Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.youtube.com/watch?v=FMlWFPK35PI
  • armor nema defaultne musi si ho zobrat omg ... to je profik omg
  • Super. David je sympaťák a umí o hře zdělit info. Jen tak dál...
    • edit. sdělit *15*
  • teda musim rict ze jsem od toho cekal peknej pruser..ale podle videjka a celkoveho popisu ,to vypada docela zabavne *3*
    • Zabavne to je ale jen chvili, po case to prejde v neskutecny stereotyp. Bohuzel je to promrhany dobry napad.
  • Inquisitor
    To je ten typ hry co se musí hrát. Na koukání to není moc zábavný :)
  • Dobrovský nepozná rozdíl mezi 60 a 120fps, herní redaktor jak má být :D
    • čistě hypoteticky kdybych se chtěl stát herním redaktorem, tak si jakože do CéVéčka mám do dovedností přisat to, že poznám rozdíl mezi 30/60/120fps?
      • Hele tak jelikož třeba já jsem jeden z těch, kteří si ty krásné rozdíly uvědomují, tak třeba v mých očích takový člověk klesne, zvlášť, když hry hraje celý život a doteť mu nedošlo která bije :) Ale tak aspoň, že těch 30 vs 60 vidí, to je naprostý základ, to by byl vrchol. Pokud má Pavel nějakou oční vadu, tak se mu omlouvám *3*
        • škubaná < 30fps = filmový zážitek < filmově herní zážitek < 60fps =< herní zážitek. Každému sedí něco jiného. *1*
  • Ronox
    PC hráči R6 si mě klidně přidejte - Monstars.Bang ... když budu on-line, tak klidně pište a můžeme dát, když bude čas *3*
    • Čau, konečně někdo, kdo umí trochu hrát, na to že jsi u toho ještě mluvil to šlo, ale že nepoznáš rozdíl mezi fps, to mě teda překvapuje :) Jinak stream se nesekal, to byl jen nějaký jouda vyvalený z rychlejších pohybů, než zná na gamepadu :)
      • Ronox
        Dřív jsem ti byl schopný poznat CSko jestli je capnutý na 100, nebo ne. Teď už stejně jedu většinu capnutou na 30/60, protože nemám rád dropy. No šlo mi to, ale i nešlo. Bohužel ten Siege dělanej fakt na klid a sluchátka, ale zase pro demonstraci hry to asi stačilo.
        • Překvapivě mi byl koment smazán, tak to napíšu jednodušeji: 30fps jsem hrál naposled na CRT (kde to bylo ještě ok), to bych tu hru raději nehrál a počkal si až budu mít lepší stroj, než abych se proškubal do konce :)
          • Vojta_Ilavsky
            Není to dlouho co jsi psal do bleskovek že nikdy..
  • Myslím že tohle je hra kde by se hodilo kdyby se dalo víc lidí z redakce dokopy a vytvorili tím, komunikovali pres TS a hráli nejak koordinovane. takže za mne palec dolu za tenhle lets play
  • stream priserne potichu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit