Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • michaliuz18
    jak mluvite o tom ze fc 4 je rovnaky jak trojka .... a co teprv call of duty? od prveho modern warfare to je stale to iste, .. ten isty zaklad, tie iste animacie, pohyby, ukazovatele.. zaklad hry proste to isté .. ze tam vylepsia grafiku je nič .. fc pojde asi rovnakym smerom , je to pekna dojna krava, o rok ci dva tu bude far cry 5 a vemu jed ze bude vyzerat opat rovnako
    • Ano to máš pravdu...Jenže CoD dělají 3 značky (vývojářů) tudíž jiný příběh,prostředí atd...stejnou grafiku to má ale když Hraješ CoD WaW vs CoD MW nebo Black ops vs jeden z nich........Ale zase porovnávat CoD MW 2 vs CoD MW 3....to už je stejný jako porovnání u Far Cry 3.a 4.....nebo Assasin 2 a 3 díl...
      Je to snad logické že to bude trošku podobné když je ta hra dělaná na díly......Jako u filmů ne? Jedině kde je rozdíl je když máš 1 díl z roku 2005 a druhý 2012 jako Star Wars ze 70 let a 3 díl 21 století :-D Mafie1 a Mafie 2 je něco podobného :-D
      Ano tam je kritika na místě, vše co bylo v Mafii 2 nepovedený nebo vám něco chybělo jste mohli psát a kritizovat jelikož byl rozdíl 8 let to samí Oblivion vs Skyrim či GTA všechny díly

      Far Cry 4 je první díl co udělaly hned po roce předchozího díl, třeba Far Cry 2 je 2008....Far Cry 3 sklidila po světě slávů a úspěch tak proč to nezkusit dál...
  • kluci s váma je dicky legrace
  • Hmm. 69 příspěvků celkem, z toho 75 nových. Cenzore jsi fakt pyča.
  • mám jediný problém s lagujicí myší?...při jakýmkoliv grafickým nastavení...nemáte někdo řešení, co s tím?
    díky ;)
    • Zkus originalku *3*
      • Myslis tu originalku co spadne po otevreni prvnich dveri ve hre? Za 1200 sem dostal desetiminutovy intro a pet minut hry. Abych se dostal dal musel jsem sehnat na netu fix, to je krasny, jenze diky tomu fixu nemuzu mit vlastni profil ani hrat hru online. To je ta tvoje originalka?
    • Existuje na netu nejakej fix, ale jak se presne jmenuje a kde ho najit nevim. Zkus hledat
    • hraj to na gamepadu
  • Mám za sebou 20hodin hraní a jsem v polovině ,, Fakt super ale asi proto že sem far Cry nikdy nehrál. :-) :_)
  • Tak neviem , ale ešte predvčerom som kúpenú originálku nemohol spustiť a po štarte čumel ma čiernu obrazovku a čítal hlášky ako Ubisoft pracuje na odstranení problému. Tak som sa nazlostil a stiahol som z warezu injektor na dvoj jadro ( mám 3 jedrové AMD) , ktorý tam , ktosi vyložil a patch s crackom a div sa svete hra sa mi rozbehla aide na stredné detaily úplne v pohode. Nie že by mi to vyhovovalo, ale to v bubdúcnosti ak si budem chcieť zahrať riadne kúpenú hru, tak sa budem musieť spoľahnúť na pirátov , že skôr vyriešie problém s hrou, ako samotný vydavateľ?
    • Ten injektor obsahuje vir, ja bych si do komplu nic takovyho nikdy nenaistaloval.
      • prakticky všechny cracky a warezy jsou viry (antivirák hlasí poplach), ale ničeho se nemusíte bát je to poplach planý.
        • jo plany poplach.... pak nemaj bejt botnety :)
      • Ten injektor neobsahuje vir. Je to falošný poplach. Písali o tom viacerí.Antivirák mi minule ukázal , že je vírus aj progam z old games ktorý spúšťal starú dosovskú hru vo Windows 7. To sa mám pozerať na hru na poličke a čakať kým sa Ubisoftu uráči spojazdniť hru ktorú mi predal , ako hotový produkt? No ja už nedám do kompu nič od Ubisoftu pokiaľ to nebude vo výpredaji so všetkými DLC a záplatami. Posledné dva nákupy (AC Unity a FC4) mi riadne odobrali chuť kupovať v predobjednávkach.
        • Me hra slape v pohode se jeden z tech co nemaji zadne problem.Tak predobjednavat muzou dneska uz jenom blazni, nic proti casem na to taky prijdes. Ja jednou takhle stahl taky jakousi warez zaplatu a natahl sem si do komplu neskutecne bordel, od te doby uz nikdy
    • V budoucnu? Pro me uz naprosto bezna zalezitost. Poprve sem to spatril u Mass Effectu (2008). Koupil sem originalku, ale po nainstalovani to po me chtelo origo cd (o.O). Gamehouse moji reklamaci neprijal tak sem si musel poradit sam a stahnul no-cd crack. Vsechno fungovalo a domnival sem se, ze uz neco takoveho nezaziju. O par mesicu pozdeji stejnej problem s Falloutem 3. Ja uz dneska crackuju svy koupeny hry naprosto bezne aspon me neotravuje steam nebo nakej jinej malware a nevyskakujou mi priblbly achievmenty.
  • necelejch 10 minut jsem koukal a toho hitlera bych pleskl u toho hraní
  • ja hral FC3 a vsude psali ze otevreny svet tak jsem chtel jit autem hned na zacatku kam chci a napsalo mi ze opoustim oblast mise nebo tak neco a pak mne to vratilo tak jak otevreny svet jsem to hned vypnul
    • No jo když je někdo blbej.
      • proč blbej psalo že otevrenej svet ne? tak jsem myslel ze muzu kam chci a nepustilo me to
        • No víš chlapečku to bude asi tím že jsi měl něco za úkol. Až by si to udělal potom si můžeš dělat co chceš.
          • to ovšem neni nejlepší gamedesign, v takovém GTA máš na začátku taky úkol, ale hned můžeš jít skoro kam chceš
            • Ostuda je že někdo nedokáže vydržet ani pět minut u mise.
            • v GTA se dostaneš do 99% mapy, krom nějakých interiérů co se otevřou až příběhem, nebo tě to hodí do lokace kterou musíš prolézt když to po tobě hra chce, jako ta zimní mise na začátku GTA V, nebo hrad Helgen ve Skyrimu.. rozhodně lepší řešení, než nápis že jedeš mimo prostor mise a že tě hra zabije když se hned nevrátíš, to je u open world hry dost ostuda
              • Reakce na příspěvek:

                Je to herni mechanika FC4, nerikam ze me se to libi, nevim proc to tak je, ale akceptuju to. Jinak ja kdyz plnim misi ,tak plnim misi a okolni veci me nezajimaji
            • Skoro :(
    • Tys chtel nekam jit autem? To se nedivim ze te to nikam nepustilo, autem se totiz jezdi, a ne chodi
  • Zmíky, jejichž názor sdílim - totiž že FC4 je FC3 akorát se čtyřkou na konci :) neni potřeba brát negativně. FC4 je zkrátka FC3 se všema dobrejma i špatnejma věcma, navíc jako bonus některý drobnosti ze všech předchozích dílů (posun času spaním v posteli, odlákávání nepřítele házením kamenů a hlavně velkej dvoubombovej acetonovej autogen :DDDD). Kapku mdlejší příběh, kouzlo hry spočívá mnohem víc v oné "virtuální turistice" a otevřenosti světa, než v sp kampani. FC3 vás na začátku hry chytlo za vlasy a táhlo vás celou hrou, zatimco vy jste se marně snaželi odrážet patama a mít nad příběhem navrch ;) a vy jste nechtěli nic jinýho, než zabít Vaase, pokud možno hodně dlouze a hodně bolestivě :). FC4 je příběhově oproti FC3 taková podivná polívčička v krásnym světě. Ale hraje se to hezky i to hezky vypadá, nepadá to a oproti zbytku internetu jsem asi ten vyvolenej, kterýmu FC4 zatím funguje bez bugů a obtíží :).

    Je to pěkná hra a kdo zrovna v poslední době nedohrál po desátý trojku s tim, že "už nikdy", ten si FC4 užije :).
  • Ani do půlky to nešlo, dopad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit