Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já bych začal bojkotovat EA. Nejdřív SWBF2, teď tohle.
  • Dodám, že jak jsme mohli úpadek komorního a dospělého Zaklínače 1 a částečně i 2 mohli pozorovat u třetího dilů, tak Cyberpunk bude asi opravdu děs běs dle vyjádření:
    https://bonusweb.idnes.cz/pristi-hra-od-autoru-zaklinace-bude-mit-on-line-prvky-p0p-/Novinky.aspx?c=A171115_170110_bw-novinky_srp

    Multiplayer,CDP se chce měřit s nejprodávanějšími tituly. Bojím se, bojím se.

    Kdo mi dodá konečně atmosféru Blade Runnera v RPG. Kdo? Kdo?
    • deus ex mozna?
    • Pc produkce (o konzolich nemluve) je uz davno v pr...i. Proto jsem presel na mobilni hry.
    • škoda, zrovna do cyberpunku cpát mmo složku, panejo, tohle by mělo být všechno o atmosféře.
  • Wyverna
    Jako pokud minuly dil NFS 2015 dostal 7/10, tak toto nemuze dostat mene. Prave minuly dil byl nejhorsi a bylo to dno cele serie...tohle je mnohem lepsi.
    • ALHAZRED
      Tady se mužem bavit o tom, kerej nídforspíd je nejhorši, ten minulej sem hral 5hodin v ramci origin acces čehosi, to bylo za babku, a tenhle nebudu hrat vubec *1*
  • Lukass
    Ono nejde jenom o mikrotransakce, hra je cela k smichu.
    Muzeme zacit, mesta pusty, ulice prazdny, budovy vypadaji hrozne. Celkove je hra prazdna, a nezajimava. Modely aut prumerny, pocit z rychlosti neexistuje, a neviditelny bariery tomu nasazujou korunu. Policajti sou smesni a kdyz nahodou prorazite pneu o jejich zataras, zachvilku se vam samo opravi :D Boze kdo tohle vymyslel, o AI nema cenu se bavit, zadna neexistuje. Odpad, tohle Nfs je fakt odpad a ja bych hodnotil tak 3/10.
    Hlavne ze je tam cernoch, to je prece nejdulezitejsi.
    • Moc hezky sepsáno. Přesně na tohle jsem nadával taky. Až se člověk diví co za paskvil mohou vydat v roce 2017. Vždyť je to hanba. Já se snažil nejet v hate trainu, takže jsem si to koupil. Zahrál několik hodin a nejraději bych ten studentský počin roztřískal. NFS si já už nikdy nekoupím dokud to nebude mít kvalit těch dílů co si zmiňoval...
    • Nj v NFS je misto AI tradicne "rubber catch up" a policie te nepotrebuje hledat, protoze se proste naspawnuji tam kde jsi.
    • ALHAZRED
      Mařenko proč...
      proč sou tam dragy, sragy, ofroady, drifty, a jiny píkoviny...NFS sou poulični zavody a honičky s policiii, a esli to už neumi, ať začnou delat isometricky RPG... *1*
      • Poulicni ne, posilnicni. ;) Jak to zacali cpat do ulic a do mest, byl to zacatek konce.
    • Jack1947
      Most wanted z roku 2013 na toto to asi i trochu stylem hry navazuje jen to je o několik tříd horší.
      • ALHAZRED
        Tady se mužem zeptat, kerej nídforspíd je ten pravej...za me prvni Most Wanted to byl adrenalin, protože nikoho nevodil za ručičku a nechtel se každymu zalibit...chtel si postoupit na playlistu ?? musel si vyhrat zavody a splnit honičky s policajtama, a taky tam byl volny pohyb po měste...naprd si hlidku, už byla honička a že to byl adrenalin...Carbon taky dobry, jenomže ty policejti byli hodne slabi a honičky se dali odklikavat, tak sem si pulku hry vlastne odklikal...
        Ten novej Most Wanted 2 hezkej, ale hratelne slabej, to aby americkejm deckam nahodou nepraskla žilka...
        Jo ješte si pamatuju Hot Pursuit 2 na jiny dili si ani nevzpomenu *1*
        • Jack1947
          Mě se celkem líbilo i Pro street a trochu i ten Shift ( i když to byla až moc simulace)
        • Lukass
          Hmm, Porsche Unhleashead nejlepsi dil, i zavodni hra vubec.
          Most Wanted taky fajn, a Undergroundy byli taky vyborny.
          Carbon prvni vlastovka, a upadek serie zahajen, Carbon byl posledni dil co sem tak nejak poradne hral, od te doby kazdej dil horsi a horsi, az po tenhle brajgl, kterym serie definitivne umrela.
          • most wanted uz prinesli ten nechutny system cheatujici AI, ktera predjizdela na finalni rovince...nebo naopak se kopala do zadku a cekala, az je dojedete...nemluve o policajtech, kteri i v totalni krabici vas dokazali predjet, coz nedavalo zadny smysl...a vubec tuning aut nemel vlastne vyznam, protoze ostatni se potunili podle vas, aby to bylo ferovy...
            • Jack1947
              Nebyla cheatujicí ai už mnohem dříve i v ostatních závodních hrách ??
          • ALHAZRED
            Undergroundy sem nehral, ptž dneska sou už ošklivi, ale asi budu muset, ptž poradnou zavodni hru sem nehral nepamatuju !! *16*
  • ALHAZRED
    Jako doebat už doebanou serii ?? mikrotransakceee... muj milovany NFS to se už nevrati...ale diky hoši za video, bavil sem se... *3*
  • jsem zvedavej, kolik tomu da bodu, protoze z toho hrani to vypada, ze to je prumerna grindovacka, takze 5/10
  • Kde sú tie časy legiend ako Need for Speed: Porsche Unleashed...
  • oVer9000
    Jestli bude recenze na Games, s tim, že je to nic moc... generická nezajímavá hra, plná stupidních miktrotransakcí a lootboxů a přesto tomu dají 7/10, tak přestanu věřit, že se někdy herní průmysl vyrovná tomu filmovýmu... kde se recenzenti nebojí dát vysorozpočtový produkci na kterou se "hezky kouká" 3/10.
    • Jack1947
      Film může vyjít na milion pokračování jenže kdyby se ozval recenzent u hry tak by měl polízanici... navíc filmy nestojí na DVD/Bluray ani zbla polovinu částky hry... počítám nejhorší známka 6/10 ale to bych byl až moc velký optimista.
      • co myslíš tím "polízanici"? jedine co by na to mohlo mít vlyv je že by jim alza neplatila za reklamu kdyby ty hry hodnotili príliš nízko. Jakože nový NFS 2/10 a vedle reklama : kupte si to za 1800Kč *1*
        • Jack1947
          Alza ? alza je partnerem Tiscali nebo games... já to myslím v širším měřítku tak by jim spíše nezaplatily a neposlali kopii další hry,
          • pochybuju že jim posilaji kopii hry, jinak by už dávno recenzi meli. dneska se tuším už neposílají kopie predem a recenzenti recenzují z normálních verzií her. A rikat že jim EA nebo nekdo platí za recenze je silné narčení
            • Jack1947
              Šak v vedle jí už mají... navíc 55% takže to bude srajda.
  • Chviličku jsem to koukal, ten off road se chová stejne jako normální cesta akorát se kapota trochu drncá. Škoda já si fakt chtel NFS letos koupit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit