Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hra je to dobra. Ale najednou se to utne po druhy mape? Dva bossove a konec?

    A kdyz nejdou modry dlazdice, tak je to konecna, parkrat se mi stalo, ze muj vypiplanej mech sel do kytek i v nevinnym souboji pod zlutym spendlilem, protoze par kol nebylo cim chladit.
  • medvidek88
    Proč vždycky když koukám na Games Play, tak jsem po skončení streamu o pár stovek lehčí *16*
  • Vizual je teda lacinej i mymu oku, ale takhle zajimava hra vystavena kolem spoj tri konceptu (kterej me z nejakyho nepochopitelnyho duvodu bavi) si nejakej cas z myho rozvrhu nejspis ukroji ;) Koneckoncu jedina hra kterou jsem byl kdy schopnej hrat mobilne je prave jedna takova freneticka spoj tri navykovost. Dik za tip!

    PS—Gamesplaye nekoukam, ale tohle video jsem zapnul nekde od pulky a protoze to nebylo nejaky afektovany, histericky, nybrz naprosto prirozeny povidani, tak jsem pak pretocil na zacatek a dokoukal i zbytek.
  • Ty vogo, přestože bych jindy asi nad podobným typem hry maximálně povýšeně mávl rukou, tahle si mě získala už od prvních minut. Díky za povedený tip na nákup.
    Apropo, dvojice Petr a Lukáš rozhodně není k zahození. Neuvažujete o tom, natáčet v téhle sestavě více gamesplay videí?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit