zavřít
...

GamesPlay – hrajeme hororovou akci Prey

Zpočátku jsme v redakci litovali, že se Bethesda rozhodla nerealizovat původní westernovou sci-fi verzi Prey 2, ale teď jsme naopak rádi, že značku svěřila do rukou tvůrců ze studia Arkane. Vytvořili totiž herně, příběhově i technicky parádní hororovou akci, která nabízí desítky hodin špičkové zábavy....
 • Duc (anonym)
  0 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Tak tahle hra je naprosto příšerná, nudná, graficky doslova odbouchnutá !!! První PREY na Compu byla parádní a plná originálních nápadů, u kterých se člověk nenudil. Jedničku jsem si s chutí zahrál několikrát, ale tenhle nový propadák PREY, ten jsem asi po deseti minutách hraní běžel okamžitě vrátit.
  Nemá to na PS4 vůbec co dělat. VTuhle novou hru bych viděl jen na Comp za 300,-Kč. Víc bych za to nedal ani pětník. A možná, že ani za 300,- to není. Možná tak za 39.-Kč, to je vzhledem k šílenému zpracování hry optimální cena. *10*
  24.6.2017

  reagovat

 • Schizo (anonym)
  2 souhlasí, 11 nesouhlasí
  První prey byl plný originálních nápadů. Portály, puzzly, hrátky z gravitací, původ hlavního hrdiny a slušný příběh. Dále měl perfektní hudbu Jeremyho Soula. Tohle vypadá jako bezduchá míchanina vykradených nápadů ze všech her, končících slovem "shock". Sežeňte si radši Prey 1, pobavíte se více.
  18.5.2017

  reagovat

 • Johnny facebook.com
  1 souhlasí, 0 nesouhlasí
  Libová hra, ale divný je že sem si dal že hraju za ženskou, ale uj stín vypadá podezřele chlapsky :D
  17.5.2017

  reagovat

 • lol (anonym)
  8 souhlasí, 13 nesouhlasí
  Sterling: "System Cock." 5/10.
  16.5.2017

  reagovat

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

Přidej příspěvek

Přistupujete z neznámé IP adresy 54.224.44.168.
Opište kód z obrázku:   (Kód je nečitelný, ukaž jiný)

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.