Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    Jsem netušil že čtenářstvo games.cz je natolik omezené. Pořád ale doufám, že to co se objevuje v diskuzích není reprezentativní vzorek.

    Btw. pro mě asi nejzajímavější gamesplay za poslední dobu. Pokud by bylo možné zvát herní vývojáře ke gamesplayům vlastních her častěji (bez ohledu na jejich národnost), tak by to bylo super.
  • Lidičky, jedno video v angličtině, a vy byste hned pořádali pogromy. Není nutné být teatrálně nacionalistický.
    • Miserius
      Příště se ve videu zmíní, že 1+1 jsou dvě a negramoti tu zas budou křičet že nechtěj matiku
    • Inquisitor
      Taky se divim, vzhledem k tomu co si chudák Bob musí vyslechnout když chce někde češtinu. Jsem myslel, že sem chodí jenom eng exšperti. A teď jedno video v eng a je oheň na střeše :)
  • maros.goc
    Ah jaj... Tvorcovia si pred tym radsej mali pustiť Kabat - Nejsem z USA ...
  • Ps Vita version pls. Fock the Ouya!
  • Odkaz pro pana vývojáře (pokusím se anglicky, jestli to náhodou čte).
    Dont make 2d sh.t please, we wanna see nice 3d graphics. Its third millenium, noone will buy and play this stupid. Good luck.
    • Dear Brummla, yes, it is 3rd millenium, but you are still thickheaded. No one will take you serious until you fully grow up. Please stop wrintg any comments until then.
    • Dont write stupid comments please or i will hack your pc and it will explode in your face biatch!
  • michaliuz18
    to je blazen , cakal som ze aspon obcas povie nieco cesky , o hre, nejake infá, prelozi dolezite fakty o hre do cestiny .. a ne ze cely cas kecaju len anglicky, diky moc ste fajn
    • blixa
      Axel není Čech a česky neumí, proto byl tenhle GP anglicky. Asi jsme to měli napsat do článku, předpokládali jsme ale, že většina z vás si spojí, že když někdo s tímhle jménem přijde do Čech z belgického studia, tak že to zřejmě Čech nebude..
      • Chytrému napověz....
        • Jack1947
          Hloupějšího...
      • maros.goc
        česká hra, robia na nej českí tvorcovia a oni zavolajú belgičana. ..
    • Jack1947
      Už to tady psali pokud neumí česky tak by to bylo ještě horší... PS: tam titulky nebyli? (neviděl jsem)
      • michaliuz18
        neviem ci boli , nechcelo sa mi sustredit v hlave na preklad ,sice rozpravali pekne bolo im rozumet ale tak mozno nabuduce ked nebudem unaveny a budem mat naladu si to juknem :)
  • iso9002
    Za mě jeden z nejlepších hostů, kteří GamesPlay byli. Na to, jak mě Dex z předchozích ukázek nijak moc nezajímal, tak dnešní prezentace mě přesvědčila přehodnotit názor. Jen škoda, že nevychází i na PSN :(
  • Kozy
    Cool jméno.
    • Jack1947
      Axel = Droxler dobré rýmování ( samozřejmě myšleno jako legrace, nic pobuřujícího)
  • Tak s tou anglictinou jste celkem zklamali,meli jste pozvat nekoho ze studia kdo umi cesky! *7* *7* *7*
    • Paulcz
      je jim rozumět úplně v pohodě, to dá i "začátečník"
      • soulas, uzita anglictina neklade moc naroku na porozumeni. nic sloziteho
    • Titulky to spláchnou (nicméně už měly být venku při zveřejnění!!) .... jinak už vidím zaprděné anglány , jak na svém portálu dávají interview v češtině .
      Možná to chce jen tolik se nesklánět a narovnat hřbet ;)
      • cestina je celosvetovy jazyk? som nevedel
      • jo jsme v čechách uřední jazyk je český tak ať na mne mluvěji česky
        • Kryste pane....
  • česká? tak proč ta EN?
    • bavili se o tom, česká lokalizace bude
    • Alex pocitam neni cech a treba to video pak pouzijou jako promo.
      • Jack1947
        Taky a hlavně ČR není zásadní země... lokalizace jednou bude třeba.
    • je fajn kdyz se cesi prosazujou v zahranici. chytrejch hlav je tu v cechach dost. snad tam je cestina k volbe tez..
      • Pochopil jsem že je druhořadá - tj. ve hře není , ale možná nakonec ve volbách bude .....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit