině her na downgrade grafiky
        prakticky všechny hry co vyšli v roce 2016 čest výjimkám které spočítám na prstech jedné ruky

        hry jako tohle jsou DOWNGRADE lidského rozumu
        • tak to chápu všichni trollové co tu trollí open wordy nemají prachy na nové železo a na jediné co se zmůžou na takovéto projevy zavisti v chatu.
      • michaliuz18
        open world hry treba vedet aj spravit a jediny kto udal kvalitu otvoreneho a velkeho prostredia je witcher 3 , kde aj kazda vedlajsia uloha mala pribeh, rozvijali sa dalej, mali rozne konce a nikdy si sa nenudil lebo vsetko malo svoj zmysel. A nie open world a lá ubisoft ze tona nepodstatneho obsahu a repetivnych uloh, ako najnovsie prehypovany horizon ktory je tak maximalne na 8 bodov. Len kazdy je zaslepeny lebo to ma krasnu grafiku a prostredia pritom je to plytka a prazdna hra. Tak ako wildlands
        • Je docela vtipné, že někdo považuje Witchera 3 za open-world, je úplně bizarní, že někdo považuje Witchera 3 za povedený open-world...
          • jj vsetci sa bavime :) kazdy predsa vie ze je to koridor moba right?
        • flash789
          Witcher 3 ma jeden z nejhur udelanych open worldu vubec. Vzdyt uz ty otazniky jsou tercem vtipu vsude mozne. A jinak tam nic neni, stromy, trava a vsude topivci..strasna nuda ten svet tam.
          • michaliuz18
            jj, to bude ten dovod preco ma hra tolko oceneni a preco bola hrou roka 2x po sebe :) rozum
            • ocenění má každá druhá ptákovina, ohánět se nějakými oceněními je nejtrapnější, co jsi mohl vyplodit...
          • 1. polku tych otaznikov si musel najprv objavit skrze rozhovory, questy alebo dokumenty
            2. podstatne je co sa pod otaznikmi skryva a W3 ma podla mna najlepsie spracovane nepovinne questy ake som kedy hral - aj nahodny quest niekde vprdeli mal hlavu patu, napatie, zvraty a hlavne bavil...
            3. stromy, trava...really? to je tvoj argument? hral si to vobec?
            4. ano, W3 ma aj kopec balastu ale vyhlasovat ze ne najhorsi open world je blbost - AC alebo Far Cry su na tom omnoho horsie (Wildlands som nehral nechcem sudit)...
            • GGG na prstoch jednej ruky? toto je uz lacny trolling, povodne som tu mal vypisanych cez 15 questov co som si zapametal len z hlavy, ale naco s tebou stracat cas, ked vy potrebujete nieco hajtovat a trolit a teraz je to W3...fakty pre vas nie su relevantne...
            • TheGGG
              to ovšem nebyli vedlejší questy... vedlejší questy byli vždy originální, i zakázky byli většinou něčím zajímavé. Takové ty puntíky na mapě kde jsi jen zabíjel bandity, to tam bylo pro pár masochistů, ale nebylo to považováno za quest...
            • Nezlob se na mě, ale přemýšlím, zda jsi W3 vůbec hrál. Ty kvalitní vedlejší questy by se daly spočítat na prstech jedné ruky, zbytek byl jen klasicky náhodně generovaný obsah (banditi, hnízda atd.). Jinak ten svět byl podobně prázdný jako všechny jiné open world hry. I proto mně třeba více vyhovoval u Zaklínače druhý díl.
            • Witcher 3 má naprosto mrtvý open world, který v podstatě na tebe ani nereaguje, nejsou tam prvky náhody, jsou tam tuny utopenců, pořád stejné oblasti, naprosto totožné vesnice se stejnými chaloupky a nejhorší je, že ani hlavní NPC nereagují na tvoji progresi ve světě. Witcher 3 je nulový open-world, je má tuny bláznivých fandů....
        • Ano s tvým názorem souhlasím. Proti Witcherovi 1-3 nic nemám, ale open world ala Ubisoft fakt ne.
    • To urcite ne. Tohle napsat muze jenom blazen.
      • Už vám není pomoci, dobrou hru už ani nikdo dělat nemusí když vám stačí tohle....
        • Netusim, co je na tom spatne. Coop s kamosema, velkej graficky krasnej svet, hrajem si na specialni agenty s nocnim vidednim, sbirame zbrane a vylepsujem postavy. Co chces jako? Let do vesmiru?
          • když netušíš tak se ji nezastávej nebo vypadáš komicky, to že se ti hra líbí znamená že hry bereš jako
            relax a kupuješ každou novinku co vyjde,,,

            když napíšu že ta hra je o ničem tak to tak je nebo je pro tebe zábavní letět přes půlku mapy za žlutou tečkou kde zabiješ 5 NPC které ti skočí do rány a hned na to dostaneš další tečku a takhle dokola ??

            ty vole bych ti vzal občanku a pc vyhodil oknem
            • TheGGG
              no vyhazovat někomu PC a občanku oknem protože nehraje military simulátory, ale arkády z tebe fakt dělá velkého drsného g. i. joea.... *1* *1*
            • Ja netusim? Ja bych rekl, ze tusim az moc dobre, ale odmitam to resit, jelikoz je to naprosto zbytecny. Kdyz napises ze hra je o nicem tak NE, TAK TO ROZHODNE NENI. Ty nejses zadnej mistr "faktu", tak tady nesypej jakysi moudra.

              Ano je pro me zabavni letet pres pul mapy, na miste urceni vystoupit, zhodnotit situaci, kolektivne zabit NPC a vubec se pohybovat v tom svete. Proc? Protoze ta hra vypada pekne a dobre se hraje, hraju ji s kamosema a ta esence tyhle zabavy je uplne nekde jinde. Ze ty v ty hre chces hrat asi jakejsi World Cyber Games a bejt nejlepsi Kungen z Cesky republiky v coopu potazmo singlu, neni muj problem a rozhodne te to nepasuje do pozice rikace faktu.

              NPC mi skoci do rany? A jak bys to prosim te vyresil? Maj ty NPC prestat chodit? Kryste pane... Nauc se radsi psat, musel jsem ten zblitek plnej naprostejch jazykovejch nesmyslu cist asi trikrat, coz znaci to ze tva obcanka je pravdepodobne uplne cerstva a nebo ses proste jenom debilni. Takze sam pozadej nekoho aby ti obcanku vzal a PC si vyhod z okna sam.
          • na hrach s otevreným svetem není nic špatneho, jen je problem že tohle je kopírka GTA/Fra Cry a nemá nic společného s koreny serie ghost recon
            • Ne, problém je, že je to další ubifail pro nenáročné publikum, což je evidentně problém menšiny.
            • Ano to nema, a co s tim? To se mam uplne pos*at? Ma se mi zborit svet jako tady panu GT? Je jina doba, hry se meni tak, aby vyhovovaly novym "hracum".
  • a jak
  • čau , můžete mi pomoc ? mám problém , někdo mi hackl učet na steamu , zažádal jsem o nápravu , ale nedošlo mi že má přístup i emailu . Takže si nové udaje našel změnil přihlašovací heslo k emailu (to jsem vyřešil ,naštěstí email mám spárován s tel. ) ale když jsem to napsal na podporu jako doplněk ,že bych to potřeboval poslat znova tak se nic nedělo až to ten buzík ukončil (ten ticket) a založit novou nejde furt to hlásí váš limit byl vyčerpán ( na založení problemu) . Neví někdo co stím ?
    • TheGGG
      spíš rusák nebo číňan, to chce na ně poslat johna wicka...
    • Asi nejakej skurvenej arab. Bili tohle nedelaji
    • Napiš přímo na podporu steamu. Napiš jim jméno účtu a adresu. Asi budou chtít nějaký další info ohledně tebe pro ověření.
      • nebo spis kam
        • Kam? Kam mas jako napsat? Delas si srandu nebo si zabrzdenej? Napis na ministerstvo spravedlnosti... Stranky steamu - podpora - nemohu se prihlasit - muj ucet byl ukraden. Jsi tak blbej, ze jsi nekomu poslal udaje, uz je mi to jasny. Na podpore ti pomuzou a ty zacni pouzivat mozek.
          • By mě zajímalo, co si tim agresivním přístupem kompenzuješ :) Nu což, jednou se ti to nevyplatí, bobe.
            • Krescz
              to je tak když máš heslo typu: 12345 a půjčujes acc někomu ze školy :D dobře ti tak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit