Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Akorát ho hraju (D2) s fan modem median ultimative,neskutečně propracovaná a parádní záležitost :-)
    • podle me diablo uz nikdy nikdo neprekona.
      Misi se tam velkej rozpocet a az umelecky citeni pro gotiku a satanizmus.
      • Doporučuju vyskoušet,jeden z nej modů vůbec a dle mě nej na D2.
        • Vypada to super, zkusim, diky :)
  • Zdravím redaktory z games.cz. Můžu se Vás zeptat na jednu otázku? Adam neumí česky? Ne že bych byl nějaká konzerva nebo extrémní vlastenec, ale zkrátka mi nepřijde normální prokládat každou větu anglickým slovem, případně celým slovním spojením. Už minule mi to u nějakého videa s ním vadilo a tentokrát už to bylo přes čáru. Jinak mi přijde super, má zajímavý hlas i názory. Jen tohle mi trhá uši pokaždé, když ho vidím (a slyším).

    EDIT: Už vím u kterého, u Watch Dogs 2.
    • Tyhle gramar-fasisticky nazory vubec nechapu. Jakobys nemel jiny starosti nez bazirovat nad naprosto irelevantnima vecma.
      Rozumnels mu? Rozumnel. Tak neres..
      • nerozumel
      • fasisticky? ty se asi dobre nenarocnej i d i o t...
        • http://www.urbandictionary.com/define.php?term=Grammar%20Nazi
      • Zagro
        Za to tys tomu moc neporozuměl :)
  • D2 ma podle me nejlepsi doprovodny videa a pribeh vsech dob. Pokazde mi u kazdeho aktu naskakuje husi kuze.

    Mimoto ma d2 zatim nejlepsi zvuk co jsem kdy slysel. Poslouchejte nekdy obchodnika v druhem poustnim dejstvi jak si obcas prehodi nastroj co ma v ruce (sekerka?) jak svisti zvukem v prostoru *2*

    Pokud mate moznost, zahrajte si to na dospelem hifi, nemyslim 5+1 z Alzy, mam na mysli dospely hifi ze studia s aspon prumernym DA prevodnikem. Objevite uplne novou uroven zvuku d2 a to v kazdem dejstvi.
    U zadne jine hry jsem nic podobnyho neslysel..
    • Zagro
      Jen namátkou, hudba ze Stínů nad Rivou nebo Lost Edenu strčí hudbu z Diabla do kapsy jako nic :) Dělám si srandu, každej má na hudbu svůj názor. Ale slyšet a vidět ve své době Lost Eden bylo něco neopakovatelného. Dost možná nejlepší herní soundtrack všech dob. Cryo celkově mělo naprosto špičkový hry a zasloužily by si hned několik gamesplayů od redakce.

      SOR
      https://www.youtube.com/watch?v=bgJ_r9hyFK0

      LE - čas 14:30 to se nedá zapomenout.
      https://www.youtube.com/watch?v=twbDhMNEwH8
    • Nabízí se tedy myšlenka, že si ještě hodně her neměl možnost vidět a slyšet :-) Nic proti Diablu, mám tu hru moc rád, jedná se o perfektnbí kultovku z dětství. Ty zvuky o kterých píšeš - jo najede ti nostalgická husí kůže, ale.........zaprve je to subjektivní a zadruhe jsem přesvědčen, že jsou jiné samply a hudba z her, které jsou ještě o level vejš a hráči je mají pod kůží ještě o centimetr hloubš
      • Tristram hudba z Diabla patří k topu.
      • Co to meles, ty jsi zhulenej nebo co?
        A23 psal o 2 vecech:
        1) o kvalite videi
        2) o kvalite zvuku

        Nikde nepsal nic o tom, ze by mu naskakovala husi kuze ze zvuku, to se tykalo videi a pribehu.
        Zvuk urovne diabla opravdu jiny hry nemaji, protoze ho komprimujou do mp3, ktera 90% hracu bohate staci, protoze maji prave zminene 5+1 z alzy a kakaji z toho ze jim to umi zadunet.
        Dospely hifi o kterym psal a23 je uplne neco jinyho, podle toho co jsi napsal jsi nikdy nic takovyho ani nevidel (ne ve vylohach kramu takovy veci neuvidis a v datartu taky ne).
        Az si to nekdy na necem podobnym zahrajes tak teprve pochopis co myslel tim zvukem, do ty doby o tom radsi nemluv, protoze vubec netusis o cem je rec.
  • Já jsem to (D2) kdysi hrál tuším i s datáčem tak do 3/4. Tenkrát ještě nebyl běžná věc respawn a přestalo mě bavit furt kosit ty suchary a tahat z nich loot.
    Zato D1 jsem rozjel a dojel nesčetněkrát i na služebncíh noťasích. No třeba mě váš games play navnadí, až na to bude chvilka.
  • Coooo? Proc to neni zitra v retru, tohle jsem totalne propasl :(
  • Legendární hra, která si vytvořila vlastní žánr a snad nejvíc klonovaná hra všech dob. *1*
    • tetris
  • Inquisitor
    Někdy se do toho musim znovu pustit, protože jsem nikdy nehrál datadisk. A to jsem základní hru dohrál minimálně desetkrát :)
    • U datadisku uz mas KONECNE 800x600 oproti puvodnimu 640x480 *1*
    • houmrhoumr
      me u datadisku vzdycky nudila hudba. Je kvalitni ale na skladby z predchozich 4 aktu se nechyta
  • RedEagle
    Diablo 2 bola skvela hra. ešte že existuje PoE a Grim Dawn.
  • Pánové, nemohli byste hodit oznámení alespoň 1 hodinu předem než začně vysílání? Pokaždé to zapnu v polovine, nerad naskakuju to rozjetéhý vlaku *3* Sleduju všechny vaše videa. díky
    • Overwatch
      Zrovna v tomhle případě jsme se definitivně rozhodli že budeme vysílat asi tak 40 minut před samotným vysíláním :)
  • Nevím proč ale tyhle artworky se mě líbí více jak ty dnešní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit