Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Růže je červená,
    nebe je modré.
    Ryneš je kripl,
    Destiny je.sračka.
    • kde!

      je!

      gamestapo?!
    • Ronox
      Awwww *14*
  • Dáda Rynešů by se skvěle poslouchal, kdyby neřek za hodinu tisíckrát "jakoby".
    • Ronox
      Jakoby promiň no :( polepším se!
      • chtel si rict "sorry jakoby"
  • Ta hra v betě je hroznej šunt. Celá hra působí pomale, pocit ze hry je na zvracení a ability použijete jednou za čas. Oproti současnýmu stavu D1 působí beta D2 jak její slabší bratříček.

    Jestli neopraví sílu zbraní, rychlost hráče a regeneraci abilit tak jim to polovina fan base nekoupí.
    • Oba dva lidi si to nekoupi jo? :O
  • MickeyMutant
    War. War never changes. Kdepak, nic se nezměnilo. Černoch na ráně v první lajně a ženská schovaná v bezpečí vzadu.
    • Feministky se musí pokrokově stát součástí operace Lidský štít.
  • Lukass
    Uf to je teda sila, vetsi nudu sem dlouho nevidel. Ztratil sem o hru uplne zajem, dalsi brak na ceste.
    • Opět psychická nemoc zdejších lidí a nejen zde, hodnotit hru dle videa je naprosto absurdní.
      Hrál jsem D1, a ano nebyla to kdovíjaká kulervocí hra, ale prostě několik set hodin tam spadlo... a to podotýkám, že jsem PCčkář a přetrpěl jsem i kvůli Destiny páčkovač na FPS!
      (Jako děti prostě, tatiiii mě to nechutná.... kdyť si to ještě ale ani neochutnal...)
      • Lukass
        V tvym prispevku je nekolik protireceni, tudiz bud ses p@ko nebo lzes, nebo oboje :)
        • Ty si zas nemocný člověk...
  • Od vydani prvniho dilu uplynuli tri roky. Neni to na zivotni cyklus mmo trochu malo?
    • Mmo nebo ne, patří to Activisionu, lidi můžou být rádi, že to nesázejí každý rok jako CoD. *1*
  • TheGGG
    *1* *1* *1* výborně tak na toto se hodně těším, ryneš je velký pán a borec a příjemná změna oproti těm redakčním slušňákům ala mirek dušín a navíc betu destiny 2 jsem hrál a působilo to jako skvělá hra. Dobře že jsem stejně jako např v případě battlefrontu nebyl hlupec a nekoupil první díl, teď si koupím až ten druhý odladěný a konečně taky využiju kámoše experta na destiny lore a nechám ho se vykecat o tom, co se stalo v prvním díle.
    BTW: dnes jsem našel na ulici 50kč, další důkaz toho, že slušní a hodní lidé mají štěstí *1* *1* *1*
    haštakFÝLSGREJT
    • Ronox
      I tak tě ale nemám rád
    • +1 za upřímnost
    • Jeste jsem nevidel nikoho, kdo by s takovou radosti a nadsenim delal ze sebe kkta jako ty...jsi vazne stastny clovek...
  • A dostanou tuhle hru zadarmo vsichni ti co si pod falesnymi sliby a borderline klamavou reklamou koupili jednicku?

    Kdyz teda vse opravili a hru dodelali az ve dvojce?
    • Me by zajimalo, kdy opravi a dodelaj tvuj mozek.
      • Bohuzel neurochirurgie jeste neni tak daleko, to neni tak jednoduchy jak vymenit tu dlazebni kostku co tam mas ty.
        • Z dlazebni kostky, ktera by nutne potrebovala projit tvorcim procesem, pochazeji vety typu "Kdyz teda vse opravili a hru dodelali az ve dvojce".
          • co to zase meles ty vorechu?
            • Na tom neni co chapat ne? Proste si vzal to co jsem rekl ja a otocil to. Good job! *5*
            • Co na tom nechapes?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit